Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За петък 16.5.2008 хард в Костандово

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За петък 16.5.2008 хард в Костандово

    Здравейте Колеги.На 16.5.2008 в гр Костандово който се намира на 10км отВелинград има 3 дневен празник.Кмета на градчето ни направи покана да направим малко шоу на първия ден от празника тогава по обичай има и състезание с коне.А НИЕ ДА ПОКАРАМЕ след тяхното участие тъкмо ще се е събрала доста публика.За целта сме подготвили едно трасе от300м в дерце с доста кал и стръвни изкачвания и спускания нормално е според мен но не и за зрителите.На местно ниво съм събрал около 10 джипа разни и почти неподготвени.Та ако на някой Колега му доскучае да заповяда да ми удари едно рамо в начинанието.Кмета е обещал едно пекано аганце и маса с....... за УЧАСНИЦИТЕ СЛЕД КАРАНЕТО.Всеки е добре дошъл та дори и като зрител.Карането ще бъде след 11.00ч 0887820628 за всеки случай.Евгени.
    sigpic

  • #2
    До: За петък 16.5.2008 хард в Костандово

    добре замислено.района около велинград е хубав.та дори и в лепеница може да се влезне за разнообразие.но всеки рокаджия ще ти каже,че КИС имат концерт точно на 16 май.аз предполагам,че от форума доста хора ще отидат на концерта им.

    Коментар


    • #3
      До: За петък 16.5.2008 хард в Костандово

      Щом празника е тридневен, не може ли да се премести рейда за Събота или Неделя ?
      Просто в Петък , няма шанс, а ще излезе, че не подкрепяме такива ентузиасти.
      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

      Коментар


      • #4
        До: За петък 16.5.2008 хард в Костандово

        Момчета съобразяваме се с публиката защото е извън градчето а същия ден има и друга атракция та кмета иска да го съчетаем.За сега сме 10 джипки надявам се да се представим добре.
        sigpic

        Коментар


        • #5
          До: За петък 16.5.2008 хард в Костандово

          Колеги карането мина добре.Почти нямаше щети по джипките 1 изкъртен ХЪБ . 2 предни дифиринцяла на едно ИСУЗО и УЛАЗ.И един брой полоска предна на УЛАЗ.Снимки ще кача утре че аз нямах възможност да снимам но ще гледам да събера от публиката някоя.Месния отбор от карачи се представи задоволително.Спициялни благодарности на колегата gele_75 от клуб РЕНДЕ който ме подкрепи в начинанието.Имаше много публика.Скоро ще мислим някакав по мащабен проект.
          sigpic

          Коментар


          • #6
            До: За петък 16.5.2008 хард в Костандово

            Жалко, че не можах да дойда. Сигурен съм, че с Гелето сте си изкарали добре. Давайте снимкитеее.

            Коментар


            • #7
              До: За петък 16.5.2008 хард в Костандово

              Момчета сори но снимки не можах да събера.Извинявам се но нямам вина.
              sigpic

              Коментар


              • #8
                До: За петък 16.5.2008 хард в Костандово

                Първоначално публикуван от turboto45 Преглед на мнение
                Момчета сори но снимки не можах да събера.Извинявам се но нямам вина.
                ИМА ТЪРСИ

                Коментар


                • #9
                  До: За петък 16.5.2008 хард в Костандово

                  Намерих някое и друго клипче ,но не много професионално.http://www.vbox7.com/play:dc211629
                  sigpic

                  Коментар


                  • #10
                    До: За петък 16.5.2008 хард в Костандово

                    Ето и друг http://www.vbox7.com/play:19a29ead
                    sigpic

                    Коментар


                    • #11
                      До: За петък 16.5.2008 хард в Костандово

                      А тук специялни благодарности на Колегата gele_75 който ме подкрепи в начинанието.http://www.vbox7.com/play:fc5acb95 Тук пак е той http://www.vbox7.com/play:4b84f62d
                      sigpic

                      Коментар


                      • #12
                        До: За петък 16.5.2008 хард в Костандово

                        Ето и още http://www.vbox7.com/play:4b84f62d
                        sigpic

                        Коментар


                        • #13
                          До: За петък 16.5.2008 хард в Костандово

                          добре сте си прекарали виждам

                          Коментар


                          • #14
                            До: За петък 16.5.2008 хард в Костандово

                            Първоначално публикуван от sin_na_gele Преглед на мнение
                            добре сте си прекарали виждам
                            Е ренде и ти ли си с нас.
                            sigpic

                            Коментар


                            • #15
                              До: За петък 16.5.2008 хард в Костандово

                              Първоначално публикуван от turboto45 Преглед на мнение
                              Е ренде и ти ли си с нас.
                              така изглежда

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X