Обява

Свий
Няма добавени обяви.

До х.Мечит и назад

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До х.Мечит и назад

    Тъкмо си мислех за къде е темата и се почна.
    Другия момент е че за първи път съм на върхът на щастието че карам ВРАНГЛЕР с правилните гуми за дълбок снняг.(поне така се оказа според думите на Витараджии,Самураяджии и патруладжии.)
    СнЕг колкото искаш че и от горе.Та се тръгна.След качването на Мечит както се изрази един колега(ако беха казали че на Мечит има 100000лв. не бих тръгнал да ги зЕЕм ама за една бутилка уиски тръгвам и ДЕНЯ И НОЩА.)
    Та тръгнахме.Слънце,жената спокойна,снегО успокоява...... а бе само да си караш.







    Та идилята беше пълна докато не се чу по станцията:
    АРЕ се връщайте че японската сила КЕ я вадиме напролет иначе......
    А иначе силата си я бива еле ако е под 3500лв. бюджет(да ме прощава БАТ ДЖОРДЖОНЕ ама имахме спор за самурайчетата въпреки че и аз уважавам тия машинки ).



    Не бих казал че е номер едно съдейки по физиономията на бутащите.
    Ама знам ли-мое па у дълбока рЕка да минават повече от У дълбок снЕг.





    След малко помощ и камиончето мина.



    А па тука се оказа че на Витарата е виновен Самурая че тя дошла да го спасява ПА се забола У снеГо.



    А бе още се чудим що ги праАт тия печки като ми спират кислорода и на 1500м.н.м.р.



    Та така беше пътуването.Я Витара,я Самурай,я Патрул требеше да им се помага. Та Я като състрадателен ЖЕНТЪЛМЕН натоварих дамите и УИСКИТО да не мръзнат на пътя и ааааааа....ррееее на хижата да пиеме чай(примерно).
    А па горе яко КАЛЪБАЛЪК.Ама Я не знам тия Варненци нЕмат ли си море та и5 на Мечит се довлекоЯ..







    Та след като отворихме бутилката и тарезахме суджукО дойдеха и останалите джипки(добре че имаха стимул) както се вижда на горната снимка.
    И се почна като У приказките-пили,яли и се веселили.А бе купон.
    Та вдигнахме конЬЕте на машините и АААААРРРРРЕЕЕЕЕЕЕЕ на проби.
    Ама май ми требе по добър апарат за прокоментиращи снимки че тоя Пентакс нещо не става.





    Та след няколко проби се събрахме у дома за една яка дискусия под заглавие:
    СТАВА ЛИ ДЖИПА ЗА У Самоков ИЛИ СИ ТРЕБЕ ШЕЙНА.
    Не стигнахме до единодушен отговор на утре КЕ продължиме.
    Ако има експерти по темата са добре дошли..

  • #2
    До: До х.Мечит и назад

    Верно, че само ти си бил с правилни гуми. Като гледам, другите са били с Кобри. КАжи му на Иван да маане тия 31" Кобри, па да сложи едни 33-ки, ама истински гуми, дето да може да ги спадне. Пък тогава пак пробвайте как Патрул върви на сняг ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      До: До х.Мечит и назад

      Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
      Верно, че само ти си бил с правилни гуми. Като гледам, другите са били с Кобри. КАжи му на Иван да маане тия 31" Кобри, па да сложи едни 33-ки, ама истински гуми, дето да може да ги спадне. Пък тогава пак пробвайте как Патрул върви на сняг ...
      Не съм сигурен щото Витарата беше с Гудричи МТ и като му казах да ги поохлаби си бръмчеше без ядове поне на утъпкано.
      А и не знам добиваш ли ясна представа от снега(не говоря за пътя) щото като слезеш от колата кракът ти пропадаше до чатала.
      Та май и килата са от значение.
      Ама да не спориме-всеки е добре дошъл за проби.

      Коментар


      • #4
        До: До х.Мечит и назад

        Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
        А и не знам добиваш ли ясна представа от снега(не говоря за пътя) щото като слезеш от колата кракът ти пропадаше до чатала.
        Та май и килата са от значение.
        Килата определено са от значение. Опитно е установявано неведнъж. Особено на по-тежък и сплъстен сняг по-леките джипки по-лесно се задържат отгоре, докато тежките като Патрула потъват и легнат ли на мостове ...
        Ама като човек е с по-височки и подходящи гуми, които може да спадне, моментът на лягането настъпва по-късно.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          До: До х.Мечит и назад

          За много години,

          Адашче, страхотен репортаж, ама си имаш добър учител Чаво

          Искрено ви се радвам на забавленията, весело си искарвате, а тва за гумите си е на 1000% вярно, аз миналата семица се качвах около Луково и наистина широката гума спадната под 1 атм си е благодат, моите не са скъпички но високия борд явно им позволява да се карат на меко, щото един път се увлякой и май на 0,6-0,7 съм карал ставам снегоход, хем са за асфалт

          Японската силица би се представила по-добре ама защо ми се види, че я има 195 ширина на Кобрите я не инак на тез килца трябва да припка по снега

          Отново мерси за готиното расказче и снимки.

