Обява

Свий
Няма добавени обяви.

леко траялче на 02.07

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: леко траялче на 02.07

    За жалост снимките не са много понеже след екстемното прекосяване на един напойтелен канал и малко готини бабуни и кантарите по тях, навигатора ми изпадна в шок и не пожела да снима повече а аз се опитвах да гоня светлата част ,понеже пак си счупих единия фар и мигач при едно катерене през гората .
    Потеглихме от Кокаляне,през цялото време заобикаляйки всички минавани от мен места слязохме до Железница за провизий и продължихме през гората, прекосихме между Ярема и Ковачевци и през полето се натъкнахме на КАНАЛИТЕ, след прекосяване на 300 м. тук там засъхнало тресавище на мръсна газ тръгнахме нагоре успоредно на канала,търсейки място за прекосяване.. не намерих.. и обратно през тресавището (тук на навигатора му дойде в повече) нагоре по най-стръмното дере ,което видях се докопахме на билцето и вече си избрах едни криви деренца за прекосяването на каналите(на навигатора не му се вярваше къде отиваме и дори му се прищя да си ходи пеша??) та след малко кълчене засилки и много ровене на ситни камъчета след няколко скока(ту нагоре ту надолу) излязохме на полето над Ярлово,
    поехме към Чуйпетльово(пак избягвайки пътя въпреки протестите) после през стопанството на яз. Студена и Кладница по гаден камънак слязохме на Е-79





    ПП. този път нищо не ми се строши
    Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X