Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране и простотии около Велинград.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Каране и простотии около Велинград.

    За тази Неделя 22.11.09 едно каране около яз.Батак.Тръгване от Циговчарк в10.00ч.Очертават се дерета и кал Много кал.На който му се каля кат прасе да заповяда.Може и без гуми даже по капли-ще е по интересно.Аз ще махна греблото да е по равностойно.Иначе мога да го пускам тук таме да си помагам.
    sigpic

    Коментар


    • До: Каране и простотии около Велинград.

      Ако ми се размине температурата може и аз таковата....
      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
      Към модераторите-А изтрийте го сега.
      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

      Коментар


      • До: Каране и простотии около Велинград.

        Тва с температурата си еб.... мамата...Пети ден стоя в нас и не минава.А така да ми се простее из Батак с Боби,пардон,Евгени Турбото...

        Коментар


        • До: Каране и простотии около Велинград.

          Евгени да ме чакате !Засега съм само аз ама не се знае,ще съм горе във 9,55 !!!
          Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
          костeнурков спринт.... и в гората !!!!

          Коментар


          • До: Каране и простотии около Велинград.

            ok
            sigpic

            Коментар


            • До: Каране и простотии около Велинград.

              Нашата приключи преди час.По късно някой колега може да качи и снимки защото аз нямам.С две думи от кал и дерета вече ми се"повръща"Ще ми държи влага поне 2седмици.
              sigpic

              Коментар


              • До: Каране и простотии около Велинград.

                Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
                Нашата приключи преди час.По късно някой колега може да качи и снимки защото аз нямам.С две думи от кал и дерета вече ми се"повръща"Ще ми държи влага поне 2седмици.
                Чакаме снимки с нетърпение. Ние днес "почивахме"...както се полага с разходка и скара...без кал и напън,ама ...то не може всяка неделя !

                Коментар


                • До: Каране и простотии около Велинград.

                  Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                  Чакаме снимки с нетърпение. Ние днес "почивахме"...както се полага с разходка и скара...без кал и напън,ама ...то не може всяка неделя !
                  Е ние за сметка на вас гладувахме, и изядахме на сашо кроасаните.

                  Коментар


                  • До: Каране и простотии около Велинград.

                    Е,явно няма да дочакам снимки, че умирам за сън , та аз да пусна тогава,нищо ,че не съм бил:
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • До: Каране и простотии около Велинград.

                      Ето някоя снимчица от последния напън
                      Прикачени файлове
                      [LEFT][B][COLOR=Blue][IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic7072_2.gif[/IMG][/COLOR][/B][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][B]Следвайте мечтите си![/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT]

                      Коментар


                      • До: Каране и простотии около Велинград.

                        БРАВО бе Колеги.Сумати хора снимаха,каляхме се като прасета а няма кой да качи някоя актуална снимка.От следващия път трябва да си водим и фотограф с нас.
                        sigpic

                        Коментар


                        • До: Каране и простотии около Велинград.

                          имам интересни клипчета но незнам как да ги кача

                          Коментар


                          • До: Каране и простотии около Велинград.

                            Първоначално публикуван от stoil_69 Преглед на мнение
                            имам интересни клипчета но незнам как да ги кача
                            Сложи ги на някакъв носител/ флашка, карта или Сиди/ и ги донеси на бар влади или ги дай на турбото аз ще ги кача.
                            [LEFT][B][COLOR=Blue][IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic7072_2.gif[/IMG][/COLOR][/B][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][B]Следвайте мечтите си![/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT]

                            Коментар


                            • До: Каране и простотии около Велинград.

                              Само да попитам някой компетентен,дали в тази тема може да качваме разходките с Мотори и АТВта.Нали пак ние ги караме?
                              sigpic

                              Коментар


                              • До: Каране и простотии около Велинград.

                                Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
                                Само да попитам някой компетентен,дали в тази тема може да качваме разходките с Мотори и АТВта.Нали пак ние ги караме?
                                В никакъв случай. Тука може само за снегорини и моторни шейни.
                                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X