Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тази нощ беше върха на сладоледа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Тази нощ беше върха на сладоледа

    Направо ме хвана яд че си тръгнах

    Но трябваше да се прибирам в къщи защото щеше да ме бие жената..


    цитат... Бях и казал че ще ходя на кръчма...
    Антон Иванов 0878651505:)

    Коментар


    • #17
      До: Тази нощ беше върха на сладоледа

      Браво,страхотно сте се изкаляли.Една молба имам само-не отводнявайте трасето,че много трябва да копаем пак с лопатата.
      Сузуки Самурай-старт от скрапа
      0885192667

      Коментар


      • #18
        До: Тази нощ беше върха на сладоледа

        Първоначално публикуван от samurai_1(миро иванов) Преглед на мнение
        Браво,страхотно сте се изкаляли.Една молба имам само-не отводнявайте трасето,че много трябва да копаем пак с лопатата.
        Колега щом карате по това трасе оглежмаите се за номера на Нивата .
        Николай Георгиев 0+
        тел.0887357722

        Коментар


        • #19
          До: Тази нощ беше върха на сладоледа

          Първоначално публикуван от turbo d Преглед на мнение
          Люлин около Бонсави поляни и към Суходол , там е най гадно и кално. Разходлата не беше голяма минахме общо 16 км ,като по едно време закъсвахме през 100метра .
          Излизаме често ако някои иска да се каля да даде тел. да звънкам като излизаме.
          там на задно го минавам със самурая почти целия преход
          LZ5DG....0888985906
          Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
          Не всичко, което има две бузи е лице!

          Коментар


          • #20
            До: Тази нощ беше върха на сладоледа

            Еи това се казва каляне.
            Константин Вълчанов.0888313247

            Коментар


            • #21
              До: Тази нощ беше върха на сладоледа

              от там са ми най хубавите спомени....като се почне от късането на предната греда+демпфера....когато все още самурая беше "девствен" откъм поражения особено нощем е сила голяма там
              LZ5DG....0888985906
              Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
              Не всичко, което има две бузи е лице!

              Коментар


              • #22
                До: Тази нощ беше върха на сладоледа

                Първоначално публикуван от borchev Преглед на мнение
                там на задно го минавам със самурая почти целия преход
                Това със задното искам да го видя, по принцип става но ако заобокаляш всички локви по заобиколните пътчета . Там кадето се удави нивата няма начин да стане на заден мост ,има и още няколко местенца закачки.
                Николай Георгиев 0+
                тел.0887357722

                Коментар


                • #23
                  До: Тази нощ беше върха на сладоледа

                  Не знам точно от какъв метал са номерата/май алуминий/, но има едни супер мощни магнити в полицейските управления. Ако имате приятел полицайче и може да вземе един няма мърдане. Вадени са ключове от река/хем дълбоко, хем бързеи/ с такъв магнит. Иначе идеално сте си изкарали. Аз като гледам едната яма не знам дали бих влязал дори, освен ако не съм със супер подготвена машина. Там си е направо ясно, че ще се затъне.
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                  http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                  http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                  Коментар


                  • #24
                    До: Тази нощ беше върха на сладоледа

                    Абе, понякога става, ама понякога е голяма гнус. Последния път като го минавах, без особени проблеми, колега каза че на другия ден някаква G класа се е била окопала безнадеждно на същото място. А на следващия ден трябва да е било дори по-сухо, щото времето беше хубаво.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Тази нощ беше върха на сладоледа

                      Първоначално публикуван от marin199 Преглед на мнение
                      Не знам точно от какъв метал са номерата/май алуминий/, но има едни супер мощни магнити в полицейските управления. Ако имате приятел полицайче и може да вземе един няма мърдане. Вадени са ключове от река/хем дълбоко, хем бързеи/ с такъв магнит. Иначе идеално сте си изкарали. Аз като гледам едната яма не знам дали бих влязал дори, освен ако не съм със супер подготвена машина. Там си е направо ясно, че ще се затъне.
                      С алуминиеви номера, няма да стане.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Тази нощ беше върха на сладоледа

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        С алуминиеви номера, няма да стане.
                        И аз така си мисля, но все ми се върти в главата, че сегашните номера/може пък да е няква сплав/ се лепяха на магнити при една проба, а тоя магнит е някъв извънземен. Може и да греша.
                        http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                        Коментар


                        • #27
                          До: Тази нощ беше върха на сладоледа

                          Първоначално публикуван от marin199 Преглед на мнение
                          И аз така си мисля, но все ми се върти в главата, че сегашните номера/може пък да е няква сплав/ се лепяха на магнити при една проба, а тоя магнит е някъв извънземен. Може и да греша.
                          Чист алуминий, даже е от мекия. Вероятно като сте пробвали се е било залепило за ламарината отзад. Алуминия не пречи изобщо на това.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Тази нощ беше върха на сладоледа

                            Незнам какво е ама сега пробвах на моя номер с магнит и то големичък е не се залепи.Но с металотърсач може да имате успех.
                            Константин Вълчанов.0888313247

                            Коментар


                            • #29
                              До: Тази нощ беше върха на сладоледа

                              Първоначално публикуван от turbo d Преглед на мнение
                              Това със задното искам да го видя, по принцип става но ако заобокаляш всички локви по заобиколните пътчета . Там кадето се удави нивата няма начин да стане на заден мост ,има и още няколко местенца закачки.
                              последния път мисля че точно на изли(т)зането от там се ударих в едни дървета....по скоро прелитях...та ми позанесе ....нека асенчо да каже дали беше същия гьол
                              LZ5DG....0888985906
                              Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
                              Не всичко, което има две бузи е лице!

                              Коментар


                              • #30
                                До: Тази нощ беше върха на сладоледа

                                В неделя след обяд най-вероятно ще караме в района ако някои иска да се покаляме да звънне , или на сранцията сме на 10 канал ( не съм много наясно със станциите пише 436.665)
                                Николай Георгиев 0+
                                тел.0887357722

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X