Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ярема-Чуипетльово?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ярема-Чуипетльово?

    Има ли път по този маршрут и от къде почва.Благодаря предварително.
    нема да се фалиме оно се види и само се фали

  • #2
    До: Ярема-Чуипетльово?

    Аз не знам и да има.Но от Ярема има черно до Ярлово и от там до Чуйпетлово пак черно.

    Коментар


    • #3
      До: Ярема-Чуипетльово?

      Първоначално публикуван от mariolh Преглед на мнение
      Има ли път по този маршрут и от къде почва.Благодаря предварително.
      Ако няма пускаме Кире напред и след него ще има магистрала.
      0896-85-69-86
      0876-38-17-17

      Коментар


      • #4
        До: Ярема-Чуипетльово?

        има ето един:
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #5
          До: Ярема-Чуипетльово?

          А кога ще карате там? компания желаете ли?знам доста атрактивна част към билото над Чуйпетльово..
          Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

          Коментар


          • #6
            До: Ярема-Чуипетльово?

            Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
            А кога ще карате там? компания желаете ли?знам доста атрактивна част към билото над Чуйпетльово..
            Разбира се всеки който иска е добре дошъл.Повече хора по готино.А иначе става вапрос за неделя,но за среща кога и каде мисля да се разберем утре.
            0896-85-69-86
            0876-38-17-17

            Коментар


            • #7
              До: Ярема-Чуипетльово?

              Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
              А кога ще карате там? компания желаете ли?знам доста атрактивна част към билото над Чуйпетльово..
              Всеки който иска е добре дошъл.Само че за среща каде и кога най добре да се разберем утре.
              0896-85-69-86
              0876-38-17-17

              Коментар


              • #8
                До: Ярема-Чуипетльово?

                До тук сме Патрул,Г-класата,Паджеро,Блейза и???
                Някой друг?
                Те т'ва е Баце...

                Коментар


                • #9
                  До: Ярема-Чуипетльово?

                  Аз зареждам радиостанцията ,ГПС и приготвям багаж за разходка.Някой минавал ли е трасето?Единственото което ме е вълнувало някога е има ли котки по трасето,че звука от ноктите им по ламарината е нещо с което не свиквам.Чакам инфо за срещата разбира се.
                  Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                  NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ярема-Чуипетльово?

                    Срещата ще е 9.00ч. на OMW-Бояна(това преди шел и макдоналдс)пиеме кафе до 9.15 и тръгваме.
                    0896-85-69-86
                    0876-38-17-17

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ярема-Чуипетльово?

                      Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                      Аз зареждам радиостанцията ,ГПС и приготвям багаж за разходка.Някой минавал ли е трасето?Единственото което ме е вълнувало някога е има ли котки по трасето,че звука от ноктите им по ламарината е нещо с което не свиквам.Чакам инфо за срещата разбира се.
                      А за котки незнам аз лично не съм минавал оттам.Но за всяко нещо си има пръв път.Надявам се да си изкараме добре.
                      0896-85-69-86
                      0876-38-17-17

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ярема-Чуипетльово?

                        а така ,поотъпкайте го тоя път,че коли по него не минават много,много.аз не мога да отворя трака на марков,но знам само един път.той е като се движиш от ресторант ярема посока ковачевци има чешма на 1км. след ресторанта.след чешмата започва спускане и остър десен завой.след този десен завой на 200-300м. има път в дясно и
                        табела - ярлово,пеша и превоз.все по този път надолу, после през рекичката,като се изкачи леко стръмно се хваща дясно,после ляво и се направо през дерета и рекички.
                        излиза се на гробищата на ярлово.оттам няколко пътя за чуйпетела.ей,с вързани очи
                        да съм пак ще се движа по правилния път.много ме кефи тоя район.от чуйпетела за кладница също има неколко пътя.може отгоре през реката и заслона,а може и през боснек и после живата вода,след нея един стръмен път по който винаги има яка и дъл-
                        бока кал,който път излиза на горското на язовира.оттам за кладница и там вече кеф ти през селимица,кеф ти през рударци.ей,домъчня ми за това преходче.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ярема-Чуипетльово?

                          Първоначално публикуван от Константин Коцев Преглед на мнение
                          а така ,поотъпкайте го тоя път,че коли по него не минават много,много.аз не мога да отворя трака на марков,но знам само един път.той е като се движиш от ресторант ярема посока ковачевци има чешма на 1км. след ресторанта.след чешмата започва спускане и остър десен завой.след този десен завой на 200-300м. има път в дясно и
                          табела - ярлово,пеша и превоз.все по този път надолу, после през рекичката,като се изкачи леко стръмно се хваща дясно,после ляво и се направо през дерета и рекички.
                          излиза се на гробищата на ярлово.оттам няколко пътя за чуйпетела.ей,с вързани очи
                          да съм пак ще се движа по правилния път.много ме кефи тоя район.от чуйпетела за кладница също има неколко пътя.може отгоре през реката и заслона,а може и през боснек и после живата вода,след нея един стръмен път по който винаги има яка и дъл-
                          бока кал,който път излиза на горското на язовира.оттам за кладница и там вече кеф ти през селимица,кеф ти през рударци.ей,домъчня ми за това преходче.
                          Гледам добре го знаеш пътя защо не доидеш и ти.
                          0896-85-69-86
                          0876-38-17-17

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ярема-Чуипетльово?

                            ще се окоста с мотора,а и за мотор е още рано.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ярема-Чуипетльово?

                              Първоначално публикуван от doktorad Преглед на мнение
                              А за котки незнам аз лично не съм минавал оттам.Но за всяко нещо си има пръв път.Надявам се да си изкараме добре.
                              Ще кажа на Кире да вземе щилката
                              нема да се фалиме оно се види и само се фали

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X