          Много поздрави,
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #6
            До: До х.Мечит и назад

            ЕЕееее браво супер сте си покаралЬе У снеГо ама оТи не им покаЗа какво се качУва по ски пистата на Мечит. Оти едно маШко моче на Паничище ни покаЗа какВо се каЧува по наШта и направо ни УтеПа.
            А и ти си бил сос правилните гуми наЛи
            Поздрави.

            Коментар


            • #7
              До: До х.Мечит и назад

              Тези е очевадно че са правилните гуми,ти да го беше видиял миналия път как се заглоби и на никъде от Пионерска нагоре нямаше мърдане.А за онова момче дето качи ваща писта с чудовището фактите сами говорят,скоро чух и мохабет как "някакав с Хамър" се качил по пистата За Йори де
              SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

              Коментар


              • #8
                До: До х.Мечит и назад

                Първоначално публикуван от BOBI_27M Преглед на мнение
                Тези е очевадно че са правилните гуми,ти да го беше видиял миналия път как се заглоби и на никъде от Пионерска нагоре нямаше мърдане.А за онова момче дето качи ваща писта с чудовището фактите сами говорят,скоро чух и мохабет как "някакав с Хамър" се качил по пистата За Йори де
                Боби ама аз за Йори бе, ти за кого си помисли

                Коментар


                • #9
                  До: До х.Мечит и назад

                  Та след няколко проби се събрахме у дома за една яка дискусия под заглавие:
                  СТАВА ЛИ ДЖИПА ЗА У Самоков ИЛИ СИ ТРЕБЕ ШЕЙНА.
                  Не стигнахме до единодушен отговор на утре КЕ продължиме.
                  Ако има експерти по темата са добре дошли..[/QUOTE]

                  Е ако не друго барем експерти че намериш.
                  PAJERO НЕстава за OFF-ROAD!!!

                  Коментар


                  • #10
                    До: До х.Мечит и назад

                    Първоначално публикуван от kikiracing Преглед на мнение

                    Е ако не друго барем експерти че намериш.
                    Нали
                    Направо му показаха пътя в живота
                    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                    Коментар


                    • #11
                      До: До х.Мечит и назад

                      Йори,ТЕ тая писта (на Мечит) ке ти земе акъла и на тебе.
                      Нея не я тъпкат с ратрак и си е живо предизвикателство.А и мога да го уредя. Става въпрос за влизането на пистата а не за ваденето на джипа.
                      А пА ако тръгнеш и аз идвам зад тебе.Па кой знае-може и до Кобилино бранище да стигнеме........

                      Коментар


                      • #12
                        До: До х.Мечит и назад

                        Пистата минеме ли я нагоре е лесно. Ти виж трака да мине преди това да отъпче, че да караме мързеливата
                        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                        Коментар


                        • #13
                          До: До х.Мечит и назад

                          колеги това е пътя за МЕЧИТ но изчистен....ако ми позволите аз щте ви покажа джипа които го покорява без да има намеса на почистващта техника....
                          Прикачени файлове
                          МОИЙТЕ ЗАБАВЛЕНИЯ ЗА ВАС СА ПРЕСТЪПЛЕНИЯ...

                          Коментар


                          • #14
                            До: До х.Мечит и назад

                            колеги защто цензурирате мнението ми нищто лошо не сам написал това е истината аз сам от говедарци и това е джипа на един приятел, или по нишите в вашата иерархия не могат да исказват мнение,още като падна големия сняг тои излизаше до мечит без да е чистено...ако не ми вярвате колегата маркан да пита сопственика на хижа МЕЧИТ сашко "захарчо"
                            МОИЙТЕ ЗАБАВЛЕНИЯ ЗА ВАС СА ПРЕСТЪПЛЕНИЯ...

                            Коментар


                            • #15
                              До: До х.Мечит и назад

                              Колега, не виждам мнението Ви да е редактирано....... Просто минава през одобрение от съответния модератор, понеже нямате 50 мнения.....И за това се забавя леко.
                              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X