Обява

Свий
Няма добавени обяви.

10 и 11 в Копривщица - двудневна хард

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 10 и 11 в Копривщица - двудневна хард

    Айде организацията е налице - маршрута също и за двата дни. Времето се очертава кално.
    Събота - яз. Душанци - Копривщица - вечерта оставаме в Копривщица!!
    Неделя - Копривщица - Панагюрски колони
    Ще бъде преход, при това хард - т.е. хубав - до утре трябва да сме уточнили бройки за хората така че решавайте бързо.
    Знам че дойде изневиделица, но така се получиха нещата.
    Аиде разОткаджиите - идвайте ще бъде така както го харесвате!!!!!
    Mercedes G-Wagen - It's not a JEEP... You wouldn't understand...

    [img]http://www.danasoft.com/sig/.jpg[/img]!

  • #2
    Колеги извинявам се от мое име също за изненадващта разходка но Лъчо чак сега ме офертира та за сега мога със сигорност да намеря няколко стаи в един хотел 35 лв. на вечер за двоина стая сайта на хотела е www.dahlia.hit.bg които го интересуваможе да го види също така мога да поразпитам за ресторант както и за по ефтини квартири за това е добре да се разберем колко народ сме за да не се случи някои да спи на палтка надявам се че такива няма да има
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

    Коментар


    • #3
      Забравих да спомена, че ако някой е зает единия от двата дни - да дойде само в този в който е свободен. Разходката ще е готина, а и го дават топло време - само с леки превалявания събота вечерта и вероятно неделя - но не е много вероятно - температури от порядъка на 5-10 па и повече градуси над нулата. Последна минусова температура за следващите два дни ще бъде тази вечер!!
      Mercedes G-Wagen - It's not a JEEP... You wouldn't understand...

      [img]http://www.danasoft.com/sig/.jpg[/img]!

      Коментар


      • #4
        Аз съм за разходката. Имали някой мераклия от София.
        LZ1VMH

        Коментар


        • #5
          Охоооо,става интересно... Не потвърждавам на 100%,щото никой не ще да ме клонира(...а овце може... )и може да се наложи да съм тука.
          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

          Коментар


          • #6
            Голди да разбирам ли че си сигурен и ако е да да търся ли хотел и кажи какво предпочиташ като условия за да мога да деиствам
            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
            тел.088четири 9едно9 4нула4
            -------------------------------------------------------

            Коментар


            • #7
              Ето тракче за събота - за тези които не са го видяли до сега - Благодаря на Чавдар за него:
              https://htftp.offroad-bulgaria.com/V...hanci_kopr.jpg

              Ето и за неделята
              Прикачени файлове
              Mercedes G-Wagen - It's not a JEEP... You wouldn't understand...

              [img]http://www.danasoft.com/sig/.jpg[/img]!

              Коментар


              • #8
                Ако всичко е нормално ще тръгна в събота привечер. За сега не мога да обещая.
                LZ1VMH

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                  Ако всичко е нормално ще тръгна в събота привечер. За сега не мога да обещая.
                  ок все ще се намери каде дате настаним в случеи на нужда за тези които ще тръгнат в събота вечерта и ще са в Копривщица само за неделя телефона ми е 0878777886
                  ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                  тел.088четири 9едно9 4нула4
                  -------------------------------------------------------

                  Коментар


                  • #10
                    За сега сме два джипа - двата от пирдоп - разходка ще има. Аз сега заминавам за пирдоп - ако някой прояви желание за идване може и на мен да звънне - 0889202082. Ще обикаляме и двата дни.
                    Mercedes G-Wagen - It's not a JEEP... You wouldn't understand...

                    [img]http://www.danasoft.com/sig/.jpg[/img]!

                    Коментар


                    • #11
                      За утре се надявам да съм в пълна бойна готовност около 17. 00 ч.
                      Соти, спиш приятелю.
                      Чавдаре, знам че твойте любими разходки са точно като тази, а не в съседното кално дере.
                      LZ1VMH

                      Коментар


                      • #12
                        Говорих с Лъчезар и той ми каза че идвате намерил съм за сега твърдо място за 6 човека тоест три двоини стай ще се намерят и още в момента се търси и място за разпивка само ако може обадете се на Лъчезар или на мен до към 15:00,15:30 за да можем със сигурност да знаем горе долу колко идвате за да оправим всичко относно спането ще ви чакаме.
                        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                        тел.088четири 9едно9 4нула4
                        -------------------------------------------------------

                        Коментар


                        • #13
                          ...

                          Е все пак... как са нощните заведения по Копривщица...
                          sigpic

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                            Говорих с Лъчезар и той ми каза че идвате намерил съм за сега твърдо място за 6 човека тоест три двоини стай ще се намерят и още в момента се търси и място за разпивка само ако може обадете се на Лъчезар или на мен до към 15:00,15:30 за да можем със сигурност да знаем горе долу колко идвате за да оправим всичко относно спането ще ви чакаме.
                            Да, да, ще звъннеме до 13'00-14'00 часа.

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от Di Преглед на мнение
                              Е все пак... как са нощните заведения по Копривщица...
                              Има ги има ги
                              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                              тел.088четири 9едно9 4нула4
                              -------------------------------------------------------

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X