Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътуване към Заполярието

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пътуване към Заполярието

    Сметнах че това ще е доста интересно - http://travel.drom.ru/19953/ .Как някой попътувал доста за да се изкъпе в Северния ледовит океан.И защо ли ми изглежда много по интригуващо да се пътува по такива места(както ще видите от снимките),отколкото по супер уредената,урбанизирана и прекалено застроена и заселена примерно Европа!
    Иво (таксито) Андреев
    0988 91 80 50
    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

  • #2
    От: Пътуване към Заполярието

    На тоя полуостров Рибачии бяха правили и мотосбирка. Интересно е.
    http://sinus.vl.ru/forum/showthread.php?t=32867
    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
    Златомир Попов - Forry

    Коментар


    • #3
      От: Пътуване към Заполярието

      Един приятел от Новоросийск има интересна идея за тия места за лето 2014.
      Иво (таксито) Андреев
      0988 91 80 50
      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

      Коментар


      • #4
        От: Пътуване към Заполярието

        Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
        На тоя полуостров Рибачии бяха правили и мотосбирка. Интересно е.
        http://sinus.vl.ru/forum/showthread.php?t=32867
        На първите снимки след рибока и чорбата от него, двама от тези четирима дивака бяха на мотосъбора миналата година в Харков. Имам предвид Коля (Мотошаман) и Максим. Хайде Максим е от Москва, но Коля беше пропътувал целият път от Петропавловск-Камчатский, специално за събора в Старый Салтыв - едно село на брега на водоем до Харков. Невероятни образи са! Браво на момците .... "Широка страна моя родная ... "
        Последно редактирано от pj; 23-05-13, 17:48.

        Коментар


        • #5
          От: Пътуване към Заполярието

          Първоначално публикуван от pj Преглед на мнение
          На първите снимки след рибока и чорбата от него, двама от тези четирима дивака бяха на мотосъбора миналата година в Харков. Имам предвид Коля (Мотошаман) и Максим. Хайде Максим е от Москва, но Коля беше пропътувал целият път от Петропавловск-Камчатский, специално за събора в Старый Салтыв - едно село на брега на водоем до Харков. Невероятни образи са! Браво на момците .... "Широка страна моя родная ... "
          С много от тях ако е рекъл Господ ще се видя лично тази или другата година!
          Иво (таксито) Андреев
          0988 91 80 50
          Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

          Коментар


          • #6
            От: Пътуване към Заполярието

            Пожелавам ти го от сърце, чела съм какви ли не пътеписи във форума, не се съмнявам, че твоите преживявания няма да са добри и интересни!

            Коментар


            • #7
              От: Пътуване към Заполярието

              Благодаря.А и не знам дали сте го видяли,ама там измежду многото линкове в темата има и такъв за пътешествието им със същата тази Ока в Средна Азия,направо са неописуеми особенно снимките!
              Иво (таксито) Андреев
              0988 91 80 50
              Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

              Коментар


              • #8
                От: Пътуване към Заполярието

                Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                С много от тях ако е рекъл Господ ще се видя лично тази или другата година!
                Успех, колега. От сега ти пожелавам лек път до мястото на срещата. Пази си черния дроб!

                Коментар


                • #9
                  От: Пътуване към Заполярието

                  Първоначално публикуван от pj Преглед на мнение
                  Успех, колега. От сега ти пожелавам лек път до мястото на срещата. Пази си черния дроб!
                  Казаха че ми били приготвили някакво такова нещо имало дето точно за това било,там нещо си да пази черния дроб,ама кво ще стане,ще видим.А и то няма да става въпрос за ден два,а за доста повече около 4-5 месеца,ама то ще се чуе!!!Надявам се!
                  Иво (таксито) Андреев
                  0988 91 80 50
                  Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X