Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АРЕ до 7-те езера в неделя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • АРЕ до 7-те езера в неделя

    Май не е за тука (темата) ама нали съм си свикнал .....
    Та поради разпадане на групата (за тая неделя) реших да избръмча до езерата че от година и нещо не съм се качвал до там.
    Ще се кача през х.Вада и нагоре (за сега). Както казват пътя бил магистрала на горе. Та ако има желаещи да се съберем да покараме. Ако остане време след обяд може и некое деренце да спуснеме.
    Та това е . Още повече че скоро ще падне дебелиО снег и ще стане невъзможно качването до пролетта с кола.
    А и е време (според менЕ) да се види наистина ли е станало горе строителна площадка или само си ревеме из форумите.

  • #2
    До: АРЕ до 7-те езера в неделя

    Лятото ходихме там с Виктор, точно когато дъновистите посрещаха "тяхната" нова година и имаше поне 2000 представители на "бялото братство". С две думи - голяма лудница. За съжаление тази неделя е много вероятно да пропуснем, въпреки че много ни се ходи, а след някой друг ден там ще стане трудно достъпно, защото се очакват обилни снеговалежи по високите места.

    Коментар


    • #3
      До: АРЕ до 7-те езера в неделя

      Пътя е супер нагоре,направо както викаш си е магистрала.Даже с един Голф го щурмовах ама нещо ми стана жал

      А иначе е пълно багери и се работи доста здраво.

      А пък ако се беше сетил да пуснеш темата например 1 седмица по рано можеше и да се стегна у кръста и да си стегна джипа па да си направя едно сефте с ваща група
      Луд умора нема,само се поти!!!

      Коментар


      • #4
        До: АРЕ до 7-те езера в неделя

        Еее, алооо, групата! Каде са снимките?!?
        Vitara 1.6 8V; +/-80hps; Kobra NT-235/75 R15; FJ 48"

        Коментар


        • #5
          До: АРЕ до 7-те езера в неделя

          Първоначално публикуван от kirilpetrov Преглед на мнение
          Еее, алооо, групата! Каде са снимките?!?
          Групата я нЕмаше там. Само Маркан е ходил. И, както ми описа положението по телефона, пътят догоре бил станал като магистрала ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            До: АРЕ до 7-те езера в неделя

            Потвърждавам,въпреки че мойте наблюдения са от най много преди месец.
            Луд умора нема,само се поти!!!

            Коментар


            • #7
              До: АРЕ до 7-те езера в неделя

              Има ли сняг горе ?

              Коментар


              • #8
                До: АРЕ до 7-те езера в неделя

                Въпреки малката активност раСотката се състоя.
                А бе да не се уплашихте че требеше да се ходи и пеша бе
                Та тръгнахме в точния час(не ми се вЕрваше даже ).
                Малко след х.Вада.





                А пък тука сме малко над х.Пионерска.





                Е го и пътя за към х.Рилски езера.Дали пък не е за ГОЛФ(поне по-бързо ще се качи човек с него ).





                Малко преди хихата.По-ГОЛЕМИТЕ да не кажа (по-старите) ще намерят разликата в пътя бързо.



                Леки безплодни опити се направиха тука набързо.



                А ето го и победителя по височинно катерене.Е наистина с гуми МТ но пък 2х2 .



                Другите снимки ще са без коментар.Само дето още не мога да разбера защо се лъзнах по акъла на другите да тупкам два часа пеша за стотен път (примерно)













                Част от участниците.











                Люпилната(бившата ) на Трилистника ако нЕкой се убърка.





                Та това е.Само да кажа че ми е много кеф. И тая година не пропуснах качването до горе . А и още нещо:
                Май повече ме болят кокалите от предишни години след такова качване.

                Коментар


                • #9
                  До: АРЕ до 7-те езера в неделя

                  Още малко и асфалт ще опънат до горе.

                  А с тия багери гаранция само пътя до "Пионерска" ще оправят ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #10
                    До: АРЕ до 7-те езера в неделя

                    грозна картинка с тези багери, всичките ни красоти ще идат по дяволите така; но пък вие хубава разходка сте си спретнали браво

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X