Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тестови ГЬОЛ-Маркан.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тестови ГЬОЛ-Маркан.

    Вчера привечер решихме да се поокаляме ма след моето влизане уазката се отказа.
    Та Соти ако имаш време в неделя ела да оправдаеш ника си.Има и едно по-сухо деренце.







  • #2
    Поредната лудница
    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

    Коментар


    • #3
      Мили Хора
      Научно е доказано,че едно Колесно МПС, може да се "закопае" (не може да мине) Много лесно и да се търсят Специални места за това, че и да се пътува дълго за да се стигнат е меко казано странно, просто излизате от пътя и се вкарвате в първата горичка (добре е да е с наклони и повечко вода) и сте готови

      Все ми се струваше че "джипките" са добър начин да се отиде на красиви места до които не се стига лесно, а не да ги "давим", обръщаме или по-друг начин "трошим" безцелно, Но може и да съм се объркал нещо, знам ли?

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от alex_markov
        Все ми се струваше че "джипките" са добър начин да се отиде на красиви места до които не се стига лесно, а не да ги "давим", обръщаме или по-друг начин "трошим" безцелно, Но може и да съм се объркал нещо, знам ли?
        По принцип стават и за двете неща. На мен също ми е по приятно да ходя на красиви места, но понякога не се удържъм и се гмуркам в калта, още повече, че сега и идва сезона.
        А между другото помня някъде из форума, че гледах снимки на които някой се оптваше да дави един Уаз Патриот в някакъв язовир. Кой ли беше той?
        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Yordan Kolev
          ...
          А между другото помня някъде из форума, че гледах снимки на които някой се оптваше да дави един Уаз Патриот в някакъв язовир. Кой ли беше той?
          Не знам за какво говориш? Може и на път за някъде да е имало някакви препятсвия, ама така самоцелно - НЕ

          Коментар


          • #6
            Алекс мисля че използвам джипа а преди това и мотора доста пълноценно и в двете посоки които ти изтъкна по-горе.
            Планината и разходката си е красива работа ама калта си е КАЛ
            А и май требе вече да свикваме с разни полигони че скоро (според мене) ще ни заключат гората европейците.
            Дано не сам прав.
            А и Самурая се забоде чак на другия ден че там бяха вадили УАЗ с джуган та беха доста разорали.
            Е...и рекламата а .

            Коментар


            • #7
              Леле,как ме палиш... Ще взема и Мъро,да поизцапа Диското...
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #8
                И малко след това ще ревнете с Влади да идваме с лебедките
                http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                Коментар


                • #9
                  Ми...да,нали съм ви абонат
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #10
                    Не се бойте бе.
                    У Самоков освен КОМПИР има и ДЖУГАНИ.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X