Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране и простотии около Велинград.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Каране и простотии около Велинград.

    краят не е лош важното е ние да сме живи и здрави пък ламарините се изпъват

    Коментар


    • До: Каране и простотии около Велинград.

      Eто ги вече снимките и едно малко клипче на края
















      Прикачени файлове
      Последно редактирано от cveti; 04-05-09, 11:58.

      Коментар


      • До: Каране и простотии около Велинград.

        Първоначално публикуван от stoil_69 Преглед на мнение
        ето ги вече снимнките и едно малко клипче на края
        Старши имаш още не ги крий.Пускай ги.
        sigpic

        Коментар


        • До: Каране и простотии около Велинград.

          Ич не ги пускай, че как ме е яд...
          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
          Към модераторите-А изтрийте го сега.
          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

          Коментар


          • До: Каране и простотии около Велинград.

            Браво,яка разходкаважното e,че всчки са живи и здави.

            Коментар


            • До: Каране и простотии около Велинград.

              Баташки Прасета

              Коментар


              • До: Каране и простотии около Велинград.

                Браво кефите ме. За пореден път се обеждавам, че всички в офф ролда е "луди глави" Разходката ви е била много яка и много джипки сте се събрали А онзи джип как е потънал ми е интересно
                Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.

                Коментар


                • До: Каране и простотии около Велинград.

                  Маркирайки по снимката според мен има изровен канал към язовира ,който естествено,е предизвикал интерес във водача на "Паджерото".... и хоп вътре!..

                  Коментар


                  • До: Каране и простотии около Велинград.

                    Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                    ... канал към язовира ,който естествено,е предизвикал интерес във водача на "Паджерото".... и хоп вътре!..
                    Е как ще пропусне? Е...

                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • До: Каране и простотии около Велинград.

                      Водача на Паджерото не е виновен.Едно детенце му е казало ,че е плитко и той преминал.Паджерото вече е на линия.Беше се насмъркало здраво,но вече е готово за нови подвизи.Водача каза твърдо ,че повече няма да слуша 6 годишни хлапета .
                      sigpic

                      Коментар


                      • До: Каране и простотии около Велинград.

                        Евгени кога е другата разходка

                        Коментар


                        • До: Каране и простотии около Велинград.

                          децата нямат никаква вина,Даже едното което провери с пръчка дълбочината каза че е дълбоко.Не търсете вината никъде само диви глави поемат такива рискове ама и вземат най-голямата доза адреналин е па понякога може да им доиде в повече.Благодаря и на двамата колеги че снабдиха албумите ни със такива страхотни снимки.Въпреки премеждията всичко завърши с минимални щети за тях и пълни фотоапарати за нас

                          Коментар


                          • До: Каране и простотии около Велинград.

                            Благодарности от мен за разходката, много добро преживяване.

                            Направихме сефтето и на децата, дано и те да станат хардажийчета, засега се отчетоха с по една цицина и разбита устна

                            Коментар


                            • До: Каране и простотии около Велинград.

                              Първоначално публикуван от stoil_69 Преглед на мнение
                              децата нямат никаква вина,Даже едното което провери с пръчка дълбочината каза че е дълбоко.Не търсете вината никъде само диви глави поемат такива рискове ама и вземат най-голямата доза адреналин е па понякога може да им доиде в повече.Благодаря и на двамата колеги че снабдиха албумите ни със такива страхотни снимки.Въпреки премеждията всичко завърши с минимални щети за тях и пълни фотоапарати за нас
                              Колега щегувам се за децата.Дългия си помислил ,че сме го направили АМФИБИЯ но не ме беше питал дали има перка и възглавници.Чудесна разходка се получи.Благодаря на всички Колеги за участието.Скоро ще заформим следващата.Мисля около 24 май но ще го уточним допълнително.Върти ми си нещо за Аге чеверме.Ще го измислим
                              Последно редактирано от Евгени turboto; 05-05-09, 19:52.
                              sigpic

                              Коментар


                              • До: Каране и простотии около Велинград.

                                Колеги, дайте идеи как да направя Паджерото Амфибия. В противен случай другият път сигурно ще го скрия цялото под водата.
                                Последно редактирано от cveti; 06-05-09, 20:54.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X