Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Хард" около Видин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Хард" около Видин

    Адаш, нищо лично! Знаеш, че няма к'во да делим двамата.
    Човек пък да не се пошегувка...

    Аз ще се радвам ти, както и другите около теб да дойдете да карате с нас като в доброто старо време. Стига с тия два синода, две мюфтийства, Левски и ЦСКА, и т.н.

    С кеф бих гледал съревнование между "Посмешището" и "Таласъмът".
    Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

    Коментар


    • От: "Хард" около Видин

      Кире колко пъти те каним с нас и ти все отказваш?

      Коментар


      • От: "Хард" около Видин

        Вие двамата дори да останете Последните хора на света , който карат офроуд, пак няма да карам с вас .
        Мисля , че съм се обосновал , достатъчно добре за цеци, а след изказванията на адаша от край време (на всяка манджа мерудия), той сам се игнорира.
        Въпреки, че ми беше гот да си правя банкетчета на негов гръб , разбира се,изкарани заслужено с Жигулито.

        Коментар


        • От: "Хард" около Видин

          Първоначално публикуван от kiro_vd Преглед на мнение
          Вие двамата дори да останете Последните хора на света , който карат офроуд, пак няма да карам с вас .
          Те това се казва Бомба! Поздрави, Кирчо, ...и за днес, и за вчера, чудесна разходка, жалко, че не можах да дойда!
          А на "банкети" вече не разчитай, никой няма да се навие, взел си им страха!
          П.П.Търсете ми джипка!
          "Make love, not war!"

          Коментар


          • От: "Хард" около Видин

            Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
            П.П.Търсете ми джипка!
            Барабар Петко с мъжете? Док, писна ти покрай огнището и жените ли?

            Абе, момци, къде ви е чувството за хумор?! В някоя бара ли го затрихте?

            По време на нашите разходки к'во псуване и ташаците стават....ако нашата група бе толкова обидчива - досега да се е разпаднала 100 пъти.

            @Адаш, на теб егото ти е голямо...трябва да работиш по въпроса.
            Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

            Коментар


            • От: "Хард" около Видин

              Наричай го , както искаш, но , аз обичам Мъжката приказка и , като кажа нещо държа на него, за разлика от някой други , също така имам чест и достойнство и няма да позволя на някой, който , ме познава от скоро да ме псува, като хамалин и да ми бърка по дупките.
              Не мисли, че ние нямаме чувство за хумор, но ти и с последният си пост показваш, че "шегите" ти са доста груби.
              Имай в предвид, че , когато Доктора караше с мен офроуд, ти обикаляше страната и звънеше да питаш , дали да си купиш Нива, витара или друг джип.


              Извинявам се на всички четящи този подфорум, че го обърнахме в говорилня, но сами виждате, че проблема не е в нас.

              Коментар


              • От: "Хард" около Видин

                Първоначално публикуван от kiro_vd Преглед на мнение
                Извинявам се на всички четящи този подфорум, че го обърнахме в говорилня, но сами виждате, че проблема не е в нас.
                Няма защо да се извиняваш, тона ти е повече от коректен! Даже е незаслужено спортсменски, а трябваше да постнеш снимките от предишна разходка на "тяхната група", с "леки" забежки към бракониерство, та да демонстрираш на Форума нагледно една от причините да не караме и правим софри заедно/Светли, ти кво правиш там?/.Пък може да видят снимките и Дунавската ловна дружина, и при следващ път...да си "отбият"!

                Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
                Барабар Петко с мъжете? Док, писна ти покрай огнището и жените ли?

                Абе, момци, къде ви е чувството за хумор?! В някоя бара ли го затрихте?

                По време на нашите разходки к'во псуване и ташаците стават....ако нашата група бе толкова обидчива - досега да се е разпаднала 100 пъти.

