Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Хард" около Видин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Хард" около Видин

    Peace, bro!

    Сори за целият спам по темата, наистина би било добре някой модератор да позачисти офф-мненията.
    Обещавам повече да не ви цапам темата....така или иначе има място само за "осанна".

    Предлагам да заровим томаховките и да спретнем една обща разходка.
    Да изправим Таласъмът срещу Посмешището.....бутилка Джак за победителя от мен!
    Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

    Коментар


    • От: "Хард" около Видин

      Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
      Peace, bro!

      Сори за целият спам по темата, наистина би било добре някой модератор да позачисти офф-мненията.
      Обещавам повече да не ви цапам темата....така или иначе има място само за "осанна".

      Предлагам да заровим томаховките и да спретнем една обща разходка.
      Да изправим Таласъмът срещу Посмешището.....бутилка Джак за победителя от мен!
      Обща разходка с теб и Цеци , няма да има , поне , докато съм психически здрав.
      Не разбрахте ли, че докато Цеци ,вече и ти карате там , няма място за мен- Просто, като плювам някъде , след това не лижа.
      Бутилката Джак си я изпийте със Цеци , айде наздраве.

      Коментар


      • От: "Хард" около Видин

        Първоначално публикуван от kiro_vd Преглед на мнение
        Бутилката Джак си я изпийте със Цеци , айде наздраве.
        Кой каза"наздраве"? Много я обичам тази дума, особено казана от сърце! Ма виждам, че ще пият други, и се сещам за една друга надпревара, с бас, спечелен от Кирчо/разбира се!/. Та там в темата: Една Нива...в Rainforest Challenge/, беше обещано това

        пък накрая се даде нещо друго

        Не съм любител на бирата, но си мисля, че не е равнозначно. Та в този ред на мисли, с какво ли ще заменят "бутилката Джак"? Дали вместо това,

        няма да е нещо такова:

        Ма както казах, други ще пият. Наздраве!
        П.П.Извинявам се за спама, но не се сдържах!
        "Make love, not war!"

        Коментар


        • От: "Хард" около Видин

          Док значи ли с твоя отговор приемате предизвикателството на GODzillata?

          Коментар


          • От: "Хард" около Видин

            Хех.....Док...за съжаление нямаше каса, но пък откъм литраж е 1 към 1 - все са си 10 л.!

            Колкото за Джака....хм, при толкова Кировци, разбира се, че ще е от цар Киро.
            Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

            Коментар


            • От: "Хард" около Видин

              Кирчо, хайде бе, защо се загуби? Няма щети от последната разходка/доколкото разбрах/, няма болни, само недоволни/аз, че на участвах/! Тази неделя няма ли да организираме нещо...мокро, не ме свърта вече? Даже се наемам пак аз да правя скарата/моя тиган не сме го пробали, ако иска и Alex Serviz да се включи/.
              "Make love, not war!"

              Коментар


              • От: "Хард" около Видин

                Ако замисляте нещо аз бих предпочел съботата, че в неделя жената има рожден ден и ще ми дойде малко "нанагорнище" от две софри!
                А иначе и аз имам новопроизведен тиган за проба - даже 2 бр.
                Казано е:
                -"Обичай ближния",
                щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

                Коментар


                • От: "Хард" около Видин

                  Аз също съм ЗА. Може събота, може и неделя. За мен е все едно. Дано само времето да е по-хубаво. И май само аз за сега не съм се сдобил с такъв "offroad тиган". Но работя по въпроса. Поздрави!
                  Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                  First impression is not always true. Get inspired.
                  Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                  Reading is sooo boring, unlike writing!

                  Коментар


                  • От: "Хард" около Видин

                    Първоначално публикуван от Алекс Маринов Преглед на мнение
                    ...... И май само аз за сега не съм се сдобил с такъв "offroad тиган". Но работя по въпроса. Поздрави!
                    И аз нямам за сега,но скоро ще си направя,ако искаш мога и за теб да взема диск и .....при Киро да направи крачета.
                    Suzuki Samurai 1.3
                    Диян Димитров - 0897875292

                    Коментар


                    • От: "Хард" около Видин

                      Малко снимки от днес, утре, като ги обработиме снимките и клиповете, колегат didobest , ще ги качи и предполагам ще попише малко за днешната лебедкова оргия.
                      Както казва един известен Газкаджия, стана голямо Изнасилване.
                      Като за последно се вадя с електрическата лебедка и от утре започваме с монтажа на карданна 3 скоростна механична лебедка с червеячен редуктор.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • От: "Хард" около Видин

                        Кире добре си се наквасил евала , каде намерихте тая вода във Видинските боини полета .
                        ГАЗ69А 1.9TDI тел.0888550671 Дако Бяла Слатина

                        Коментар


                        • От: "Хард" около Видин

                          Първоначално публикуван от dakogaz Преглед на мнение
                          Кире добре си се наквасил евала , каде намерихте тая вода във Видинските боини полета .
                          Утре, като видиш клиповете и другите снимки ще се уплашиш какво блато стана тук след рязкото спадане на Дунав.

                          Коментар


                          • От: "Хард" около Видин

                            Малееееее ебати цирка, абе Киро тфа е до климиите у тинята, ебаси кефа не е истина, БРАВО.
                            УМРЕМ ЗА ТИНЯ.
                            Ники Петков

                            Коментар


                            • От: "Хард" около Видин

                              Чакаме клипове да видиме какви сте ги вършили .
                              ГАЗ69А 1.9TDI тел.0888550671 Дако Бяла Слатина

                              Коментар


                              • От: "Хард" около Видин

                                Поздрави на групата! Чакаме и клиповете!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X