От: "Откачените" лозенци и дефендера
Кой пък го измисли па това за "неръждавейката" джипчето си е супер ама е паркетниче.Нищо лично
Кой пък го измисли па това за "неръждавейката" джипчето си е супер ама е паркетниче.Нищо лично
В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар