Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фрилендър на полигона при Голди

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фрилендър на полигона при Голди

    Днес ходихме с Голди до неговият тестови полигон с моя Фрилендър!
    Минах със зор през разни участъци през който Голди ми каза че са минавали с бус
    Забравихме да снимаме
    LZ1HKW
    Реглаж на преден и заден мост
    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

  • #2
    Обясни го това на Соти, да спре да се захласва.
    Карай си го Фрийлендърчето спокойно по изровените български пътища няма проблеми, много е добро, но за сериозен офроъд не го троши...
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      И аз съм на това мнение !
      За по-сериозно още не съм решил какво да бъде, мислех си за Дифендър или Дискавъри, но на последък се замислям и за Самурай
      LZ1HKW
      Реглаж на преден и заден мост
      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

      Коментар


      • #4
        Самурая е голям звяр (нищо че е малък). Аз лично обаче за същите пари бих си взел Фероза. Е, вярно, няма такъв потенциал за офроад тунинг като Самурайчето, но поне се чустваш повече или по-малоко като в автомобил вътре, а не като във варел.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от quadra
          Самурая е голям звяр (нищо че е малък). Аз лично обаче за същите пари бих си взел Фероза. Е, вярно, няма такъв потенциал за офроад тунинг като Самурайчето, но поне се чустваш повече или по-малоко като в автомобил вътре, а не като във варел.

          Това на Хънтъра няма да му хареса
          LZ1HKW
          Реглаж на преден и заден мост
          My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от quadra
            ...Карай си го Фрийлендърчето спокойно по изровените български пътища няма проблеми, много е добро, но за сериозен офроъд не го троши...
            Абсолютно съгласен

            Първоначално публикуван от vladi333
            И аз съм на това мнение !
            За по-сериозно още не съм решил какво да бъде, мислех си за Дифендър или Дискавъри, но на последък се замислям и за Самурай
            Дифендъра ти трябват ЕДНИ пари само за да го купиш.. За тях вече ще си почти направил ТЛК 70 (вярно, с 2LT) или някой къс Патрол GR. Да не говорим за Самурай, някоя стара УАЗ-ка. Ако все още трябва да е ЛР и за гората бих направил един Рейндж Класик, отколкото Дискавъри (предимно заради разликата в парите на старта).

            Коментар


            • #7
              Еееййййй ... този Яро бе То не беше ровър , то не беше чудо , а !?

              Коментар


              • #8
                Аз харесвам марката Ланд ровър и за това, самурая ми се струва добро предложение, вярно че вози малко дървено но....
                LZ1HKW
                Реглаж на преден и заден мост
                My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                Коментар


                • #9
                  Ха!!!Де едното, дедругото Един Дифендър-50х.лева.
                  Един Самурай-5 Вземаш ,караш и така до 10 бр.Ама
                  бил "варел", возел твърдо и тн.Е да де,но като го хакна в
                  гората не ми пука какво ще му се случи.А той/Самурая/ ходи
                  освен на офф. и на лов.Там повечето пъти офа е повече от на
                  разходките.А я ми кажете как се чисти тапицерия пропита с кръв?
                  Да сте чули да се оправдавам че не мога да влезна някъде защото
                  после по града,щесе счупи и разни други.....Возел твърдо-ами който
                  иска да не му друса-ей ги де са жълтите павета. И накрая
                  къде да го паркирам големият джип?като имам паркирани още
                  6 коли пред нас Ами то не остана място за колите на клиентите
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • #10
                    Напълно съм съгласен, но повечето самурай, който продават са пълни коптори
                    LZ1HKW
                    Реглаж на преден и заден мост
                    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                    Коментар


                    • #11
                      До миналата седмица на един познат в автокъщата седеше един
                      много добър 1.3.Ако искаш утре ще погледна.
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от derhunter
                        До миналата седмица на един познат в автокъщата седеше един
                        много добър 1.3.Ако искаш утре ще погледна.
                        Ок ще съм ти благодарен
                        LZ1HKW
                        Реглаж на преден и заден мост
                        My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                        Коментар


                        • #13
                          По идеята за дифедъра- струва 50х , ама нов !А на старо! .Без да обиждам никого , но на автосалона отделих поне 40 мин. да гледам един Дифендър.Не можах да се сетя и за една причина да пожелая точно това МПС.Гледах го отвътре и отвън и под капака и навсякъде -ужас.То изработка то чудо. Не знам дали точно тази мостра не е била изработена във Виетнам , например!Отново повтарям, че това е лично мое мнение и не искам да ангажирам никого!Просто това не е МОЯТ АВТОМОБИЛ!
                          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                          0899187766

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от churov
                            По идеята за дифедъра- струва 50х , ама нов !А на старо! .Без да обиждам никого , но на автосалона отделих поне 40 мин. да гледам един Дифендър.Не можах да се сетя и за една причина да пожелая точно това МПС.Гледах го отвътре и отвън и под капака и навсякъде -ужас.То изработка то чудо. Не знам дали точно тази мостра не е била изработена във Виетнам , например!Отново повтарям, че това е лично мое мнение и не искам да ангажирам никого!Просто това не е МОЯТ АВТОМОБИЛ!
                            Виж сега колега, лично аз го харесвам естествено има някой според мен недостатъци, но на фона на всички хубавини те отпадат.
                            А и мисля че след като се произвежда от толкова години сигурно има защо
                            LZ1HKW
                            Реглаж на преден и заден мост
                            My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X