Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка Копривщица

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разходка Копривщица

    След сбирката на сузуки през пролетта се нагледах благодарение на Goldy на много хубави места за закъсване на джипки.
    Та решил съм да организирам една разходка над копривщица.
    Дерета ще вкараме колкото може повече такаче който иска е добре дошъл!
    Датите за разходката са 25-ми и 26-ми юли.Падат се събота и неделя и смятам че няма да е проблем за повечето!
    Последно редактирано от ДиДжейДавел; 06-06-09, 01:22.
    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

  • #2
    До: Разходка Копривщица

    ААААА Асенчо сега трябва да тръгваме да търсим дерета 25 и 26 юли ми звучат добре като дати за разходка тука настана суша но пък кво не е проблем ще ви чакаме.
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

    Коментар


    • #3
      До: Разходка Копривщица

      Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
      ААААА Асенчо сега трябва да тръгваме да търсим дерета 25 и 26 юли ми звучат добре като дати за разходка тука настана суша но пък кво не е проблем ще ви чакаме.
      Датите са си пирфектни.Диретата са си познати.Просто ще седим повечко време в тях!
      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

      Коментар


      • #4
        До: Разходка Копривщица

        А не без онова дере дето се разровихме първо , че там си е живи губене на време по добре да откриваме нови дерете отколкото да се ровим в старите, а и сега има едно леко усложнение на нещата не може да се кара на всякъде защото народа вече си зася нивите и няма нужда от преждевременно вадене

        П.П. Нека желаещите за запазване на нощувки да ми пишат на лично за да мога да организирам спането по хотелите.

        Поздрави !!!
        SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
        +359 0878 888 874
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X