Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Една Нива в БГ версия на Rainforest Challenge - Оборудването има значение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Една Нива в БГ версия на Rainforest Challenge - Линиите са отворени за гласуване

    Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
    Колеги от региона моля помогнете ми, вижте темата - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...552#post682552
    Номерът вече е намерен.

    Коментар


    • #62
      До: Една Нива в БГ версия на Rainforest Challenge - Оборудването има значение

      Благодаря за бързо отзовалите се колеги!!!

      Намерих номера в последния момент, вече се бях отчаял и тъкмо тръгвах обратно...

      Но за сметка на това на връщане закъсах в друг етап на маршрута, така се хлъзнах в една пропаст, че едно дърво ме спря инак щеше да стане беля...

      Е от днес вече не съм девствен, защото викнах първия си трактор в живота ))

      Та доста емоции днес и 30 кинта за трактор...
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #63
        До: Една Нива в БГ версия на Rainforest Challenge - Оборудването има значение

        Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
        Благодаря за бързо отзовалите се колеги!!!

        Намерих номера в последния момент, вече се бях отчаял и тъкмо тръгвах обратно...

        Но за сметка на това на връщане закъсах в друг етап на маршрута, така се хлъзнах в една пропаст, че едно дърво ме спря инак щеше да стане беля...

        Е от днес вече не съм девствен, защото викнах първия си трактор в живота ))

        Та доста емоции днес и 30 кинта за трактор...
        Всичко е за добро, когато свърши добре! Важното е, че табелата се намери и ти спести доста ядове и средства. Сега можеш да я хванеш и с два попнита през бронята за да си спокоен, че няма да се загуби или да му посегнат недоброжелатели.
        Успех и хубави емоции през неделния поход, дано и времето е с вас и да нямате нужда от трактор или друга странична помощ!
        "Когато Господ раздавал земя на народите, българите закъсняли и земята вече била свършила. Затова Бог им дал къстче от своята земя."

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X