Обява

Свий
Няма добавени обяви.

23-25 .05.2008 да отскочим до Кавала???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 23-25 .05.2008 да отскочим до Кавала???

    Добър ден на всички ентусиасти!!!Плануваме ако времето не ни изненада лошо да направим един уикенд в околностите на Кавала.Пътят е около 600 километра в двете посоки.Водата става за къпане(аз се къпах януари месец така,че сега е ок и за по-топлолюбиви),плажовете са огромни и почти безлюдни,а ако на някой не му се дават пари за храна да си вземе провизии за два дена от тук.За сега сме два джипа и една кола.Аз разбира се ще си спя в новата палатка,докато другите ще спят в един хотел в центъра на града(тройната стая е около 50 евро).Ще минем през кпп Илинден,а не през Кулата.Тръгваме в петък към 17.00 часа и понеже ще се кара по бавно някъде към 22.00-23.00 часа си мисля вече да пием първото узо...А-забравих да спомена,че ако някой е с деца да ги взима-ние нашите сме ги взели...Хайде-присъединявайте се към купона...а да гсм-а ми е 0888166680-Вальо
    08седемшест5едно513четири

  • #2
    До: 23-25 .05.2008 да отскочим до Кавала???

    Кратката експедиция завърши успешно. Предстои репортаж. Благодаря на готината компания в лицето на Вальо и Софи.
    LZ1VMH

    Коментар


    • #3
      До: 23-25 .05.2008 да отскочим до Кавала???

      На път за Гърция.
      Нашите планини ни изпращат откривайки красотите си и подсказвайки колко скоро ще ни залипстват.




      Снежните извивки на Рила .




      Водещата палатко машина.




      В близост до Благоевград.




      Пирин.









      Кавала-Гърция.




      Трудно за намиране паркинг място.




      И на другата сутрин.




      Ха, този нисан го познавам.




      Съботна лудница.

      LZ1VMH

      Коментар


      • #4
        До: 23-25 .05.2008 да отскочим до Кавала???

        Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
        Кратката експедиция завърши успешно. Предстои репортаж. Благодаря на готината компания в лицето на Вальо и Софи.
        Ей ,направо аз щях да пиша репортажа,въпреки ,че не съм присъствал,ама съм ходил N пъти.Голямо чакане падна.
        B+

        Коментар


        • #5
          До: 23-25 .05.2008 да отскочим до Кавала???

          Гледка от хотела.





          Ферибота за Тасос.





          Сутрешна разходка.
















          Типичен начин за паркиране на една боя растояние. Улиците са тесни и мястото за паркиране изключително малко.
          Шофьорите са агресивни и катастрофите ми се струват чести.
          Повечето коли бяха дернати тук таме и със следи от удари по бронята. Тук се радвах на правото на големият и внушителна осанка на Нисана ми помагаше. Всичко това не беше предимство при паркиране.


          LZ1VMH

          Коментар


          • #6
            До: 23-25 .05.2008 да отскочим до Кавала???











            Местната забележителност.























            LZ1VMH

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X