Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каляне в Динозавърското блато-Копривщица.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Каляне в Динозавърското блато-Копривщица.

    Преди доста време отидох да видя какво прави един приятел беше си разглобил колата на канала в бившия стопански двор на Копривщица ,седя,гледам го,говорим си и леко с периферното зрение набитото ми око съзрява кал .Хич и не му мислих докато ми кажат не бе там ееееее и бумммммммм до праговете след това последва забавно вадене щото наблизо няма за какво да се вържа.Непомня кои тогава каза леле човек тука от долу сигорно динозаври гният как се набоде тук и така реших на това блато да му дам името "Динозавъркото блато".
    За съжаление от тогава снимки нямам но пъk снощи докато си седяхме в една механичка със Станко,Джанго и Дон Цеко (които го е виждал ще се сети)в гадната ми подстрекателска главичка ми доиде невероятната идея да окаляме леко джипките а и Станко много чист ми се появи казвам му абе тоя Паджер много лачен нещо не ни кефи боята.Едвам се навихме както е казал народа и посред нощ хоп,това убеден съм беше най-кратката ми разходка цели 30 метра.Успяхмe да спазим поговорката за мощния джип и трактора само че тоя път не беше трактор а камион ГАЗ-66.Джипа на Станко преспа на мокро в блатото,гадината се оказа непревзимаема е поне минахме първите 30 метра.Оставям ви сами да се насладите на леката нощна идиотийка която си спретнахме.
    Каляне в Динозавърското блато галерия снимки

    Блатото приема желаещи жертви по всяко време.
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

  • #2
    До: Каляне в Динозавърското блато-Копривщица.

    Да добро каляне се получи миналата нощ
    Само съжалявам, че Фифи не беше там и тя да опита от лечебната кал


    П.П.
    Мислим с Дявола и Крем Карамел да организиваме разходка скоро околи Копривщица с елементи на разсъждение над "Динозавърското блато". Да е интересно
    SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
    +359 0878 888 874
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

    Коментар


    • #3
      До: Каляне в Динозавърското блато-Копривщица.

      Егати разходката ще стане цели 30 метра е аиде нема нужда това ще си го пазим за заигравка при сериозна скука.Обявявам награда 2 литра домашна гроздова убавица за първия минал поне 50 метра на самоход без помощни средства.Всички желаещи са добре дошли.Мезето от Джнаго
      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
      тел.088четири 9едно9 4нула4
      -------------------------------------------------------

      Коментар


      • #4
        До: Каляне в Динозавърското блато-Копривщица.

        Яко сте се оцапали, браво!
        VARADERO SD2

        Коментар


        • #5
          До: Каляне в Динозавърското блато-Копривщица.

          Браво!
          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

          Коментар


          • #6
            До: Каляне в Динозавърското блато-Копривщица.

            Не мога да повярвам! Паджерото би трябвало да го прелети това място. Пробвайте пак с повече засилка.
            LZ1VMH

            Коментар


            • #7
              До: Каляне в Динозавърското блато-Копривщица.

              Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
              Преди доста време отидох да видя какво прави един приятел беше си разглобил колата на канала в бившия стопански двор на Копривщица ,седя,гледам го,говорим си и леко с периферното зрение набитото ми око съзрява кал .Хич и не му мислих докато ми кажат не бе там ееееее и бумммммммм до праговете след това последва забавно вадене щото наблизо няма за какво да се вържа.Непомня кои тогава каза леле човек тука от долу сигорно динозаври гният как се набоде тук и така реших на това блато да му дам името "Динозавъркото блато".
              За съжаление от тогава снимки нямам но пъk снощи докато си седяхме в една механичка със Станко,Джанго и Дон Цеко (които го е виждал ще се сети)в гадната ми подстрекателска главичка ми доиде невероятната идея да окаляме леко джипките а и Станко много чист ми се появи казвам му абе тоя Паджер много лачен нещо не ни кефи боята.Едвам се навихме както е казал народа и посред нощ хоп,това убеден съм беше най-кратката ми разходка цели 30 метра.Успяхмe да спазим поговорката за мощния джип и трактора само че тоя път не беше трактор а камион ГАЗ-66.Джипа на Станко преспа на мокро в блатото,гадината се оказа непревзимаема е поне минахме първите 30 метра.Оставям ви сами да се насладите на леката нощна идиотийка която си спретнахме.
              Каляне в Динозавърското блато галерия снимки

              Блатото приема желаещи жертви по всяко време.

              Оу усещам как ще трябва самоходното шаси да се засили там!@
              осигорете достатачно бира и ще се превземе!
              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

              Коментар


              • #8
                До: Каляне в Динозавърското блато-Копривщица.

                Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                Не мога да повярвам! Паджерото би трябвало да го прелети това място. Пробвайте пак с повече засилка.
                Голди засилихме го ама ъъ заседна си окопа се и те така.Стигна толкова колко минах и с четериколесната Симсонка е с 2 метра по напред де.


                Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                Оу усещам как ще трябва самоходното
                шаси да се засили там!@
                осигорете достатачно бира и ще се превземе!
                Асене от мен каса Бира ако прелетиш на самоход повече от 50 метра
                ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                тел.088четири 9едно9 4нула4
                -------------------------------------------------------

                Коментар


                • #9
                  До: Каляне в Динозавърското блато-Копривщица.

                  Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                  Асене от мен каса Бира ако прелетиш на самоход повече от 50 метра
                  За цяла каса бира и в двете посоки ще го прелети
                  Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
                  Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

                  Коментар


                  • #10
                    До: Каляне в Динозавърското блато-Копривщица.

                    Първоначално публикуван от monter_m Преглед на мнение
                    За цяла каса бира и в двете посоки ще го прелети
                    За двете посоки касите са две
                    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                    тел.088четири 9едно9 4нула4
                    -------------------------------------------------------

                    Коментар


                    • #11
                      До: Каляне в Динозавърското блато-Копривщица.

                      Ето го и краткото видео по ваденето на затъналото Паджеро

                      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                      тел.088четири 9едно9 4нула4
                      -------------------------------------------------------

                      Коментар


                      • #12
                        До: Каляне в Динозавърското блато-Копривщица.

                        Е браво!

                        Митак, скоро няма да ти дойда на гости...

                        п.п. същото място преди година и нещо:



                        Последно редактирано от Jimi; 07-10-09, 23:20.
                        Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                        Drag Grand Canyon Daily
                        Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                        LZ1JYM

                        Коментар


                        • #13
                          До: Каляне в Динозавърското блато-Копривщица.

                          Станко, Стнко с къв акъл се върза на Димитар от там минаване няма.
                          За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
                          За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

                          Коментар


                          • #14
                            До: Каляне в Динозавърското блато-Копривщица.

                            а няма...за 1 каса бира асен само на задно ще го мине
                            LZ5DG....0888985906
                            Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
                            Не всичко, което има две бузи е лице!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Каляне в Динозавърското блато-Копривщица.

                              Като гледам как Виетнамката дърпа джипа ,и едвам го вади от тресавището трудно ще мине някой друг.Който мине го фулирам на бензиностанцията в Копривщица.Успех.
                              Последно редактирано от lyubo73; 08-10-09, 23:10.
                              0887 526 564/ 0897 933 755 /

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X