                @Адаш, на теб егото ти е голямо...трябва да работиш по въпроса.
                Снощи ти четох глупостите, но не ми се разваляше удоволствието от маса с рибка и хубаво вино, та да ти отговарям. Прочети си пак поста, и виж, че не съдържа нищо освен безпредметно заяждане, и вулгарни подмятания! С какво този пост заслужава да бъде в темата/може би в някой друг Форум, в друга тема, пак "Хард.../? Мен би ме било срам да отправям такива нападки точно към Kiro_vd, който е невероятен ентусиаст, прави от "нищо-нещо", и е помагал, и помага на много хора!С повече такива като него, Offroad-а щеше да бъде по-приятен и популярен спорт!
                "Make love, not war!"

                Коментар


                • От: "Хард" около Видин

                  Колеги, гората ли не може да разделите, или калта? Не ми убивайте удоволствието да ви чета темите! Такова хубаво чувство ме обзема като виждам, че и в СЗ България (която е и моят "роден край") има Офф-живот и мои приятели се забавляват.
                  Поздрави и дано изгладите различията!
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: "Хард" около Видин

                    Хубава разходка сте направили, браво.
                    Киро, не е ли студено в тоя кошник бе, няма врати предполагам че подухва ??

                    p.s. Не виждам смисъл да се препирате, ама ............ Вие си знаете най-добре.
                    Ники Петков

                    Коментар


                    • От: "Хард" около Видин

                      Не му се сърдете на колегата GODzillata, той не само в този форум е на всяка манджа меродия. И в рибарския форум е вечният критик и съдник на хората, а откровеният му бракониерски и тарикатски манталитет не е тайна за никого. Карайте си машините и продължавайте да ни радвате с такива интересни снимки от "тътрене на ламарини" . И без това много малко са хората, който имат смелостта и желанието за подобни хард разходки...

                      Коментар


                      • От: "Хард" около Видин

                        Дерзай, адаш, поне клакьорки си имаш! Халал да са ти!

                        (пеейки си): Кара Кольо седееееше и комплекси избииииваше...
                        Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                        Коментар


                        • От: "Хард" около Видин

                          Първоначално публикуван от nikonti Преглед на мнение
                          Хубава разходка сте направили, браво.
                          Киро, не е ли студено в тоя кошник бе, няма врати предполагам че подухва ??

                          p.s. Не виждам смисъл да се препирате, ама ............ Вие си знаете най-добре.
                          Както казват по нашият край - "Духа, като у кош за кукуруз" ,но благодарение на близостта на радиатора да седалките се търпи.

                          Коментар


                          • От: "Хард" около Видин

                            Първоначално публикуван от nikonti Преглед на мнение
                            Хубава разходка сте направили, браво.
                            Киро, не е ли студено в тоя кошник бе, няма врати предполагам че подухва ??

                            p.s. Не виждам смисъл да се препирате, ама ............ Вие си знаете най-добре.
                            Както казват по нашият край - "Духа , като у кош за кукуруз ", но благодарение на близостта на радиатора до седалките, се търпи и става за каране и в студа.
                            Повече нямам намерение да отговарям на правокацийте на годзила и най-учтиво ще го помоля да спре да пише глупости и да спами темата.

                            Коментар


                            • От: "Хард" около Видин

                              Да ти кажа и в таласъма не е много различно, ама е по-добра от при тебе, ше фанете синузит с Гришата бе.
                              Ники Петков

                              Коментар


                              • От: "Хард" около Видин

                                Изненадан съм от развоя, който е взела темата за иначе, приятната ни разходка в неделя. По принцип самата разходка, била тя "хард" или "софт", както и снимките в темата нямаха някакви особени претенции да се сравняват с който и да било другиго. Не виждам с какво сме дали повод за подобни писания и нападки от някого /особено, ако не е пряк участник/ и съм учуден от грубото "включване" на т.н. GODzillata, когото нямам "честта" да познавам лично /може и да е за добро/. Чудя се, ако това е негова практика във всички теми да пише по подобен начин, дали пък някой модератор няма все пак да вземе отношение по въпроса. Поздрави!
                                Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                                First impression is not always true. Get inspired.
                                Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                                Reading is sooo boring, unlike writing!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X