Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка (екшън) в неделя 12.02.2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разходка (екшън) в неделя 12.02.2006

    Снимки от разходката в Лозен планинаhttps://htftp.offroad-bulgaria.com/b...0%ed%e8%ed%e0/ и филмhttps://htftp.offroad-bulgaria.com/b...5%ee%e4%ea%e0/

  • #2
    Малко ще те поправя че не работи линка: https://htftp.offroad-bulgaria.com/b...e0%ed%e8%ed%e0
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      добре сте си прекарали а аз обикалях из родопите събота и неделя и прее**х суединителя ..то маи си му беше време
      ------------------------------------
      тел. O878 9ЧЧ 999

      Коментар


      • #4
        шегел

        Търся си шегела. Помощ май остана в Тойотата .
        LZ1VMH

        Коментар


        • #5
          Екшън, това беше тази неделя. Вярвайте ми обичам приключенията и вчерашния ден беше напълно в стила ми. На определената среща както винаги имаше закъснели. след упорито чакане,помпане на гуми,зареждане на гориво навиване на въжета от лебедка и пийване на чай и вино ни остана още толкова време,което уползотворихме в общо лафене. За съжаление, тези който чакахме, се оказа, че са се поуморили и са полегнали. Преглътвайки кръвната обида решихме че е време за приключения. Групата поведе Тойотата на Иво с шофьор не безизвестния Уаз-мен Вожда. Пътя ни вървеше през искърското дефиле в посока Самоков. На разклона за Пасарел завихме в ляво и тръгнахме в посока Лозенска планина. От тук нататък последваха поредица от пускания и качвания. Пътя беше тесен лакатушеш обрасъл с ниска растителност и неголеми дървета.Снега беше малко над коляно. На места беше навят и минаването ни без помоща на лебедка беше невъзможно. Тук е мястото да кажа , че групата ни беше сериозна и решена да стигне до край. Не след дълго стинахме до един байр и се оказа че времето е доста понапреднало. Беше три часа (Не сутринта) Оказа се че в групата имаше охранители-инкасо на който смяната за носене на пари им почваше точно в три. Отгоре на всичко нямахме никакъв обхват на телефоните, че барем да кажем как рязко го е заболял зъб и как групата се опитва да му закачи куката на лебедката в устата. Все пак трябва да се грижим един за друг. На пред ни оставаха един или два баира и аз бях за тяхното преминаване. Нейсе, групата каза да се връщаме. Е от тук ни почна същинския екшен. Стигнахме един байр и Уазката увисна по корем. След нея закачихме Ге-то с надежда да го дръпне надолу. Разбира се останаха и двамата закачени един за друг по средата на скона. Ни напред ни на зад. . купон. След известни усилия ги свалихме с помоща на лебедката на Вожда. Беше ред на Вожда да се пробва. Не може да му се отрече че направи всичко въможно, но терена се разлигави доста и опитите му завършиха неуспешно. Дойде моят ред. Както знаете шило в торба не стой. Пуснах в действие 4.0 литровия на Вранглера и о ужас. Ниско прелитащ стелт,при това труден за управление по дълбоките коловози покрити с мнооого лед. Хубаво че катапулта беше заял. И тъй като съм общо известен дивак, толкова много ми хареса че забравих за катапулта и се спрях чак в гората Ех горките дървета. Малко рязане, малко лебедка и бях победителя на върха. Обърнах някак си в тясното (за първи път усетих предимството да нямаш багажник )) И като взех да тегля, че чак до смрачаване. Кеф Та кеф ти казвам. Как пък нямаше един по лек :x , всички дълги и тежки. Накрая ми се искаше аз да пищя, че малко да отменя лебедката. Последен беше Ге-то с ниски гуми, леееко гладки че и служебно. Поставих Вранглера с лебедка по посока височината заклещих го в едни яки кововози и сложих ръчната в лицето на яко натискащия педала на спирачката - Дънди. После въжето през полиспаст пред мен през едни храсталаци (ле-ле горките) и обратно към Туча. Идеята беше да качиме Ге-то. Започна едно яко дърпане кой -кого. Е успяхме, качихме Вранглера почти до полиспаста. Хубаво че не успяхме да го провреме между ролките(че нали го продавам все пак)). Ноща беше една красива. Луната беше изгряла. Голяма красива луна-пълнолуние. Малки сиви облачета минаваха бавно и леко ни се смееха. Лебедката взе да замръзва. Въжетата добиха неогъващо се, странно прави форми. Купон. Сигорно в студените държави не закъсват с джипки и не им трябват въжета. Купон. При нас в топлите държави се чудих как да счупя въжето само да влезне в иначе "големия" багажник. Децата по колите постепенно се унасяха в дълбок сън. Купонджийте (лошите)) вдигаха поредна наздравица.Пък ние си сменяхме гуми. На красива лунна светлина-разбира се. То като не върви трябва да е докрая. Сега е момента да поздравя бойната група и да им благодаря, Че докрая никой не се оплака не измрънка и си правехме купон. Не мина без да оплюеме и женската половина на човечеството. Абе кеф.
          LZ1VMH

