Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка до Осеновлаг през Батулия и връщане към Ябланица утре 21.03.2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разходка до Осеновлаг през Батулия и връщане към Ябланица утре 21.03.2010

    Идеята е да видим дали се е поразтопил снега по билата ако има желаещи да се включат да си казват тук или на 0888417864 екскурзията ще е хард да се има в предвид.Гориво до капачката и топли дрехи.
    Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
    Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

    Sofrace Offroad Team

  • #2
    До: Разходка до Осеновлаг през Батулия и връщане към Ябланица утре 21.03.2010

    Здавей колега а моята идея е има ли кални снимки или темата е за коша . п.п и една идея от мен и тя е ништо лично дори не те и познавам но се бъзирам на мненията ти и още повече на поведението ти визирам една разхотка в нови искър помни едно че поканените или учасниците в един хард трябва да оцелиш златната среда тоес сички да останат доволни а не да се натскачаме и показваме кой е по по най.
    Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 23-03-10, 20:29.
    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

    Коментар


    • #3
      До: Разходка до Осеновлаг през Батулия и връщане към Ябланица утре 21.03.2010

      Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
      Здавей колега а моята идея е има ли кални снимки или темата е за коша . п.п и една идея от мен и тя е ништо лично дори не те и познавам но се бъзирам на мненията ти и още повече на поведението ти визирам една разхотка в нови искър помни едно че поканените или учасниците в един хард трябва да оцелиш златната среда тоес сички да останат доволни а не да се натскачаме и показваме кой е по по най.
      Снимки има както има и клипове но притежателите им нещо не са ги качили ето аз ще кача каквото имам другите да добавят.Относно визираната разходка в нови искър не разбирам какво се опитваш да кажеш но нямам спомен да са се случвали надскачване и показване на каквото и да било поне докато аз присъствах не съм забелязал някой да се е доказвал и показвал не е имало пред кокго не е имало и защо а и това все пак е разходка не е състезание.Относно средата си прав но то можеби не е среда а разбиране на хората на кой каква разходка му се иска ние и тогава го мъдрихме и стигнахме до извода,че имаме различни разбирания за Хард разходки в което няма нищо лошо де.Последния ни истински хард беше на 14/03/2010 в същата посока като тази от темата харда завърши в 7:30 сутринта в понеделник равносметката е 30 км реално изминати 80 по километраж 85 литра нафта една фероза остана в гората на баира и всички бяха мокри измръзнали и сърдити аз бях виновния но в неделя след обяд към 15:00 часа викаха давай смело ще стигнем после станах виновен това ли е всъщност средата за която говориш?Снимки от предната разходка ще пусна в нашата тема.
      Прикачени файлове
      Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
      Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

      Sofrace Offroad Team

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X