Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътешествие из Планините Chilcotins, Британска Колумбия, Канада.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пътешествие из Планините Chilcotins, Британска Колумбия, Канада.

    Попаднах на фоторазказа за семейната почивка на едно канадско семейство.
    Планините и езерата на север от Ванкувър.
    Това което най-много ме впечатли и искам да споделя със хората от Форума
    е красивата и чиста природа.
    Чисти езера и пълни с риба, липсата на хора по тези места.
    Определено им завиждам.

    Приятно разглеждане.

    п.с. Възможно е снимките да не се виждат от всички. файловете не са на нашият сървър.





    Our palace for the next 10 days




















    към езерото Williams .










    Ноща са прекарали със страхтна гледка към Tatlo Mountain.











    Река Taseko











    multi-tasking:






































































































































































    Снимките са взети от тук:
    ЛИНК

  • #2
    От: Пътешествие из Планините Chilcotins, Британска Колумбия, Канада.

    Ей, ама не се научи и ти да пускаш в понеделник по нещо хубаво, красиво интересно... А само некви бурени, локви и канари. Няма за какво да помечтае човек даже...
    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

    Коментар


    • #3
      От: Пътешествие из Планините Chilcotins, Британска Колумбия, Канада.

      страхотна природа.
      там мога да живея до края на живота си.
      само да има бира ,пържоли и интернет.

      Коментар


      • #4
        От: Пътешествие из Планините Chilcotins, Британска Колумбия, Канада.

        Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
        Ей, ама не се научи и ти да пускаш в понеделник по нещо хубаво, красиво интересно... А само некви бурени, локви и канари. Няма за какво да помечтае човек даже...

        Крайно време е на Венци да му се забрани всякакъв интернет достъп освен dial-up през аналогова линия.
        За два лева работа не можем да свършим заради него!
        Венци, Венци - дразнител такъв.

        Коментар


        • #5
          От: Пътешествие из Планините Chilcotins, Британска Колумбия, Канада.

          Днес, завъртях едно кръгче - Канада, Англия през Австралия и набързо Русия и Монголия

          Коментар


          • #6
            От: Пътешествие из Планините Chilcotins, Британска Колумбия, Канада.

            Благодаря за споделеното,но не виждам нищо,което да го нямаме в нашата страна!Природата у нас е в пъти по-красива.

            Коментар


            • #7
              От: Пътешествие из Планините Chilcotins, Британска Колумбия, Канада.

              Още едно доказателство за предимствата на покривните палатки и още една причина да не искам да ходя на почивка на Българското Черноморие . Завиждам им за смелоста да тръгнат сами в тази пустош .
              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

              Коментар


              • #8
                От: Пътешествие из Планините Chilcotins, Британска Колумбия, Канада.

                Първоначално публикуван от haki Преглед на мнение
                Благодаря за споделеното,но не виждам нищо,което да го нямаме в нашата страна!Природата у нас е в пъти по-красива.
                По красива? И мен ме тресе национализма, ама като видях Карпатите и ми идваше да взема едно въже и да се гръмна. НЯМА БОКЛУК. НИКАКЪВ. И за цяр няма. Нито в гората, нито по пътя в канавките. Бе то като си мисля, такава кочина като тук, няма никъде. Поне в Европа. Баси.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • #9
                  От: Пътешествие из Планините Chilcotins, Британска Колумбия, Канада.

                  Само дето там като гледам и на най-завряните места има предупредителни табели и никой не ги бута, а тук да се чудиш от глупав по-глупав закон ли ще измислят, или ще налетиш на някоя самоделка на супер ловците ни дето нищо не подбират ... дето се вика - честита ни разходка из родната природа. Манталитет, какво да го правиш. Иначе природата си я имаме, спор няма!
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Пътешествие из Планините Chilcotins, Британска Колумбия, Канада.

                    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                    По красива? И мен ме тресе национализма, ама като видях Карпатите и ми идваше да взема едно въже и да се гръмна. НЯМА БОКЛУК. НИКАКЪВ. И за цяр няма. Нито в гората, нито по пътя в канавките. Бе то като си мисля, такава кочина като тук, няма никъде. Поне в Европа. Баси.
                    Визирам природата!А кочината не я създава природата, а някой от нас.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Пътешествие из Планините Chilcotins, Британска Колумбия, Канада.

                      Тука си прав.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Пътешествие из Планините Chilcotins, Британска Колумбия, Канада.

                        И аз мисля, че нашата природа е по-хубава, но ... най-занемарената и замърсената в света.
                        ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                        СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                        Коментар


                        • #13
                          От: Пътешествие из Планините Chilcotins, Британска Колумбия, Канада.

                          Първоначално публикуван от haki Преглед на мнение
                          Благодаря за споделеното,но не виждам нищо,което да го нямаме в нашата страна!Природата у нас е в пъти по-красива.
                          Абсолютно си прав за красотата, но и много неща нямаме!

                          Разликата е в мащабите.
                          Липсата на урбанизация, туристически тълпи тип "еднодневни туристи",
                          дори и липсата на светлинно "замърсяване" през ноща е мнооооого голям плюс, поне за мен.
                          От urban-туризъм ми се гади!
                          Влекат ме точно места които са с като нашата Природа, но в радиус 250-300км. няма населени пунктове.
                          Удоволствето да караш с дни без да повториш път и пейзаж,
                          без да пресечеш шосе или да попаднеш на някое полузапръстено сметище, тук не може да се случи.
                          Красива България е прекалено малка за "мароканските скакалци", в каквито сме се превърнали!

                          За съжаление общовалидно за Българската природа става:
                          красиво местенце+лесен достъп => урбанизирано = мръсно и умиращо!
                          Сега като наблъскаха и лифтове навсякъде,
                          та да могат и кифлите от кварталното кафе да се качат,
                          например на "Седемте рилски"... по токчета и с голи пъпчета.... вече хептен се о@ка работата.

                          Често ми се случва, и в най-затънтените по нашите мащаби български "гори-тилилейски",
                          като вдигна палатката и след час-два вече са минали поне трима да видят що е това и с к'во се яде.
                          И това е най-малкото неудобство.
                          На сутринта ако не съм прибрал всичко,
                          е възможно да липсва я стол, я бутилка за "Примуса", я някой забравен нож.
                          За боклука оставен от "любители" на природата не ми се говори, всички го виждаме.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Пътешествие из Планините Chilcotins, Британска Колумбия, Канада.

                            Румбата го каза най-добре
                            Искам чистота и спокойствие.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X