Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Хард" около Видин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Хард" около Видин

    Първоначално публикуван от kalin_79 Преглед на мнение
    Поздрави на групата! Чакаме и клиповете!
    Клиповете и снимките след малко.
    Suzuki Samurai 1.3
    Диян Димитров - 0897875292

    Коментар


    • От: "Хард" около Видин

      Място:Между "Дунав мост" и "Безмитна зона"
      МПС-та:Посмешището,Скакалеца и едно ендуро
      Решихме,да направим една лека заигравка с "Посмешището" на Kiro_vd в близост до строящият се Дунав мост.Дунава се бе оттеглил и мястото бе идеално - вода,кал,лед,клони.......абе направо кеф .Спуснахме се по дигата и направо в "джаза"...




      Както си карахме по пътя,изведнъж пред нас вода.Гьола бе с размерите на две футболни игрища и Киро влезе с Посмешището да провери колко е дълбоко....






      До като Киро се кефеше на вълните...








      .....Скакалеца спря за почива върху тресавището,щото не бе с подходящи обувчици ....



      След като поплува,продължихме по калния път,който водеше незнайно каде и изведнъж Киро зави в дясно между тополите и аз за малко след него,но се спрях,тъй като видях,че 10-на метра след влизането,Посмешището легна на мостовете.... по-скоро и те бяха под калта







      ....и се започна опъване на колани,пускане на лебедката в действие....









      ....а Самурая в опит да обърна го закотвих тук...





      До като ендурото почиваше....



      ...ездачът му "Бимбо" помагаше на Киро и Гришата за справяне със ситуацията..



      И така час и нещо...





      ....прехвърляне на колани от едно дърво на друго...









      Имаше и малък проблем,падна ремъка на алтернатора на Посмешището,но с дружните усилия проблема бе решен.След като Посмешището излезе от блатото,колегите ми сложиха една ръка за да изляза и аз.Върнахме се по обратния път,тъй като на пред Дунава бе излязал на пътя.



      И както винаги,на Киро не му е достатъчно и хоп пак в блато(каде ли ги намира )



      Напре-назад и пак се окопа до рамата..
      Тук Гришата гледа и си вика "пак ли бееееееее"




      Опитахме да го изтеглим с лебедката като го закачихме за Саурая,но не става много лек "скакалеца"



      Обаче пак с лебедката,колани,джака,пътеките и тежестта на Гришата и Бимбо Посмешището е пак на чисто.





      При опит,Киро да си намери пътеките някаде под водата и ......с двата крака в коловоза.Водата му бе над коляно и му се напълниха ботушите с вода.
      Тук се вижда до каде се е намокрил...






      И като в "Дядо вади ряпа" свалихме ботушите...
      Тук колко смях е паднало...




      Аз държа Киро,Гришата и Бимбо дърпат,дано не сме го разтегнали ....





      От тук направо към платформата....



      Посмешището бе качено след това натоварихме и мотора,вързахме го.....


      ...а Киро се подсушаваше и както се казва в Библията "Ако имаш две ризи, дай едната на ближния си!" дадох си панталона и аз останах по .....анцуг




      ...айде и една снимка заедно с композицията и обратно към Видин.



      Благодаря и на Владо за снимките и видеото.
      Последно редактирано от didobest; 15-01-11, 16:42.
      Suzuki Samurai 1.3
      Диян Димитров - 0897875292

      Коментар


      • От: "Хард" около Видин

        Ето и видео


        Suzuki Samurai 1.3
        Диян Димитров - 0897875292

        Коментар


        • От: "Хард" около Видин

          Браво Кире! Браво Дидо! То при вас е като на Ладога!
          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

          Коментар


          • От: "Хард" около Видин

            Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
            Браво Кире! Браво Дидо! То при вас е като на Ладога!
            Вярно е,колегите дето ходят на Ладога могат да тренират тук .
            Suzuki Samurai 1.3
            Диян Димитров - 0897875292

            Коментар


            • От: "Хард" около Видин

              Браво Кире!

              Коментар


              • От: "Хард" около Видин

                Искам да благодаря на Дидо за прекрасният репортаж и на Владо за снимките.
                И тази разходка ни даде някой уроци, дано другият път да си вземем поука. Видя се , че всяко желязо , което мъкна все някъде ще потрябва, било то лебедка, джак или пътеки.
                За съжаление терена по който карахме зависи изцяло от нивото на р. Дунав, иначе там е мястото за подготовка за тежко трофи.
                Поздрави !!!!!

                Коментар


                • От: "Хард" около Видин

                  Браво и от мен, терена е уникален.

                  Коментар


                  • От: "Хард" около Видин

                    Киро,какво става с вашата група?Зимен сън ли карате или тунинговате?Много сте потайни
                    0888 50 13 35

                    Коментар


                    • От: "Хард" около Видин

                      Първоначално публикуван от luubo Преглед на мнение
                      Киро,какво става с вашата група?Зимен сън ли карате или тунинговате?Много сте потайни
                      Любо, зимният сън свърши , тунинг много - и то все нови неща, интересни, но мнооого са ни критиците, въпреки, че не знам защо - нито бракониерстваме, нито злоупотребяваме с алкохола и после да сме най-големите карачи, нито искаме да си имаме с някой проблеми- Както и да е , обещавам скоро да кача интересни репортажи от разходките.
                      Ще се видим ли след 2 седмици на Чипровци ??

                      Коментар


                      • От: "Хард" около Видин

                        Киро, много неподходяща дата за Чипровци.На 7 и 8 е Трявна,а там си е екшън.Да не казвам ,че имаме и представители на групата, които са си поставили доста висока цел.Ще им е нужна подкрепа.
                        0888 50 13 35

                        Коментар


                        • От: "Хард" около Видин

                          Първоначално публикуван от luubo Преглед на мнение
                          Киро, много неподходяща дата за Чипровци.На 7 и 8 е Трявна,а там си е екшън.Да не казвам ,че имаме и представители на групата, които са си поставили доста висока цел.Ще им е нужна подкрепа.
                          И, аз съм на работа събота и неделя, но ще отида вечерта до Чипровци да се видим.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X