Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Забатачвания по Врачански

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Забатачвания по Врачански

    Значи Наско може само да съжалява за днес .Това се беше чист ТРАЯЛ ебати каманяка през който ме прекарахте.Ама много репортери имаше па никакво отразяване,ще ни заключат темата бре!!?
    СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


    0878209603 0885665118 Качето русия

    Коментар


    • До: Забатачвания по Врачански

      Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
      Аз съм за с двете ръце! Даже мисля още утре да се поокалям малко, че нещо голяма пауза ударих...
      Някой ако има някакви подобни мисли, да пише.
      Има телефон за тая работа че в форума влизам от дъж па на ветър,даже пуснах тема за Патрула на Буби и сега требва да седам по-често пред компа.
      СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


      0878209603 0885665118 Качето русия

      Коментар


      • До: Забатачвания по Врачански

        Първоначално публикуван от RYSIA69 Преглед на мнение
        Значи Наско може само да съжалява за днес .Това се беше чист ТРАЯЛ ебати каманяка през който ме прекарахте.Ама много репортери имаше па никакво отразяване,ще ни заключат темата бре!!?
        Чшшшш, аз какво правя от два часа, а? Ще сложа некой диоптър от тоя комп... Никакво отрезвяване нямало...
        Не стига че се прибрах в девет и половина, че се забих по един път в дън гората, та събрах един чувал с боклуци (оня от лебедката едвам ги събра, 3 пъти стъпвах в него със строшения крак , главно шишета от бира "ММ", млеко от на "баба ви фърчилото" и т.н.) до една чешма и една пейка, и ги извозих до града, та ги изтърсих в един контейнер. И една коприва набарах, та и нея я събрах...
        Без блокажи си за никъде. :D
        Без лебедка, хептен...

        0887 731062 - Цецо

        Коментар


        • До: Забатачвания по Врачански

          Аиде утре за коприва,ако нема никои ша си бада сам.

          Коментар


          • До: Забатачвания по Врачански

            Първоначално публикуван от RYSIA69 Преглед на мнение
            ...Това се беше чист ТРАЯЛ ебати каманяка през който ме прекарахте...
            Водача знаел ли е, че това е път без изход или нарочно ви е наврял там? Това е един от пеши маршрутите ми, досега само камиони съм виждал там, ужасен терен е.
            Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

            Коментар


            • До: Забатачвания по Врачански

              Първоначално публикуван от Niki 76 Преглед на мнение
              Водача знаел ли е, че това е път без изход или нарочно ви е наврял там? Това е един от пеши маршрутите ми, досега само камиони съм виждал там, ужасен терен е.
              Не знам, ама съм си изпонарязал гумите по тия камънаци...
              Без блокажи си за никъде. :D
              Без лебедка, хептен...

              0887 731062 - Цецо

              Коментар


              • До: Забатачвания по Врачански

                Юнак без рани не може

                Коментар


                • До: Забатачвания по Врачански

                  Здравейте,малко снимки от вчерашния ден,аз съм с мотора на тази разхотка.
                  Прикачени файлове
                  тел.0878908334-ИВО:roll:

                  Коментар


                  • До: Забатачвания по Врачански

                    И продължение..
                    Прикачени файлове
                    тел.0878908334-ИВО:roll:

                    Коментар


                    • До: Забатачвания по Врачански

                      А сега ще продължа със снимките от днес.Уж за малко изкарах Дефендъра,а колегата Миро"MAD MAX"си пробваше новата придобивка чероки 4.0 литра бензин.и спукал гума,а няма резервна и хоп стана батаче.
                      Прикачени файлове
                      тел.0878908334-ИВО:roll:

                      Коментар


                      • До: Забатачвания по Врачански

                        И още малко....
                        Прикачени файлове
                        тел.0878908334-ИВО:roll:

                        Коментар


                        • До: Забатачвания по Врачански

                          Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
                          Чшшшш, аз какво правя от два часа, а? Ще сложа некой диоптър от тоя комп... Никакво отрезвяване нямало...
                          Не стига че се прибрах в девет и половина, че се забих по един път в дън гората, та събрах един чувал с боклуци (оня от лебедката едвам ги събра, 3 пъти стъпвах в него със строшения крак , главно шишета от бира "ММ", млеко от на "баба ви фърчилото" и т.н.) до една чешма и една пейка, и ги извозих до града, та ги изтърсих в един контейнер. И една коприва набарах, та и нея я събрах...
                          Евала за репортажите Цецо и извинявай не съм знаел че си от Тимуровата команда.Ако си мислиш че ще изчистим балкана от боклуците да знаеш че си ударил на КАМИК !!!Първо требва да спрат да излизат БОКЛУЦИ на два крака из балканаи чак тогава да чистим!!!
                          СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


                          0878209603 0885665118 Качето русия

                          Коментар


                          • До: Забатачвания по Врачански

                            Съмнявам се че само пеша ще ни пускат вече по бълкана,незнам дали си обърнал внимание чи личи винаги от където си минал,Тинчев може направо да полага кабелите за нета по тебе!!!
                            СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


                            0878209603 0885665118 Качето русия

                            Коментар


                            • До: Забатачвания по Врачански

                              беше много яка разходка и двата дни ще чакаме каро да качи снимки и клипчета и от 05 04 2010г

                              Коментар


                              • До: Забатачвания по Врачански

                                Здравейте,пускам малко снимки от понеделник,беше лека разхотка.Имаше и ремонти и сняг
                                Прикачени файлове
                                тел.0878908334-ИВО:roll:

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X