Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Откачените" лозенци и дефендера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Откачените" лозенци и дефендера

    Нищо не е по-добро от тракторките в калта и снега.Иначе тракторите щяха да орат със Силверстони.

    Коментар


    • От: "Откачените" лозенци и дефендера

      Аз трактори по разходките не виждам,ама нека хората да кажат...

      Коментар


      • От: "Откачените" лозенци и дефендера

        Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
        Нищо не е по-добро от тракторките в калта и снега.Иначе тракторите щяха да орат със Силверстони.
        Здравей Румене, за снега и тракторките не е точно така(става вапрос за сняг в който да неможеш да стигнеш до здраво) иначе за калта спор няма. И относно тракторите по същата причина експедицийте по разните му полюси и тем подобни невиждам да са с тракторки. Поскоро за снега е важна ширината и каучука. Весел празник.
        0898532785-КИКО

        Коментар


        • От: "Откачените" лозенци и дефендера

          Прав си,но обичам от време на време да вкарвам по-някоя интрига за да стане по-интересна темата.

          Коментар


          • От: "Откачените" лозенци и дефендера

            Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
            Прав си,но обичам от време на време да вкарвам по-някоя интрига за да стане по-интересна темата.
            Весела Коледа,Румка.Да вземеш по нЕкое време да ни органнизираш една по-така разходка из ваше село,че съм се затъжил за Рила...
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар


            • От: "Откачените" лозенци и дефендера

              Сега в Рила има толкова сняг, че трябва да викнем тетевенската бригада да разбива отпред с греблата....
              Последно редактирано от ogitoBG; 29-12-14, 09:02. Причина: буква :)
              NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
              SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
              GSM: О887б97З79

              Коментар


              • От: "Откачените" лозенци и дефендера

                Весела Коледа,на всички.В събота покарах ме ,а сега ако се организираме за 02.01 ще пиша.Но знам ли с тия празници.Днес като отскоча до село ще врътна една обиколка да проверя колко е снега.Соти нали знаете че сте винаги добре дошли.

                Коментар


                • От: "Откачените" лозенци и дефендера

                  Първоначално публикуван от ogitoBG Преглед на мнение
                  Сега в Рила има толкова сняг, че трябва да викнем тетевенската бригада да разбива отпед с греблата....
                  И да си купиме тракторни,че ми омръзна да ме бутат с тия силварстони.

                  Коментар


                  • От: "Откачените" лозенци и дефендера

                    Ти па си съвсем зле-хем Нисан,хем Силвърстони.Направо към април-май го изкарвай
                    Борис 0888 999 едно едно9
                    PATROL Y260 RB30S

                    Коментар


                    • От: "Откачените" лозенци и дефендера

                      Забрави да споменеш Хем и Дизел
                      Случайни хора УАЗ не карат

                      Коментар


                      • От: "Откачените" лозенци и дефендера

                        Да верно това е първото нещо което отстраних с голямо удоволствие
                        Борис 0888 999 едно едно9
                        PATROL Y260 RB30S

                        Коментар


                        • От: "Откачените" лозенци и дефендера

                          Снощи,се прибрх ме към 23.30 от хижа Ловна.Това е последното излизане до там.Здрах ме се от боксуване,патролите обгазиха гората,и едвам се прибрах ме .Но който имаш,е добри гуми вървеше.Силверстона се представи добре,говори ме за чисто нов,но имаше един пич с някакви самоделно нарязани гуми,направо ни разби.

                          Коментар


                          • От: "Откачените" лозенци и дефендера

                            Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                            Снощи,се прибрх ме към 23.30 от хижа Ловна.Това е последното излизане до там.Здрах ме се от боксуване,патролите обгазиха гората,и едвам се прибрах ме .Но който имаш,е добри гуми вървеше.Силверстона се представи добре,говори ме за чисто нов,но имаше един пич с някакви самоделно нарязани гуми,направо ни разби.
                            зимай патента и да почваме да режеме и ние , на базата на каква гума е рязал?аз имам някви идеи за нарязване на тракторката или за навиване на някакви шипове ма още несъм ги домислил...

                            Коментар


                            • От: "Откачените" лозенци и дефендера

                              Честита нова година! Да я посрещнем с едно хубаво возене утре. Има ли мераклий?

                              Коментар


                              • От: "Откачените" лозенци и дефендера

                                За Неделя подучух за няква организация на чуждоземци за превземане на нашия балкан, аз съм сигурен участник със или без техника(още несъм я орязал) , ма се надявам Хевиметъла да ме качи...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X