Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране и простотии около Велинград.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Каране и простотии около Велинград.

    Днес се уговорихме с Колегите от нашия раьон и решихме да се поокаляме малко.Събрахме се 6 дхипа и си спретнахме една разходчица.Не беше много дълга но за сметка на това доста кална.Някои участват за сефте,имаше много СМЯХ.Доста препятствия,имаше и удавени но те са свикнали да си свалят калта по този начин.Ето и снимчици.
    Прикачени файлове
    sigpic

  • #2
    До: Разходки около Велинград

    вали ли в момента там ?
    въпроса ми е много важен. а ако кажеш че и реката се е напълнила, ще ме направиш щастлив за утрешния ден ...

    Коментар


    • #3
      До: Разходки около Велинград

      Ето и още малко.
      Прикачени файлове
      sigpic

      Коментар


      • #4
        До: Разходки около Велинград

        Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
        вали ли в момента там ?
        въпроса ми е много важен. а ако кажеш че и реката се е напълнила, ще ме направиш щастлив за утрешния ден ...
        Сори днес не валеше,в реката си е нормалното количество вода.
        Прикачени файлове
        sigpic

        Коментар


        • #5
          До: Разходки около Велинград

          лошооо
          нищо утре ще наминем да видим, пък дано се понапълни, защото вали по високото и реките се качиха днес. Щом и на Девин реката е течала значи има шанс...благодаря за инфото
          Последно редактирано от bliss-stick; 24-01-09, 21:08.

          Коментар


          • #6
            До: Разходки около Велинград

            Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
            лошооо
            нищо утре ще наминем да видим, пък дано се понапълни, защото вали по високото и реките се качиха днес. Щом и на Девин реката е течала значи има шанс...благодаря за инфото
            Ще плавате ли? Дано завали да се накефите.
            sigpic

            Коментар


            • #7
              До: Разходки около Велинград

              да, днеска бахме на Искрецка Река до Своге.

              Други от нас нападнаха Девинска, та силно се надявам някоя от реките дам да тръгне ...

              Коментар


              • #8
                До: Разходки около Велинград

                късмет

                Коментар


                • #9
                  До: Разходки около Велинград

                  Евгени,гледам не сте скучали!!!Май в отбора ви има и "Фронтера" КБЗ -Кабрио!Браво момчета!!!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Разходки около Велинград

                    Браво колеги. Късмет !
                    OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Разходки около Велинград

                      Добре беше ,но малка разходка направихме .Хаиде другия пьт повече.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Разходки около Велинград

                        Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                        Евгени,гледам не сте скучали!!!Май в отбора ви има и "Фронтера" КБЗ -Кабрио!Браво момчета!!!
                        Кабриото е на Колегата sto4o 5 и тои от скоро е във форума.Запали се бързо дано и да не огасне толкова бързо засега държи ома малко ме ядосва че много си пази джипката.
                        sigpic

                        Коментар


                        • #13
                          До: Разходки около Велинград

                          Първоначално публикуван от nasko76 Преглед на мнение
                          Добре беше ,но малка разходка направихме .Хаиде другия пьт повече.
                          А това е ГОЛЯМИЯ Колега nasko76 И тои е в групата от Велинград.
                          Прикачени файлове
                          sigpic

                          Коментар


                          • #14
                            До: Разходки около Велинград

                            Евгени,здрасти! Гледам нисана се ползва по предназначение ,разкажи ни малко повече за поведението му.Много ме е яд за коня
                            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                            Коментар


                            • #15
                              До: Разходки около Велинград

                              Първоначално публикуван от turboto45 Преглед на мнение
                              Кабриото е на Колегата sto4o 5 и тои от скоро е във форума.Запали се бързо дано и да не огасне толкова бързо засега държи ома малко ме ядосва че много си пази джипката.
                              Ще свикне - всички бяхме така в началото!А и не се съмнявам и за миг,че при такъв учител в частност теб ще му е много по лесно и ще има куража за по сериозни работи!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X