Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И пак Рилски дерета (30.09.2007)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: И пак Рилски дерета (30.09.2007)

    Отново много готина разОдка, с много яка компания! Дето се вика, мерси на всички за всичко!
    Соти отново показа, че е великолепен шОфер! Все пак не закъса нито веднаж с най-дългата и слабо подготвена жипка! Е! Не, че, ако имаше уши за дърпане Черока, нямаше да се загнездим в някоя от "пресъхналите" локвички на Маркан...
    Ето някои снимчици, които направих докато бяхме в цивилизацията, секунди след, като отстранихме теча в системата! А иначе казано, как се изправя калник с подръчни матеряли!
    Прикачени файлове
    Vitara 1.6 8V; +/-80hps; Kobra NT-235/75 R15; FJ 48"

    Коментар


    • #17
      До: И пак Рилски дерета (30.09.2007)

      Първоначално публикуван от kirilpetrov Преглед на мнение
      А иначе казано, как се изправя калник с подръчни матеряли!
      Ами като ще говорим за полеви ремонти - ето още малко материал ...

      Изправяне на калник и др. ламарини в полеви условия

      Последно редактирано от Чавдар (V93); 03-08-17, 20:29.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #18
        До: И пак Рилски дерета (30.09.2007)

        Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
        Това е модел на Чероки с "външно" охлаждане.

        Коментар


        • #19
          До: И пак Рилски дерета (30.09.2007)

          групма ЕXTREME разходк ЕXTREME добре сте се позабавлявали както винаги
          макар и леките пречки....
          гледам червения вранглер е с нови гумета и ми е интересно размера малко тясни ми се виждат...
          горските поради какви съображениа правят траялни зони?
          че в БГ няма забрана за преминаване през горите..
          поздрави

          Коментар


          • #20
            До: И пак Рилски дерета (30.09.2007)

            Първоначално публикуван от zenit Преглед на мнение

            горските поради какви съображениа правят траялни зони?
            За наше забавление ...
            А ако е сериозно - против бракониерите . Не само ловджии , а предимно дървосекачи ...

            Коментар


            • #21
              До: И пак Рилски дерета (30.09.2007)

              Само мъничко да допълня.В последното блато,като се "нагрухаха" повечето джипки,естествено,стана голяма местна атракция и едни момчета казаха:"А бе,това тук,по принцип,е местната канализация..."-един от малкото пъти,в които не съжалявах,че не съм се "гмурнал" и аз...
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #22
                До: И пак Рилски дерета (30.09.2007)

                Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                едни момчета казаха:"А бе,това тук,по принцип,е местната канализация..."-един от малкото пъти,в които не съжалявах,че не съм се "гмурнал" и аз...


                Мдааа, имаше един такъв ароматец ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #23
                  До: И пак Рилски дерета (30.09.2007)

                  да наистина добра причина за да го правят но това явление още ли е на практица у нас
                  аз си миселх че тези години отминаха но май съм бил много заблуден..
                  колкото и да ги спъват цялата гора не могат де прокопаят...
                  поздрави

                  Коментар


                  • #24
                    До: И пак Рилски дерета (30.09.2007)

                    Даммм. Както винаги добър и обстоен репортаж. Наистина този път ние бяхме екипажа с най-неподготвена кола, но нали знаете - все време не стига. Естествено тази кола има едно единствено нещо - двигател, но който помага в голяма част от случаите. След като спукахме радиатора, слезнахме до Самоков ( на скокчета, че карахме на загасен двигател и заради някви си канавки не ни се убиваше инерцията ). Там един много готин майстор, ни помогна да залепим радиатора, а ние за да сме сигурни, че няма да имаме проблеми по пътя към София, махнахме виското и останахме само на ел. вентилатора. Колата поседя, посгря и се видя, че този вентилатор поне за момента смогва ... След като видяхме, че колата е закрепена, всякакви мисли за прибиране към София моментално се изпариха и газ пак към Доспей ( с надеждата там да чуем някой по станцията ). Малко преди селото за малко се чухме с групата и разбрахме че има проблем. В този момент дойде на помощ ... Глобула Единствения човек с обхват беше Чавдар. Разбрахме къде се намира групата и че няма с какво да помогнем и потеглихме на горе по дерето. В началото на дерето шубето ... голям страх ( нямаме връзка с никой, нямаме куки, нямаме подготовка ... ). Затова може би всичко беше преминато за няколко минутки на скорост, без право на грешки . След като видяхме, че при качването на дерето, само едната перка не смогва ... да е жив и здрав Киката. Венага след като тръгнахме, ни се случи нещо, което до сега нашия екипаж не беше правил. На уврага, където Маркан беше счупил карето, имахме доста ядове ... Първия опит беше неуспешен, а втория доведе, до една доста красива, но и страшна поза. Заехме поза тип "аватарче" в която, аз след 100 зора излезнах от колата и влезнах целия под колата и така чак до под-раздатката. Предната гума беше на поне 1,50 във въздуха. Соти каза: "Тука вътре усещането е повече от ужасно" . За съжаление, майче няма фотография от този момент .... . Последва успешно слизане с напътсвията на Фулдата, а вече следващия опит беше с цялата мощ на 4-те литра. И ... всичко мина и замина. Мина и този прекрасен ден в прекрасна копания. С нетърпение чакаме следващия такъв ( само трябва да поспретнем колите ).

                    П.С. Боби много благодарности и на теб за монтажа на Урода .
                    П.С. 2: Кика, при първа възможност ще ти върнем перката. Мерси много още веднъж, че ни даде възможноста да довършим тази невероятна разходка.
                    RB Patrol Team

                    Коментар


                    • #25
                      До: И пак Рилски дерета (30.09.2007)

                      Браво страхтна разходка реве ми се тук.

                      Коментар


                      • #26
                        До: И пак Рилски дерета (30.09.2007)

                        Ми като гледам всичко се каза.Та ето само снимки от менЕ.





























































                        Последно редактирано от Чавдар (V93); 31-07-17, 09:48.

                        Коментар


                        • #27
                          До: И пак Рилски дерета (30.09.2007)

                          Ето малко СНИМКИ и от мен.
                          ------------------------------------
                          тел. O878 9ЧЧ 999

                          Коментар


                          • #28
                            До: И пак Рилски дерета (30.09.2007)

                            Мерси Боби.Май само ти си успял да хванеш момента,за който говори Асен.Малко,но от сърце,дет'се вика...Благодаря.Обърнете внимание на първата снимка...
                            Прикачени файлове
                            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                            Коментар


                            • #29
                              До: И пак Рилски дерета (30.09.2007)

                              Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                              Мерси Боби.Май само ти си успял да хванеш момента,за който говори Асен.Малко,но от сърце,дет'се вика...Благодаря.Обърнете внимание на първата снимка...
                              Мдаааа, ти си бил голЕм стойкаджия бре! Скрит талант направо ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • #30
                                До: И пак Рилски дерета (30.09.2007)

                                Втората снимка е след като вече бяхме върнали колата назад и предницата послезна . Жалко, че няма снимка отпред в кулминационния момент.

                                П.С. А каква борба падна с тази тежка врата докато слезна
                                RB Patrol Team

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X