Обява

Свий
Няма добавени обяви.

как се дави

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • как се дави

    Влезнахме в река места ,под белица .Плитко ,твърдо дъно почнахме проби ,покарахме ,после пропаднахме .Погледнах през прозореца -плътна полупрозрачна пелена .Двигателя мълчи шнорхела стърчи на педя над капака на нивото на водата .Голди беше прав .тоя шнорхел е къс си мислех търсеики ръчката на вромоса .Не хранех илюзии просто исках да имам какво да вържа за някои камион или каквото ще намеря да викна.после решихме да пробваме .буксата и тя надълбоко ,дистанционното плува заедно с портокали из джипа -апокалипсис.Мушнах го от първия опит и занатисках и нищо .....нищо ама под водата впомоса явно си чегърташе безшумно и тоио изпълзя .по телефона Фулдата проведе инструктаж ,бяхме се наместили махнахме свещите въртяхме -плюе ,пуфти пуква пича пропадна .Простотия турбото -водна помпа .зглобихме запалихме замислихме се .после поехме по пътя през предела ,перник -пристигнахме

  • #2
    Re: как се дави

    Ти си си ненормален!!! А ние нек'ви хард-разсОдки правиме... .Другия път с тебе трЕбва...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      Re: как се дави

      Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
      Другия път с тебе трЕбва...

      А бе, ти през една дупка с една по-дълбочка локва не щя да минеш, де си тръгнал на подводница да се правиш???
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        Re: как се дави

        соти слагаи шнорхел и то от големите.аз разсъждавах че нямам работа във вода до прозорците ,и сега нямам и биела границата се уцелва трудно явно

        Коментар


        • #5
          Re: как се дави

          Не,благодаря!Аз шнорхел ще сложа,ама по съвсем различни причини.Чавдар ще ти разясни,ако искаш.Обичам да се бухам в кал.Във вода-не.
          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

          Коментар


          • #6
            Re: как се дави

            е що де

            Коментар


            • #7
              Re: как се дави

              По моите виждания шнорхел се ползва "за зор-заман".Мотора ми е важен и той има нужда не само от гориво и въздух.Това е агрегат и трябва да съм си прежалил изцяло колицата за да...
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #8
                Re: как се дави

                Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                ...Това е агрегат и трябва да съм си прежалил изцяло колицата за да...
                все си мислех, че отдавна си я прежалил...
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  Re: как се дави

                  Аааа,не съм!!!Тя е специялна...
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #10
                    Re: как се дави

                    ето снимки
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #11
                      Re: как се дави

                      соти водата е люлката на разумния живот

                      Коментар


                      • #12
                        Re: как се дави

                        Подводни снимки нямаш ли?

                        Коментар


                        • #13
                          Re: как се дави

                          Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
                          Подводни снимки нямаш ли?
                          Както винаги, когато е най-интересно, на никой не му е до снимки ...
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #14
                            Re: как се дави

                            На най-интересното оператора беше зает да се хлъзга по камъните
                            и да посяда във водата, докато дърпа въжето на лебедката.
                            А иначе уж не беше дълбоко, щото на една патка и стигаше до кръста
                            на същото място.

                            Коментар


                            • #15
                              Re: как се дави

                              аиде споделете де не се срамуваите аз ли съм наи тъп тука ,маисторите (комшии на братя флекс)поразказаха за тоя оня ,търкаляне ?чакъл по седалките?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X