Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Затъване, след затъване, след затъване...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Първоначално публикуван от LJ73
    Първоначално публикуван от fanatic
    Churov ти да не си рибар както си ги почнал и виетнамка ще извадиш в скоро време? айде по леко, всички сме виждали терано ;-)
    Виетнамката от БГ-Топ100 и аз бих я извадил без да се замисля
    ;-) хитрец си ти Теди ;-)
    no signature no problems

    Коментар


    • #32
      muncho само първият ред се отнасяше за теб.ако забележиш посленоят ред( ) трябва да ти стане ясно колко лично го приемам !умея да се шегувам със себеси !а пък калта ако си я гледал на черно белият си монитор....
      LJ73 , за таз виетнамка човек убивам (или напивам) , ама като не знам къде домува !
      за muncho:
      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
      0899187766

      Коментар


      • #33
        Ako някой трябва да го приема лично, това сьм аз-тераното е мое! Някой може ли да се похвали, че не му се е случвало да го теглят?!...
        NISSAN PATROL 2.8TD

        Коментар


        • #34
          може би на muncho !

          ама как вонеше а ?
          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
          0899187766

          Коментар


          • #35
            МЕНЕ МЕ ВАДИХА С ДВЕ ЛЕБЕДКИ , А petio-beliata МИНА ОТ СЪщОТО МАСТО КАТО ЛЕБЕД , БЕЗ НИКАКЪВ ПРОБЛЕМ ! МНОГО КАЛПАВ ШОФЬОР СЪМ , АМА НЕ МИ ПУКА !
            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
            0899187766

            Коментар


            • #36
              Първоначално публикуван от petio-beliata
              Ako някой трябва да го приема лично, това сьм аз-тераното е мое! Някой може ли да се похвали, че не му се е случвало да го теглят?!...
              Почти всички състезатели от F1 (Maitap de)

              Коментар


              • #37
                Всички знаем съотношението 30% от колата, 30% от гумите, 30% от шофьора и 10% късмет.
                Не зная обаче, как се променя конфигурацията, когато упорито си търсиш белята. Сигурно е, че късмета рано или късно ше ти изневери! Ако не наблюдавах всички подробности, по ваденето от първи ред (обул гумени ботуши) едва ли имах някакъв шанс да мина!
                Чуров не бъди излишно скромен! Спомена ли, че Геро и Благой трябваше заедно да те теглят поотделно нямаха шанс.
                Какво означава "МНОГО КАЛПАВ ШОФЬОР СЪМ......" като аз лично не познавам много хора, имащи куража да карат след теб?....
                Луд умора няма, а и както си търсим белята, скоро няма да остане автомивка, където да си мием джиповете.
                NISSAN PATROL 2.8TD

                Коментар


                • #38
                  ами ти си май - единствения, който кара с мен !
                  а за авто мивките , навсякъде бързат да ги затворят като ме видят да се приближавам - нали затова си взехме водоструйки (само манго не съм го обучил да я ползва)!
                  PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                  КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                  0899187766

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X