Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хард разходка на 16.11.2008г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хард разходка на 16.11.2008г.

    Колеги,на 16.11.2008г.,няколко джипа от Самоков ,смята ме да направи ме една разходка из деретата на Рила.Всички който искат да участват да се чувстват поканени.Ще тръгне ме кум 10-10.30 от Самоков,сбирка на Лукоил,на пътя за Дупница.

  • #2
    До: Хард разходка на 16.11.2008г.

    Къде тръгна па ти бе ооооо.... То нали го дават да вали.
    Са без майтап-къде ще се кара.(има ли идеи че то в Рила звучи малко общо).
    За мен където и да е все тая ама само да не са проби и 4-5джипа да чакаме 1-2да се извадат или нещо такова.
    Ако има и скара след 17,00ч. всичко е О.К.

    Коментар


    • #3
      До: Хард разходка на 16.11.2008г.

      А помалко хард ще има ли ??

      Коментар


      • #4
        До: Хард разходка на 16.11.2008г.

        Първо ще отговоря на колегата Калиано.Там където ще се кара той няма проблем.Маркане проби няма да има,нали и други трябва да карат.Пъвото предложение е за Бели искар,през билото до Мала Църква,Говедарци,Лакатица,отам горе на трите муши,после по дерето където минавах ме с Йори и теб,и след това по пътя в ляво където слезах ме преди,излиза ме на разклона на Б.Бани.Второ предложение,Кариерата на с.Рельово,нагоре в Кривопор и пак по този път където Цветан беше качил снимки и се прибира ме.

        Коментар


        • #5
          До: Хард разходка на 16.11.2008г.

          [QUOTE=r_vardarov;523714]Първо ще отговоря на колегата Калиано.Там където ще се кара той няма проблем.Маркане проби няма да има,нали и други трябва да карат.Пъвото предложение е за Бели искар,през билото до Мала Църква,Говедарци,Лакатица,отам горе на трите муши,после по дерето където минавах ме с Йори и теб,и след това по пътя в ляво където слезах ме преди,излиза ме на разклона на Б.Бани.Второ предложение,Кариерата на с.Рельово,нагоре в Кривопор и пак по този път където Цветан беше качил снимки и се прибира ме.[/QUOTE
          Не е лошо като идея. Приятна разходка

          Коментар


          • #6
            До: Хард разходка на 16.11.2008г.

            Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
            Първо ще отговоря на колегата Калиано.Там където ще се кара той няма проблем.Маркане проби няма да има,нали и други трябва да карат.Пъвото предложение е за Бели искар,през билото до Мала Църква,Говедарци,Лакатица,отам горе на трите муши,после по дерето където минавах ме с Йори и теб,и след това по пътя в ляво където слезах ме преди,излиза ме на разклона на Б.Бани.Второ предложение,Кариерата на с.Рельово,нагоре в Кривопор и пак по този път където Цветан беше качил снимки и се прибира ме.
            Румка подкарайте първио вариант,щот съм у района и ше пробвам да вкарам още 2-3паркетника у веселбата.Па и ше сте ми наобхват на станцията

            Коментар


            • #7
              До: Хард разходка на 16.11.2008г.

              Първоначално публикуван от veritas Преглед на мнение
              Румка подкарайте първио вариант,щот съм у района и ше пробвам да вкарам още 2-3паркетника у веселбата.Па и ше сте ми наобхват на станцията
              Дадено,ще тръгне ме от Самоков към 10.30,може да направи ме нещо съвместно,по пътя.Ще вземе ме на предвид това че са машини с различни възможности.

              Коментар


              • #8
                До: Хард разходка на 16.11.2008г.

                Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                Дадено,ще тръгне ме от Самоков към 10.30,може да направи ме нещо съвместно,по пътя.Ще вземе ме на предвид това че са машини с различни възможности.
                Те тава е приказка еваля

                Коментар


                • #9
                  До: Хард разходка на 16.11.2008г.

                  Еми освен ако стигна и аз да се включа в софтаджийската част А ако и Славчо дойде няма да е скучно никак
                  Случайни хора УАЗ не карат

                  Коментар


                  • #10
                    До: Хард разходка на 16.11.2008г.

                    Първоначално публикуван от veritas Преглед на мнение
                    Румка подкарайте първио вариант,щот съм у района и ше пробвам да вкарам още 2-3паркетника у веселбата.Па и ше сте ми наобхват на станцията
                    А бе я вземете спретнете една голяма софра някъде и да видиш как ще долетиме с бясна скорост и с влажни очички
                    Луд умора нема,само се поти!!!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Хард разходка на 16.11.2008г.

                      Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                      Еми освен ако стигна и аз да се включа в софтаджийската част А ако и Славчо дойде няма да е скучно никак
                      Славчо,съм го предупредил,да си изпие хапчетата и да кара само на първа и по равното.Ще те чака ме и ти да се включиш с нас.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Хард разходка на 16.11.2008г.

                        Уж ще се включи ама отиде някаде на запой така,че знам ли коя ще му завърти главата и ще забрави джипове,кал и простотии
                        Луд умора нема,само се поти!!!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Хард разходка на 16.11.2008г.

                          Добро утро,не знам как е на другите места но тук в Самоков е слънчев и очертаваш се прекрасен ден.Тези които имат някаква причина и не могат да участват в днешната разходка могат само да съжаляват.Да се порадва ме на последния слънчев ден заедно.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Хард разходка на 16.11.2008г.

                            Добро да е!

                            Времето найстина е прекрасно
                            Луд умора нема,само се поти!!!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Хард разходка на 16.11.2008г.

                              Идваме, щом Славчо и "Слънчо" ще бъдат там.
                              Ако искаш да разсмееш Господ - разкажи му плановете си.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X