Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Русе "Втора и Трета кал"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Русе "Втора и Трета кал"

    Най-накрая успях да намеря време, да кача снимките от двете неделни разходки. Искам да се похваля, че към групата се присъединиха още двама колеги с ГАЗ 69 и ЛАДА НИВА. Също така искам да благодаря на колегата Даниел Русанов, за чудесните маршрути по които ни води.
    Както винаги 11-ти неделя сутринта се събрахме на разклона в с. Басарбово и подкарахме по познатия ни маршрут към с. Иваново.









    Трасето беше приятно кално, като не създаде трудности на никого и беше преминато на скорост и без спирания до преминаването на единственото дере което при сухо време никога не ни е създавало трудности, а сега ни изненада ... След стръмното и хлъзгаво спускане следва стръмно изкачване. Аз бях първи с УАЗ-ката и минах на косъм, като разкалях трасето и направих пътя непроходим.







    Оппа, катастрофа.













    Те го блъснаха, пък той се хили (браво на колегата, че не се сърди и тръшка, а подходи към ситуацията, като истински хардаджия).


































    Остатъка от деня карахме по нови и интересни места, като водача ни поддържаше сериозно темпо и не ни остави възможност за спирания и снимки.




    И така продължаваме от 18-ти неделя. Събрахме се на същото място, по същото време. Този ден, аз бях навигатор на дългото Паджеро, което ми даде възможност да направя повече, и надявам се интересни снимки.



























































































    Местността на плуващата Г-класа. Лятото, тук водата беше метър и половина.



















    Първо закъсване, Нивата легна по корем.

























    Залепна.




    Отлепи.







    По-високите минават без проблем.






















    Дъжда не спираше да вали.










    Скоро пътя се превърна в река. Малка, но река.







    Стигнахме и до така наречения "Брод". Нашия водач с много газ и УАЗ 469 мина на отсрещния бряг.




    Не същия късмет имаше колегата с ЛАДА НИВА, който направи първото си водно кръщение.



















    Успешно изваден.




    Газ до ламарината ... и на другия бряг.










    Ако не се намокриш ...













    Тогава подсушаваш и с помощ от приятели, пак си на сухо ...




















    Толкова от нас, до нови срещи!
    Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
    "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

  • #2
    До: Русе "Втора и Трета кал"

    Еееее тва чаках толкоз време голям кеф
    Николай Папазов

    Коментар


    • #3
      До: Русе "Втора и Трета кал"

      Голяма кал , големи локви са паднали, браво момчета, много ми харесва 69ката, просто е уникална
      Очакваме и малко видео матерял ако имате
      Случайни хора УАЗ не карат

      Коментар


      • #4
        До: Русе "Втора и Трета кал"

        Браво за прекрасните снимки, спретнали сте си страхотна разходка

        Зелената Газ69 с лебетката много ми хареса, пипната е доста добре,не знам дали има блокажи, но с тези гуми не става, едни Каймани и проходимостта ще се промени коренно, казвам го от личен опит
        sigpic УАЗ-452

        Коментар


        • #5
          До: Русе "Втора и Трета кал"

          Прекрасна разходка Поздравления
          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

          Коментар


          • #6
            До: Русе "Втора и Трета кал"

            Радвам се, че Ви е харесал репортажа ,въпреки че снимките немогат да предадат на 100% атмосверата от разходките.Имаме много видео матерял но не е обработен и няма да е интересен за гледане.Все пак ще се опитаме да качим някой интересни кадри .
            Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
            "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

            Коментар


            • #7
              До: Русе "Втора и Трета кал"

              Ст рахотни снимки Много ми хареса тази разходка която сте си направили Супер

              Коментар


              • #8
                До: Русе "Втора и Трета кал"

                Първоначално публикуван от Zahari Преглед на мнение
                Радвам се, че Ви е харесал репортажа ,въпреки че снимките немогат да предадат на 100% атмосверата от разходките.Имаме много видео матерял но не е обработен и няма да е интересен за гледане.Все пак ще се опитаме да качим някой интересни кадри .
                браво захари както винаги русенската група се преставя супер направо ви завиждам благородно разбира се няма да е лошо да слезете и под нова черна терена беше направо супер аз миналата седмица се разходих до там и добре че бях с кайманчетата
                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X