Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Из Европа с велосипед

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Из Европа с велосипед

    Браво! Аз не бих тръгнал....
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #47
      От: Из Европа с велосипед

      Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
      Браво! Аз не бих тръгнал....
      Много хора си поставят сами ограничения Аз пък събирам пари и гледам да отделя време за още по-сериозно начинание

      Коментар


      • #48
        От: Из Европа с велосипед

        Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
        Много хора си поставят сами ограничения Аз пък събирам пари и гледам да отделя време за още по-сериозно начинание
        Успех с новия проект в посока изток ли ще бъде
        А за гумите питането ми беше дали тези с които тръгнахте издържаха или се износиха от тежеста на багажа , имаха ли защита против спукване.

        Коментар


        • #49
          От: Из Европа с велосипед

          Къде съм я изтървал тая тема .
          Евала ви за ентусиазма , из нашето градче често минават чужденци с колела и им се кефя, един път даже засякох доста голяма група сигурно 15-20 .

          Аз не бих се наел да обикалям така държави, виж за из България - може, ама пък тук условията и пътищата са , а и късно е либе, вече с дете/бебе няма как.
          Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
          И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
          вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

          Коментар


          • #50
            От: Из Европа с велосипед

            Задната гума се износва бързо, нямаха никакви защити от спукване.Преди ферибота за Италия сменихме на шокблейза гумите, които бяха kenda, задната се изпили до конци, след което почна да се разпада на дълги ивици. Сложихме туристически cst и работата заспа. Мойте ме закараха, но задната в Испания също почна да се разпада, а ги купих чисто нови, не помня марка.

            Това с децата и бебетата са глупости, хората си ги товарят и тях на багажника и си обикалят. С една такава двойка(тройка) се запознахме малко след границата с Гърция.

            Коментар


            • #51
              От: Из Европа с велосипед

              Супер! Благодаря за пътеписа! Имам приятелка, която това лято обиколи няколко държави с велосипед, но нямах възможност да тръгна с нея. Имам планове за догодина да го направя

              Коментар


              • #52
                От: Из Европа с велосипед

                С голям интерес изчетох темата Браво!

                Коментар


                • #53
                  От: Из Европа с велосипед

                  Евала.
                  В момента и аз планирам едно пътуване около 2500/3000 км из Мароко за около 5/6 седмици и знам какво притеснение е по време на подготовката. Да идва скоро януари, че ще откача вече. И моето колело не е от най- подходящите, но важното е да се движи. Само дето смятам, че над 80км на ден ти пречи да огледаш и да се запознаеш с всичко около теб. Но пак си е до въпрос на вкус в крайна сметка.
                  И децата определено не са проблем. Знам за поне 3 двойки обикалящи света с колело и дете, а и няколко други пътуващи по други начини.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X