До: Хард разходка в Бяла Слатина
още
още
Моя УАЗик откъсна предна дясна полуоска и ми падна гумата заедно със цапфата и главинатаТук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар