Обява

Свий
Няма добавени обяви.

03.12.2006_Пловдив

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 03.12.2006_Пловдив

    Тръгнахме в 12ч.
    С два часа закъснение което в последствие се оказа пагубно за прибирането ни по светло.



    Наи малкия ентусиаст в очакване на старта




    Незнам нито къде сме нито къде отиваме.




    Трасето беше доста тежко.
    Земята скована а коловозите дълбоки.




    На няколко пъти преминаването тип бобслей беше неуспешно.




    За което имаше и съответните предупредителни знаци.




    На средата на маршрута след 4ч коловози - кратка почивка.






    И пак старата песен на нов глас.
    Вече по тъмно








    Англичаните спукаха гума и при смяната загубихме болтовете.




    Проблемите с болтовете се задълбочават.







    Към 8ч вечерта ни светна пред очите в буквалния смисъл на думата. Видяхме уличното осветление на някакво село. Там оставихме Г класата на Кайшин и след един час бяхме в Пловдив. Предстоеше ми пребиране по заледените завои през Асеновград а на Кайшин връщане и ремонт.
    Страх ме е да огледам джипа от доло.

  • #2
    и къде ги затрихте тез болтове бре !!
    ей така .. изчезнаха си .. потънаха у калЪт ли ?

    Коментар


    • #3
      Тук са всички видео клипове които съм снимал.
      https://htftp.offroad-bulgaria.com/k...divSMOL/VIDEO/

      Коментар


      • #4
        След тоя зверски удар щетите са малки.
        Много бързи тия Г класи не мога ги настигна.

        Коментар


        • #5
          Re: 03.12.2006_Пловдив

          Първоначално публикуван от kinex
          Тръгнахме в 12ч.
          С два часа закъснение което в последствие се оказа пагубно за прибирането ни по светло.
          Типично! Зимно време тръгване по обяд за дълъг (нали за 50-60 км черно ставаше дума?) маршрут, а по пътя барбекю и леки лирични отклонения за катерене на баирчета ...
          После що замръкнахме ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            еееей не така ке почУпиш жибката бре !
            какво си го замлатил толкоз .. ?
            решил си по-обтекаемо отдолу ли да го правиш ?

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Slick
              еееей не така ке почУпиш жибката бре !
              какво си го замлатил толкоз .. ?
              решил си по-обтекаемо отдолу ли да го правиш ?
              Нищо му няма. Ще му сложа една лепенка и е готово.





              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от kinex
                Нищо му няма. Ще му сложа една лепенка и е готово.
                Гласувам за последната.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #9
                  Имаш я

                  Коментар


                  • #10
                    братчед само не ме обвинявай мен за пораженията ти се оттърва най леко мойта е бях прибрал в 1.30 през ноща . кинекса е спестил снимките ама аз 2 пъти закъсах по корем надцених си клиренса май зиловете били с по голям . дългата база спука предна гума в леда който беше 3-4 см дебел

                    Коментар


                    • #11
                      Никои не обвинявам
                      Нали ти казах че сакътлъците все по тъмно стават. Слънцето е виновно. Нещо ни беше обърнало гръб.
                      За снимките нищо не съм спестил. Пуснах всичко което имам.
                      Какво става с другите два фотоапарата.

                      Коментар


                      • #12
                        Беше неделя сутрин Оговорки за място и час на срещата, които аз щях за малко да пропусна, но все пак успях
                        Събрахме се към 11 и определихме маршрута:

                        Това беше състава на нащя група:

                        След едно "мъчително" закупуване на храна се отправихме към с. Храбрино. На няколко км над него поехме по черното пътче, което беше доста живопистно-виеше се по дължината на една река. Не след дълго имаше забранителна табела, оказваща че това е ведомствен път, които не е забранен Не беше нищо особено- тук таме сняг и лед. Стигнахме до един разклон, където един любезен селянин ни обясни кой пък за къде е! Поехме по "нашия" . Тук стана малко по-сложно-стръмни изкачвания и спускания, на които нашия превоз със своя 4.7l двигател нямаше никакви проблеми Там намерихме и едно въженце, което в следствие ни спаси
                        Достигнахме едно вилно селище(забравих му името):

                        където всеки показа своето гардже:

                        Там се повартяхме малко и поехме отново по "пътя". Но той стана доста по-сериозен- много дълбоги коловози от камиони(най-вероятно молотовки). Всеки се бореше сам за себеси, но някой не с особен успех



                        Тук се предприе операция "изваждане"! Пламен се напъна с едно синтетично въже, но след като се скъша идеше ред на стоманеното Дългото Г заходи и след малко "резачката" беше вън! Продължихме борбата с коловозите, но тя ни поумори и групата спря за едно Цър-Пър:

                        като всеки се отдаде на любимите си занимания:

                        След като час и половина неусетно отлетя доиде време за пребиране , но не съвсем. Коловозите ставаха още по страшни което доведе и до др аварии. Дългото Г закъса, но и спука гума. Тук се наложиха ремонти и др хирургични операции
                        Отново поехме на нашия поход- вече нощен Съкътлъците не ни оставиха на мира! Поредните затъвания и вадения- скъсахме всички въжета. В една от спасителните операции се наложи и похвата "дядо дърпа ряпа"
                        Вече бяхме близко(имаше някакво светлинки) и О-о-о Ужас!!!



                        Сами се сещата какво се бе случило За бързо го фикснахме и се добрахме до с. Лилково. Намерих ме човек(май единствения) той ни упити за Пловдив. Зарязахме там авариралия и бързо се понесохме по "асфалта".Там Някой си тръгнаха а др се върнаха в планината, за да ремонтират
                        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                        Коментар


                        • #13
                          Трябваше да чуете Кайшин с какво спокойствие каза:
                          - Хм? Падна ми гумата.

                          Коментар


                          • #14
                            Всеки се бореше сам за себеси, но някой не с особен успех

                            интересно...

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от stojan_defender-a
                              ... Там намерихме и едно въженце, което в следствие ни спаси ...
                              А бе, момчета, като гледам с какво се дърпате, вие май и без свестни въжета сте тръгнали по тоя път, за който си знаехте, че е кален и с големи коловози ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X