Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От Аляска до Аржентина - Patrol Y61 (много снимки) - unURBAN.no

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: От Аляска до Аржентина - Patrol Y61 (много снимки)

    Страхотна тема!Аз лично за пръв път виждам тези пътешественици тук,незнам колегите къде са ги гледали!Евала Венци за труда и времето,но да знаеш-доста хора зарадва и .....разплака!Това е велико нещо...само един път в живота да го направиш си струва всичките усилия и спокойно можеш да кажеш,че си извършил велико дело!18 000 долара малко ми се струват за тези 8 месеца преход!Незнам какво включват,дали и горивото!В тази комплектация Патрула с тези 37-ци трябва да си похарчва 20-ина!А 3-литровия дизел се сочи като проблемен мотор /вярно,че след 2004-5-та го пооправят малко де/ по причина,че чупи бутала,но тук устиска прехода и то с нискокачественото гориво,което му наливаха!А отделно ъпгрейда и потготовката на колата само, според мен излиза на същата сумичка която е похарчена за прехода!Дай Боже всекиму такова приключение и дано скоро има и от някой от нас такъв материал!Чакаме с нетърпение продължението на този велик епос!А сега прочетох в страницата им,че Патрула чака на пристанището в Аржентина да тръгнат за Южна Африка!Но незнам защо посочват,че прехода им е бил 17 месеца и 50 000 километра?Тук се споменаваше за 8 месеца!
    Последно редактирано от sonda; 01-04-12, 15:55. Причина: допълване
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • #77
      От: От Аляска до Аржентина - Patrol Y61 (много снимки)

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6955361132_2e952d7b4f_b_d.jpg
Прегледи:1
Размер:321.0 КБ
ID:5369740

      Досетихте ли се ?
      Патрула е доставен успешно в Южна Африка.

      Ще отворя нова тема по-късно.

      Коментар


      • #78
        От: От Аляска до Аржентина - Patrol Y61 (много снимки)

        И на мен тази темичка и пътешествие ми е любимото. Преразглеждам си го доста често и не ми омръзва. Много ми харесва това, че обект на фотографиране е целият заобикалящ ги живот и околност, а не само офроуд изживяването.
        Америките са невероятно красиви, но на огромна площ и за да им се насладиш трябва подобна "ваканция".
        Чакам с нетърпение продължението....
        Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
        0888/00-55-37

        Коментар


        • #79
          От: От Аляска до Аржентина - Patrol Y61 (много снимки)

          Айде Венци чакаме с най-голямо нетърпение! На тази тема колко пуканки и бири съм изпил....мечтииии
          LZ1ZAH

          Коментар


          • #80
            От: От Аляска до Аржентина - Patrol Y61 (много снимки)

            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
            ...Африка.
            А!!! Дойдохме си на думата!...Не ,че до сега не бяхме де!

            Коментар


            • #81
              От: От Аляска до Аржентина - Patrol Y61 (много снимки)

              Африка, скъпи мои, е люлката на човешкия вид, затова всеки от нас инстинктивно го дърпа натам. На тези, които са я видели искрено им завиждам. Според мен, едно от местата, които всеки трябва да посети преди да умре е именно Африка. Даже имаше един такъв филм с Морган Фрийман и Джак Никълсън- запознаха се в раковото отделение в една болница, и на двамата докторите им бяха казали, че не им остава много, Никълсън много богат и предложи да изживеят останалото им време като следват списък, в който всеки да пише какво да направят преди да умрат. Беше хубав филм. Та така. Мама Африка.

              Коментар


              • #82
                От: От Аляска до Аржентина - Patrol Y61 (много снимки) - unURBAN.no

                Продължението:

                Из Африка с Patrol Y61 (unURBAN.no)

                Коментар


                • #83
                  От: От Аляска до Аржентина - Patrol Y61 (много снимки) - unURBAN.no

                  Браво на Венци вижда се че се е постарал и се е получил мн добре

                  Коментар


                  • #84
                    От: От Аляска до Аржентина - Patrol Y61 (много снимки) - unURBAN.no

                    Малко закъснели снимки от престоят им на Антарктида.





                    Всички доставки идват с това :





                    Малко забавления след вечеря (около полунощ) :







                    Малин е получил най-голямата награда за 3 месеца миене на чинии в станцията.
                    А именно да закара 1 джип на 1500 км до другата база. И ако това не е награда...

                    Самата кола - Форд Ф350 пълно 6х6.



                    Всичко е е АДСКИ скъпо там. Понеже всичко се доставя със самолет, тези 200л варели с гориво
                    стрували по $14 000 парчето. Един Джип/Ван побира - 7.















                    По средата на нищото са срещнали група учени който пътуват без съпорт.
                    Били меко казано изненадани от срещата.



                    Най-голямата опасност по пътя е да няма пукнатини в леда. Преди няколко години
                    са минали френски изследователи със специален радар който следи за процепи и
                    са трасирали най-сигурният път.







                    Интересно място е това Антарктида.
                    Снимките са от сезон 2011/2012.

                    Най-новата новина е, че Малин и Еспен отново са поканени да участват в тазгодишната експедиция
                    на Антарктика.
                    В момента патрула е паркиран на сигурно място в Танзания за няколко месеца,
                    а те са в Норвегия да се подготвят за нови 3 месеца на леденият континент.

                    www.unurban.no
                    www.trips-collector.com

                    Коментар


                    • #85
                      От: От Аляска до Аржентина - Patrol Y61 (много снимки) - unURBAN.no

                      Евала! На Патрола, на Малин и Еспен и на Венци.
                      Уникално преживяване!
                      Че парите са много, сигурно.. Но доста хора хвърлят пари за състезания, коли и какво ли не.
                      Голям дух се иска. Пък и жената трябва да е ...
                      Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                      Коментар


                      • #86
                        От: От Аляска до Аржентина - Patrol Y61 (много снимки) - unURBAN.no

                        Невероятна красота. Голяма късметлии са тези хора
                        Nissan Terrano 2.7 TDi
                        ----------------------------
                        Нещо което работи - не се пипа!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X