Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От Владивосток до Москва

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От Владивосток до Москва

    Група австралийски ентусиасти са направили пътешествието на живота си,
    а именно от Владивосток през Монголия до Москва.
    Те си броят, че са стартирали в Мелбърн, но всъщност там само са натоварили колите на кораб

    Част 1


    Част 2


    Част 3


    Част 4

  • #2
    От: От Владивосток до Москва

    Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
    Група австралийски ентусиасти са направили пътешествието на живота си,
    а именно от Владивосток през Монголия до Москва.
    Те си броят, че са стартирали в Мелбърн, но всъщност там само са натоварили колите на кораб
    В Германия често попадах на обяви от туроператорски фирми , организиращи околосветски круизи за пенсионери . С отстъпка .
    Разликата е че австралийските екскурзианти сами си карат колите

    Мен ме впечатли единствено последния клип , в момента в който монголоидите събраха очите на пенсионерите с головастика през реката . И ме впечатли не за друго , а защото моя като го цопна във водата така че да намокри свещите - и гасне веднага

    ПС. Като ни станат пенсиите като германските , ше се пробваме и ние Ентусиазма го има отсега .
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • #3
      От: От Владивосток до Москва

      Пътешествието съвсем не е приключило до Москва, след това са поели на Север към Мурманск.
      Един месец прекаран в Норвегия, хващат посока Германия през Финландия, Швеция и прибалтийските държави.
      Тъкмо навреме са се оказали в Австрия за 30 годишнината на Г-Класата. Края на Май 2009 през Румъния и България , прекарали 6 седмици в Турция и Сирия.
      След Ориента, прекосяват всичко на Запад до Западна Шотландия и островите Люис(Lewis islands).
      Микробусчето най-накрая е натоварено в Лондон и отплава обратно към Австралия.

      И ако това не е ПЪТЕШЕСТВИЕ !!!

      Шапка им свалям

      Филмите за останалата част от пътуването се обработвам в момента

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X