Обява

Свий
Няма добавени обяви.

17.12 Пловдив

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 17.12 Пловдив

    малко се пооляхме този път хубавите снимки скоро






  • #2
    Малее. Вярно сте се уляли.
    LZ1VMH

    Коментар


    • #3
      Re: 17.12 Пловдив

      Първоначално публикуван от Kaishin
      малко се пооляхме този път хубавите снимки скоро

      Ей, що така сте го удавили Г-то?!? Ми то това си е джипка та дрънка, ама все пак не е амфибия.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        24 часа прекара там но днес водата придойде имаше и други изпълнения но ги няма сега снимките 1.30м вода прекосихме преди това наклончета по 80-90 градуса за голди маршрута е готов чакаме посещение

        Коментар


        • #5
          Речено - сторено.
          Сън не спа докато не се зарови в тая карера.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Kaishin
            24 часа прекара там но днес водата придойде имаше и други изпълнения но ги няма сега снимките 1.30м вода прекосихме преди това наклончета по 80-90 градуса за голди маршрута е готов чакаме посещение
            90 Градуса е отвесно нагоре, 1.30 метра е почти до стъклата на Г-тата . Какви други джипки минаха през водата и имаше ли някви поражения от това ? Питам защото ми е интересно как се прави това без шнорхели и гащи с перка Иначе сериозно сте се пооляли спор няма
            Най-добрия реглаж на преден и заден мост

            Коментар


            • #7
              ами след това премерих, защото ми изчезнаха фаровете дълбоко под водата а те са на 1.10 м пораженията бяха че си изчистих отдоло джипа от калта

              Коментар


              • #8
                РЕ:

                А какви други джипки имаше ? Дали и моя трактор ( тракер де ) ще може така без особена подготовка ?


                Ииии абе чакай чакай, фаровете като влязат под водата и целия двигател влиза и перка и жици въздушния филтър ... тука става много сериозно вече ...
                Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                Коментар


                • #9
                  заповядай да пробваме другата неделя и черокито мина но малко по встрани без никаква подготовка

                  Коментар


                  • #10
                    Re: РЕ:

                    Първоначално публикуван от v0id
                    Дали и моя трактор ( тракер де ) ще може така без особена подготовка ?
                    Не само твоята, ами и повечето други на такова място "без особена подготовка" просто ще се удавят.
                    Ама, ако искаш, може и да се пробваш. Ей ти го морето ... Или пък солниците например
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      ами за водни препятствия двете Г класи нямат никаква подготовка те са си оригинално подготвени по всчки параграфи

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от Kaishin
                        черокито мина но малко по встрани без никаква подготовка
                        Ключовата фраза тук е "малко по-встрани". И аз така минах през едно дере след една газка, но "малко по-встрани" и резултатът си личи по резервоара ми ...
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #13
                          РЕ:

                          Мен не ме е страх да не закъсам ами на двигателя ще му се е... м..та чупени кобилици, валове, избити клапани и други интересни неща свързани с работата на двигателя под вода а в момента не ми се намират други двигатели ...
                          Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                          Коментар


                          • #14
                            ами той е много нисък и пак му потънаха фаровете

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от kinex
                              Речено - сторено.
                              Сън не спа докато не се зарови в тая карера.
                              ейй ти се обади бре помислих че си спрял да пишеш в тоя раздел, айде кога ще те водим на кал

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X