Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Идея за разходка с дата 25 или 26. 12. 07г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Идея за разходка с дата 25 или 26. 12. 07г.







    Широко на душата , свободно в планината.
    На билото се качи и въздух си поеми.
    Почувствай тъдява нежния полъх на свободата. Вътъра минава нежно около нас и отвява натрупалия се в нас адреналин.
    Свърши първа част на нашата разходка. Утре продължавам с втора част.


    LZ1VMH

    Коментар


    • #62
      До: Идея за разходка с дата 25 или 26. 12. 07г.







      LZ1VMH

      Коментар


      • #63
        До: Идея за разходка с дата 25 или 26. 12. 07г.

        Няколко снимки и клипчета и от мен.Продължавам силно и зловещо да се изненадвам от това на какво са способни колите,пък и ние.Преживяното беше уникално за мен и ме изпълва с ОГРОМНО удоволствие.При спомените,как съм стоял прав в колата а тя с носа право на долу,или пък легнал на облегалката,с всичката газ и виждам само небе...Неповторима емоция.И всяка следваща по-силна.

        КЛИП 1 -Тук са снимани "мъки" на 2 фронта.Все още лесно и малко скучно явно.
        КЛИП 2 - Авангарден начин за влизане в пътя представен от безсрашния колега ТРОЛ.
        КЛИП 3 - Мястото където връщане не беше възможно и след кратко колебание и 2 цигари,минах и аз...последен.
        КЛИП 4 - Голди използва лебедката за да застане над нас,след което да ни върже с лебедката,а той самия вързан за дърво, за да ни подсигури от евентуално свличане в дерето.
        КЛИП 5 -Това баирче още не мога да повярвам че съм го изкачил без дърпане.Само спадане на гумите по препоръка на Голди.Тук демонсрацията се пада на Трола.

        Съжалявам че снимките ,както и клиповете никога не могат да пресъздадат налконите и атмосверата.
        Прикачени файлове
        Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
        NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

        Коментар


        • #64
          До: Идея за разходка с дата 25 или 26. 12. 07г.

          Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
          Зажаднял съм за разходка!
          Има ли и други мераклии?
          Място на разходката- неизяснено.
          Трудност в посока на ХАРДА ( не екстремизъм).
          Участие свободно.
          абе,хора не се лъжете, на Влади на така наречените му расходки, просто еи така да се повозим някаде , нищо чудно да ви зкара и на Еверес

          браво на момчетата добре че се оцеляли
          sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

          Коментар


          • #65
            До: Идея за разходка с дата 25 или 26. 12. 07г.

            даите малко видео , клибчетата са къси
            sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

            Коментар


            • #66
              И така посоката ни е към Чуйпетлово. Настроението ни е леко разделено между заминалия си Адвокат и предстоящите ни гледки и приключения. Останахме само Аз и Трол.






              Е не бяхме съвсем сами.






              Мястото съм го минавал не еднократно и винаги има нещо различно и по красиво.










              Гледката на планина винаги ме е радвала.







              Специфично за тази част на планината ( обратно на София) е многото вода. Не напразно е вододайна зона. Водата от своя страна съчетана с ниски температури и студ става в лед. Ледът пък е едно изключително хлъзгаво нещо и обикновенно води до проблеми. Така стана и с нас. Не успяхме да прескочиме височините след Чуйпетлово. Интересни бяха опитите на Трол при които с висока скорост се опитваше да превземе баира и съответно как тази същата скорост се връщаше, само че в обратна посока. Гледката е страшна когато видиш как лети машина по нанадолнището със стаховита скорост и блокирали гуми. Нещо се отплеснах. Да вървиме по хронология.














              Ало, репортера.












              От там дойдохме.






              И на там отиваме.






              Това е новото поколение гуми за паркетник.






              Още е вчерашен, но по празници всичко е разрешено.




              Друго си е да гледаш залеза от високо!






              Новогодишен подарък.






              Опасни лирични отклонения.
              Трябва да подсетя, че дължината на въжето от лебедката ми е само 30 метра. Излизането от този обхват е само и единствено на отговорноста на излизащия.










              Тук срам не срам си попитах :- Това ли е пътя?
              Точката беше ниско долу и вероятноста да се кача в обратна посока в този сняг, не много голяма.





              Трол ми каза че пътя е това и аз се престраших.




              Чувството ми за сложност на трасето не ме беше подвело. Последваха първите закъсвания.





              Безпомощни превозни средства. Защо ли си мисля все по често за МСС. Може би точно защото участвам в тази организация и ми е ясно, че след дадено място и дадена ситуация ще ми трябва хМСС ( хеликоптерна Мобилна Спасителна Служба ) .





              Ха, странно! Трактор закъсал.
              Рядко явление за сметка на качеството.





              Вървежа ми е на страни. В посока на пред не иска. Е помогнах си с лебедка.








              Имаше после разни моторджииски тракове и разни качвания на нокти по леда и като се видя, че не растат нокти по гумите решихме да си ходиме.

              За разказване имам много. Снимки нямам, че настана нощ.

              Това е от мен.
              Последно редактирано от Венци- малкия; 04-01-08, 23:39.
              LZ1VMH

              Коментар


              • #67
                До: Идея за разходка с дата 25 или 26. 12. 07г.

                Влади даи още видео
                sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                Коментар


                • #68
                  До: Идея за разходка с дата 25 или 26. 12. 07г.

                  Трола трябва да има няколко добри клипчета.Време е да ги качи.Вече не ми трепкат коленете,мога да ги изгледам с удоволствие.
                  Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                  NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X