Обява

Свий
Няма добавени обяви.

29.01.2006 Разходка към Плана

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 29.01.2006 Разходка към Плана

    Отидохме, видяхме, позабавлявахме се, па се върнахме живи, здрави и без щети, но и без да стигнем до село Плана поради многото сняг и преспи които бързо превръщаха иначе непобедимите ни машинки в "недвижима собственост".
    Можехме и повече но щеше да е "труд без радост" (5-10 мин борба за всеки метър - а метри дал господ - километри).
    Ето малко снимки - беше великолепно:






























    А ето и едно кратко филмче(10мин. 160МБ)

  • #2
    Супер снимки! Ако бяхте избрали някой южен склон можеше да се повозите повече, защото снега почети го няма(поне в лозен планина).

    Коментар


    • #3
      Ето малко снимки и от мен и жена ми, която беше оффроудърка за пръв и последен път













      LZ1JJJ

      Коментар


      • #4
        Дани, радвам се че и е харесало

        Коментар


        • #5
          Ами що не пуснахте един пост предварително за да подсилим групата?

          Коментар


          • #6
            Аз докато не си сложа куки и теглич не тръгвам, че сега няма за къде да ме дърпат...Добре че миналия път само веднъж се наложи и то от шофьорска грешка...ама все пак си трябва.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от disem
              Ами що не пуснахте един пост предварително за да подсилим групата?
              http://www.offroad-bulgaria.com/view...?p=43998#43998

              Коментар


              • #8
                Радвам се че сте се върнали без проблеми, не ме разбирайте погрешно патил в тая местност три пъти и то зловещо с думи е трудно да опиша преживяванията.
                http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Yordan Kolev
                  Радвам се че сте се върнали без проблеми, не ме разбирайте погрешно патил в тая местност три пъти и то зловещо с думи е трудно да опиша преживяванията.
                  Всеки опит споделен е ценен и само глупак не би го взел под внимание

                  Коментар


                  • #10
                    Е Голди честита лебедка, така като гледам не само седи добре на Вранглера но и работа върши! Дай боже всекиму, ма нали знаеш - приоритети........Съжалявам, че не бях там. Но времето е наше. Само се надявам групата да не се разкъса докато си купя туй- онуй.
                    VITARA, SAMURAI
                    FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                    RENAULT ESPACE QUADRA
                    ...и едно сивикче за града...

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от samuraj
                      Е Голди честита лебедка, така като гледам не само седи добре на Вранглера но и работа върши! Дай боже всекиму, ма нали знаеш - приоритети........Съжалявам, че не бях там. Но времето е наше. Само се надявам групата да не се разкъса докато си купя туй- онуй.
                      Благодаря за честитката Съжелявам, че приоритетите не са ти насочени в правилната посока. Що се отнася до групата, се надявам да се ражширява а не разпада.
                      LZ1VMH

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от disem
                        Ами що не пуснахте един пост предварително за да подсилим групата?
                        Ако ще идваш с показаната кола на поста ти, да знаеш че ще ти е много трудно .
                        LZ1VMH

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от goldy
                          Първоначално публикуван от disem
                          Ами що не пуснахте един пост предварително за да подсилим групата?
                          Ако ще идваш с показаната кола на поста ти, да знаеш че ще ти е много трудно .
                          външния вид понякога лъже... току-виж колегата изкарал едни "снегоходки"
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #14
                            външния вид понякога лъже... току-виж колегата изкарал едни "снегоходки"
                            А с теб какво стана. Защо не дойде. Липстваше ни силата на твойта машина.
                            LZ1VMH

                            Коментар


                            • #15
                              ами... учих щерката да кара ски не се оплаквам - а и времето беше супер за разходка /с крака не с 4х4/

                              е, за "довиждане" имаше и малко разкопаване с лопатата, щото паркирах в една пряспа /нямаше места, нищо че си взимат пари за паркинг/
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X