Обява

Свий
Няма добавени обяви.

До х.Чакър войвода и по-натам.....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До х.Чакър войвода и по-натам.....

    Та почна се от петък по телефона.
    Вика ми един:
    А бе нова година е далече я да видиме как стои въпроса с печените прасенца в събота вече.
    Та тръгнахме без да се пазариме много. Сметката беше лесна-16.00ч. в Самоков и от там Боровец.От там до ЧакърО са 4км. та за 1час сме горе. Ама сметката беше без кръчмар.........
    До Ситняково газ и без ядове.И от там се почна.....







    От началото придвижването ставаше с разбиване.
    Малко по-нагоре започна якия тест на лебедките. Митко каза че като са станали 25 вече е спрял да ги брои.



    Е това е джипа представил се най-достойно. С различни гуми от нашите пуснати на 0.5 се качи ПОЧТИ без лебедка до хижата.Добре че му казах една хитрина ....... все пак де.



    Та зора беше голем и за нас и за колите та нЕма много снимки от тая част на пътуването.
    Същевременно се чухме по телефона с Емо(булдог) че и той е тръгнал с витарата.Та докато се теглехме нагоре и той почти ни настигна.
    Ама на спешното събрание което направихме на място се взе решение до хижата да се качат само JEEP-ове та оставихме витарата на пътя и разпределихме екипажа и по другите коли.
    Та на хижата(няма я на картата) стигнахме в 01.30ч. А беха само 4км. уж.
    Това не ни попречи да уважимЕ покойника подобаващо.



    Е го и него.



    Даже го возиха и на моторна шейна.За последно...........

    А сутринта беше невероятна.





    А пА тия малките не спеха цел ден.Как не ги загубихме У гората още се чудя.



    Най ранобудните.



    След кафетата реших да се разходиме до двореца Сара гьол ама нещо малко ми се видеха желаещите.



    Това са снимки от местноста - шугавите(така си я знаем от край време).Не знам да има друго име.







    По пътя за двореца.







    Ето го и него.









    Това е алпинеума в двора но е красив през лятото.Сега под снега не се вижда нищо.



    Времето ни напредна доста та след връщатето до хижата и обяда дойде време за връщането ни в цивилизацията.
    Объщането не създаде очаквания от всички проблем.







    Надолу нямаше снощните проблеми.Рубикона дръпна 2-3лебедки аз се разминах с една и бЕхме направо щастливи след нощната история.





    Боби го мина с много газ и без лебедка ама на него му е простено че му е чисто нова.
    Стигнахме до витарата и с малко помощ от приятел обърна и поехме надолу.







    А снега не беше никак малко.





    Последните снимки са от пътя на писта Червено знаме.
    Добре че не беше напълнен с снЕг.





    Та това беше.След дежурното кафе на Лукойл се разделихме (аз лично с мисълта ДА СИ ПОЧИНА.)

  • #2
    До: До х.Чакър войвода и по-натам.....

    Еххх как искам и аз.
    Амаа .... много ...
    [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

    Коментар


    • #3
      До: До х.Чакър войвода и по-натам.....

      Снежеца си е супер, браво на вас. Голяма красота, тази белота ме кефи.

      Коментар


      • #4
        До: До х.Чакър войвода и по-натам.....

        евала това си е яка почивка!! супер снимки и ви завиждам за трасето и прасето
        Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

        Коментар


        • #5
          До: До х.Чакър войвода и по-натам.....

          голем зор беше . много сняг и много лебедки . добре че беше великолепната и задружна компания. вкусното прасенце и страхотната природа та си изкарахме страхотно

          Коментар


          • #6
            До: До х.Чакър войвода и по-натам.....

            Малко снимки и от мен
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #7
              До: До х.Чакър войвода и по-натам.....

              Най-хубаво беше прасетои приятната компания но от дърпане на лебедки ми се разказа игратаДобре че бяхме твърдо решени да стигнем до хижата и да хапнем тази вкусотия където беше приготвила Камелия,съпругата на МарканНаистина изкарахме страхотно и уцелихме хубаво време

              Коментар


              • #8
                До: До х.Чакър войвода и по-натам.....

                Чудесна разходка сте си спретнали,само не разбрах защо не казахте по рано за прасето щяхме да доидем
                Седем милиона души имат щастието да живеят в България, а останалите хора по света, нямат това щастие, но пък имат всичко останало..
                LZ1BGM Тел.0887482136

                Коментар


                • #9
                  До: До х.Чакър войвода и по-натам.....

                  Първоначално публикуван от zipmotors Преглед на мнение
                  Чудесна разходка сте си спретнали,само не разбрах защо не казахте по рано за прасето щяхме да доидем
                  Бениии.... не четеш м-у снимките. Писал съм че след 25-та лебедка вече не ги броихме . Не знам ама по-приличаше на тест за лебедки отколкото на каране. Вечерта да ама пътуването едва ли щеше да ти хареса.

                  Коментар


                  • #10
                    До: До х.Чакър войвода и по-натам.....

                    Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
                    евала това си е яка почивка!! супер снимки и ви завиждам за трасето и прасето
                    А аз - и за мезето.

                    Чудни снимки! Види се, спретнали сте идеалната предновогодишна репетиция.

                    Поздрави!
                    Искам България чиста!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X