          Коментар


          • #6
            Вярно голям кеф.




            И така до благополучното ни прибиране в София няма много снимки от голямото теглене защото на операторката и премръзнаха краката и беше на топло в Уазката(-5 Градуса)

            Коментар


            • #7
              браво бе, един път да не дойда и веднага си организирате купон с ПРЕСПИВАНЕ
              Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
              0884837709
              0878383528

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от ves1
                браво бе, един път да не дойда и веднага си организирате купон с ПРЕСПИВАНЕ
                Каде дремеш, ние сме в фаза спане. няма да си губиме времето а аааа.
                LZ1VMH

                Коментар


                • #9
                  За следваща разхадка имам нещо в предвид с ловна хижа с камина и може да се организира и барбекю,в случай че не успеем да пренинем до края както ни се случва за пореден път, хижата е по средата на пътя така че може да тръгнем в събота ида се приберем в неделя

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от buldog
                    За следваща разхадка имам нещо в предвид с ловна хижа с камина и може да се организира и барбекю,в случай че не успеем да пренинем до края както ни се случва за пореден път, хижата е по средата на пътя така че може да тръгнем в събота ида се приберем в неделя
                    Звучи много привлекателно, ама ще те пусна ти да говориш с жена ми. Другия вариант е направо да ми пуснеш болничен .
                    LZ1VMH

                    Коментар


                    • #11
                      Пусни ме ще поговоря с нея няма страшно ще я убедим колко е хубаво на такива съботно неделни разходки пък и тя може да дойде има и други жени така че няма да и е скучно все ще намерят обща тема за разговор.

                      Коментар


                      • #12
                        Re: шегел

                        Първоначално публикуван от goldy
                        Търся си шегела. Помощ май остана в Тойотата .
                        Последно го закачих на полиспаса. Утре ще погледна дали не е останал на колана.
                        IvoVarbanov.bg

                        Коментар


                        • #13
                          Re: шегел

                          Първоначално публикуван от Ивайло Върбанов
                          Първоначално публикуван от goldy
                          Търся си шегела. Помощ май остана в Тойотата .
                          Последно го закачих на полиспаса. Утре ще погледна дали не е останал на колана.
                          ОК. Предварително благодаря.
                          LZ1VMH

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от buldog
                            Вярно голям кеф.




                            И така до благополучното ни прибиране в София няма много снимки от голямото теглене защото на операторката и премръзнаха краката и беше на топло в Уазката(-5 Градуса)
                            Искам още
                            LZ1VMH

                            Коментар


                            • #15
                              ТОЗИ ПЪТ И АЗ ИДВАМ
                              Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
                              0884837709
                              0878383528

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X