Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Желаещи за нови"звезди" на 23.02.2019-разходка около Нова Черна с преспиване ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Желаещи за нови"звезди" на 23.02.2019-разходка около Нова Черна с преспиване ???

    Мисля си за след Нова Година ,по-точно на 23.02 2019 да спретнем една разходка из блатата на Нова Черна и отново да посетим "Фестивала на зелевата чорба и греяната ракия" в Бабово.
    Той сценария е ясен-Спането отново в комплекс "Роял",тръгване в събота 23.02 в 10.30ч от центъра на село Нова Черна.Около 40-50 км.,от които поне 25-30 ХАРД(НАИСТИНА ЩЕ Е ТАКА)По някое време ще окаляме улиците на с. Бабово(ще уважим бай Матьо) и след като се приберем(колкото можем) нощен етап надиграване в комплекс "Роял"(ДЗС Н.Черна)
    В неделя "по живо-по здраво" всеки у тях и аз у нас!
    Та питанката ми е -Има ли желаещи,та да почваме да мислим как да не оставим половината джипове в блатото?Да мислим трасе .....
    Телефоният ми номер е 0887 912 075,изключен е заради неплатени сметки,ама пак отговарям на него по всяко време за приятели!
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

  • #2
    От: Желаещи за нови"звезди" на 23.02.2019-разходка около Нова Черна с преспиване ???

    Браво Чаро!
    ТЛК-120 Николай Колев
    0898521295

    Коментар


    • #3
      От: Желаещи за нови"звезди" на 23.02.2019-разходка около Нова Черна с преспиване ???

      Аде бе откога те чакам.
      ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
      ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
      0896 846 246

      Коментар


      • #4
        От: Желаещи за нови"звезди" на 23.02.2019-разходка около Нова Черна с преспиване ???

        Я да се абонирам. Не че ще мога да освободя дните де.

        Коментар


        • #5
          От: Желаещи за нови"звезди" на 23.02.2019-разходка около Нова Черна с преспиване ???

          Чаро, браво за идеята!А трасето ще става ли за Непрежален все още жип ��.

          Коментар


          • #6
            От: Желаещи за нови"звезди" на 23.02.2019-разходка около Нова Черна с преспиване ???

            Първоначално публикуван от Николай Кесов Преглед на мнение
            Чаро, браво за идеята!А трасето ще става ли за Непрежален все още жип 😣.
            Щом е казал с големи букви че ще е хард и ще организира техника за евакуация,значи ще е така.Аз за това си трая,щото мойто паркетниче още не съм го прежалил.
            2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

            Коментар


            • #7
              От: Желаещи за нови"звезди" на 23.02.2019-разходка около Нова Черна с преспиване ???

              Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
              Щом е казал с големи букви че ще е хард и ще организира техника за евакуация,значи ще е така.Аз за това си трая,щото мойто паркетниче още не съм го прежалил.
              Е то до тогава има цели два месеца.
              ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
              ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
              0896 846 246

              Коментар


              • #8
                От: Желаещи за нови"звезди" на 23.02.2019-разходка около Нова Черна с преспиване ???

                Освен да дойда с това?
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:received_2119785848284405.jpeg
Прегледи:2
Размер:195.2 КБ
ID:5804852
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • #9
                  От: Желаещи за нови"звезди" на 23.02.2019-разходка около Нова Черна с преспиване ???

                  Може да попиташ Панов за трасето.На тазгодишната разходка той го премина с МЛ-а.Но....има лебедка.Машини за евакуация няма,освен джиповете от колоната.Така или иначе знаеш,че джип не сме оставяли
                  Чавдар Владимиров
                  0887/912075
                  Ленд Ровър Диско 1
                  Самуад в проект

                  Коментар


                  • #10
                    От: Желаещи за нови"звезди" на 23.02.2019-разходка около Нова Черна с преспиване ???

                    Ако можеш да го напълниш с по-едра фракция камъни,ще те пуснем първи да направиш път.
                    Чавдар Владимиров
                    0887/912075
                    Ленд Ровър Диско 1
                    Самуад в проект

                    Коментар


                    • #11
                      От: Желаещи за нови"звезди" на 23.02.2019-разходка около Нова Черна с преспиване ???

                      Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                      Щом е казал с големи букви че ще е хард и ще организира техника за евакуация,значи ще е така.Аз за това си трая,щото мойто паркетниче още не съм го прежалил.
                      Може да попиташ Панов за трасето.На тазгодишната разходка той го премина с МЛ-а.Но....има лебедка.Машини за евакуация няма,освен джиповете от колоната.Така или иначе знаеш,че джип не сме оставяли
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

                      Коментар


                      • #12
                        От: Желаещи за нови"звезди" на 23.02.2019-разходка около Нова Черна с преспиване ???

                        Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                        Освен да дойда с това?
                        [ATTACH=CONFIG]976697[/ATTACH]
                        Ако можеш да го напълниш с по-едра фракция камъни,ще те пуснем първи да направиш път.
                        Чавдар Владимиров
                        0887/912075
                        Ленд Ровър Диско 1
                        Самуад в проект

                        Коментар


                        • #13
                          От: Желаещи за нови"звезди" на 23.02.2019-разходка около Нова Черна с преспиване ???

                          Браво Чаро, дай на старта грееното вино на чичо Митко и бъди спокоен за трасето, аз ще го направя

                          Коментар


                          • #14
                            От: Желаещи за нови"звезди" на 23.02.2019-разходка около Нова Черна с преспиване ???

                            Да напомня телефона на комплекс Роял,за заявки за спане.0885 802 871 Комплекса разполага със 12 стаи+3 на самия път.Намира се на 3км от нова Черна,а най-близките други хотели са в Тутракан.
                            Чавдар Владимиров
                            0887/912075
                            Ленд Ровър Диско 1
                            Самуад в проект

                            Коментар


                            • #15
                              От: Желаещи за нови"звезди" на 23.02.2019-разходка около Нова Черна с преспиване ???

                              От тази година ми дадоха да карам и това:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190122_201848.png
Прегледи:1
Размер:482.4 КБ
ID:5806968
                              Тъй че телефона ми го знаеш.
                              На сърбела майката му е чесането.
                              Борислав Борисов Русе О885 О37815

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X