Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Перничанин мина през Сахара със стара астра

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Перничанин мина през Сахара със стара астра

    50-годишният Валентин Дрехарски от Перник е достигнал до пустинята Сахара в Африка с личния си автомобил "Опел Астра".
    Това разказа лично пътешественикът пред БТА.
    Пътуването до южния континент и обратно е продължило 38 денонощия през септември и октомври. Дрехарски изминал 8500 км и е сменил девет ферибота.
    Той избрал дълъг маршрут, като пътувал по източното крайбрежие на Италия, достигнал островите Сицилия, Малта, до Тунис, а на връщане преминал през Албания.
    В Сахара Дрехарски пропътувал 300 км с автомобил с дизелов двигател, без климатик. В пустинята той преодолял пясъчна буря, достигнал до най-далечните точки на планината Дахар, където преминал също 300 км. Българинът нощувал в бербески жилища, където са заснети първите епизоди на филмовата поредица "Междузвездни войни". Берберите са сърдечни хора, бързо се сприятеляват и знаят много за България, каза Дрехарски.
    Пътешественикът е директор "Финанси и планиране" в машиностроително предприятие в Радомир. Той обикаля света от 23 години, преминал е над 150 000 километра с личните си автомобили - "Лада", "Шкода" и "Опел". По време на пътешествията си спи в автомобила си и се храни с консерви.
    Перничанинът е каратист, носител на кафяв пояс.

    http://dnes.dir.bg/2008/10/24/news3512629.html
    Ако не бяха несвързаните журналистически изречения, даже можеше да кажат нещо интересно.

  • #2
    До: Перничанин мина през Сахара със стара астра

    Да бе, аман от дебили. Журналист вече ми звучи като чиста псувня.
    Дайте да го намерим тоя човек, и да го поканим. Твърдо става за клуба на изродите.

    Коментар


    • #3
      До: Перничанин мина през Сахара със стара астра

      Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
      Да бе, аман от дебили. Журналист вече ми звучи като чиста псувня.
      Дайте да го намерим тоя човек, и да го поканим. Твърдо става за клуба на изродите.
      Ми потърси го. Мога да ти дам ЕГН-то, ама не е редно, пък и едва ли ще ти свърши работа Служебния телефон на фирма "ТМ-София 99" АД е 930-99-19, офиса е близо до площад "Македония".

      Коментар


      • #4
        До: Перничанин мина през Сахара със стара астра

        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
        Да бе, аман от дебили. Журналист вече ми звучи като чиста псувня.
        Дайте да го намерим тоя човек, и да го поканим. Твърдо става за клуба на изродите.
        Много ми се искаше да видя снимка на Опела, чудя се дали не е като Голфа на Соти
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • #5
          До: Перничанин мина през Сахара със стара астра

          Какво има за чудене става въпрос за ПерничанинЕвала.Не забравяйте Идакиев къде премина цяла южна Америка той е Радомирец
          К мирной жизни не пригоден.
          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

          Коментар


          • #6
            До: Перничанин мина през Сахара със стара астра

            Първоначално публикуван от stariat Преглед на мнение
            Какво има за чудене става въпрос за ПерничанинЕвала.Не забравяйте Идакиев къде премина цяла южна Америка той е Радомирец
            Аз па мисля да отида на северния полюс с НИВА без парно.Нали сме си мазохисти в Перник,та дали ще е +50 без клима или -50 без парно какъв е проблема.

            Иначе евала на човека за подвига му.
            Където Бирата, Там и Аз...

            Коментар


            • #7
              До: Перничанин мина през Сахара със стара астра

              Можеш служил съм с Перничани и знам че е възможно
              К мирной жизни не пригоден.
              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X