Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снимки от 13-14.01.07г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Снимки от 13-14.01.07г.

    Здравейте .Гледам добре сте си прекарали и вие(дето бяхте на Пирдоп). Важното е всички да са доволни от почивката и да си ДУДНЕМЕ през седмицата.
    Ето малко снимки от последната ни разходка.




























































  • #2
    Вие по кой маршрут бяхте?
    B+

    Коментар


    • #3
      Е ... Рила . Гледам сте си прекарали добре, имало е интересни места и моменти. И на мен много ми се ходи на Рила, но ... до събота и неделя има много време, пък и надали на някои ще им се ходи пак. Но няма да остане неизорана де
      RB Patrol Team

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от Асен Василев
        Е ... Рила . Гледам сте си прекарали добре, имало е интересни места и моменти. И на мен много ми се ходи на Рила, но ... до събота и неделя има много време, пък и надали на някои ще им се ходи пак. Но няма да остане неизорана де
        Тоя път беше .... а бе до сега такава разходка Немаше из Рила.

        Коментар


        • #5
          Е те така ке каеш, само още повече ме настървяваш. Но аз вярвам в твойте възможности - интересените маршрути из Рила не вярвам да са свършили
          RB Patrol Team

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от vokel
            Вие по кой маршрут бяхте?
            Доспей -Говедарци -х.Мечит.
            В тоя район.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Асен Василев
              Е те така ке каеш, само още повече ме настървяваш. Но аз вярвам в твойте възможности - интересените маршрути из Рила не вярвам да са свършили
              А бе човек Самурайското дере беше като магистрала.
              Нищо че сега пътя бе по-широк.А бе направо приятен.

              Коментар


              • #8
                Гледам Хубаво сте си прекарали и Чавдар гледам е пробвал лебедката, Но и в Пирдоп беше МНОГО готино

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от alex_markov
                  Гледам Хубаво сте си прекарали и Чавдар гледам е пробвал лебедката
                  Направо чудесно си беше!
                  Аз много обичам, когато освен всичко друго, наоколо е хубаво




                  А освен хубавата природа, в събота и неделя имаше маршрутче със стръмни изкачвания и спускания, сняг, лед, коловози (или просто изровени от водата пороища).

                  Планината ни посрещна с лед още при излизането от с. Доспей

                  После дойде ред на джуганските коловози и снега






                  По пътя ни се изпречиха и препятствия, дело на човешка ръка,


                  които обаче изобщо не можаха да ни се опрат


                  Тук беше и първото бойно кръщение на лебедката

                  То обаче не остана единствено, защото Маркан ни беше подготвил поредното хубаво деренце ...


                  в което освен пороища имаше и лед и сняг. И настана голям купон






                  Ха лебедка

                  ха още една ...


                  ха танци и балетни стъпки




                  Накрая всички благополучно стигнахме до крайната цел


                  Красива природа, интересно маршрутче и хубава компания. Какво повече да иска човек? А, да! Една лебедка на носа няма да навреди

                  Между другото, за първи път ми се случва да съм в група, в която от 6 джипа само 1 нямаше лебедка. Всички останали си бяха съответно оборудвани, което ни спести доста главоболия и губене на време ...

                  Повече снимки има тук

                  П.П. А, и освен всичко друго, не счупихме ни една джипка. Е, ако не броим 4-5 пластмасови щипки, държащи 1 от пластмасите на Галопера
                  Последно редактирано от Чавдар (V93); 02-08-17, 15:53.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от V93
                    ...Между другото, за първи път ми се случва да съм в група, в която от 6 джипа само 1 нямаше лебедка. Всички останали си бяха съответно оборудвани, което ни спести доста главоболия и губене на време ...

                    ...П.П. А, и освен всичко друго, не счупихме ни една джипка. Е, ако не броим 4-5 пластмасови щипки, държащи 1 от пластмасите на Галопера
                    В Пирдоп ми направи впечатление точно обратното, от около 26-30 коли видях 3-4 лебедки??? А и счупвания имаше но това може да се отдаде на по-голямата масовост

                    Коментар


                    • #11
                      Преди една седмица минах по този път с една УАЗка шофирана от 15 годишно момче и стигнахме без проблеми до х Мечит Изкарали сте супер много е красиво а хижата е прекрасна с много гостоприемни собственици
                      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от dragomir_68
                        Преди една седмица минах по този път с една УАЗка шофирана от 15 годишно момче и стигнахме без проблеми до х Мечит
                        Браво на 15-годишното момче. Само че това, което виждаш на горните снимки, НЕ е пътят от Говедарци за хижа Мечит. За по-пряко ние първо минахме през едно деренце
                        А този път, за който ти говориш, го минахме вече по тъмно, "на бегом" и нямаше какво да се снима.

                        Иначе и той си беше доста заледен, та вчера един "Дифендър" беше закъсал и след като УАЗ-ката на хижаря го извади, се отказа да се качва.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #13
                          Мама му стара кои ги копае тия дупки по средата на пътя бе

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от kinex
                            Мама му стара кои ги копае тия дупки по средата на пътя бе
                            Мани, мани! То не са противотанкови ровове, не са завали ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #15
                              хехеееее
                              добре сте се забявлявали - няма спор
                              Чавдаре само дето не разбрахме че си си направил самоотлъчка и се до последно за детевоза .. а то каква била работата ..
                              мдаам .. калпазанствали сте начи.
                              нищо де - и ни е се забавлявахме порядъчно.
                              Все пак благодарности на подготвените, джипове, че се таралянкаха с нас и ни даваха по едно .. въже. Е и ние давахме по едно рамо тук там.

                              Имаше и интересни ситуации при нас .. където последните станаха първи .. макар и закратко

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X