Обява

Свий
Няма добавени обяви.

16.09.2007 – Разходка около Пирдоп

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 16.09.2007 – Разходка около Пирдоп

    Неделя, ден за разходка!
    Този път решихме да обърнем заслуженото внимание на Стара Планина и по-точно частта и около Пирдоп. Преминавайки транзит през въпросният град се натъкнахме на групичка от местни “обичайни заподозряни” – Спас, Лъчо, Краси и компания. Бързо се разбра, че сме хора с общи интереси и намерения, така че вече заедно се запътихме към планината. Бих искал да благодаря на любезните ни домакини за приятното маршрутче което минахме и разбира се за BBQ-то (Краси, гъбите бяха супер!).

    Маршрута ни започна от Челопеч в посока х.Мургана, след това на запад и пак Челопеч. Последва презареждане с необходимото количество бира и отидохме да размътим една рекичка в близост до Пирдоп, която ни предостави интересни предизвикателства.

    Ето малко доказателствен материал във вид на снимки:



    Ама ние всъщност сме за гъби...













    С видеото май няма да сколасам тази вечер...
    The only thing that looks good on me...is TOYOTA

  • #2
    До: 16.09.2007 – Разходка около Пирдоп

    Мишо, кой те вози бре??? Айде стягай го вече
    Лъчка, радвам се, че зеленото "Г" още движи, как е то взъщност?
    LZ1PER

    Коментар


    • #3
      До: 16.09.2007 – Разходка около Пирдоп

      Като пчеличка прелитам от джип в джип!
      Ма само като пътник, че всички знаеме какво става, ако седна да карам чужд джип в гората - тотална щета!!!
      Някой ме е проклел, ще ходя да запаля една свещичка за вашите джипове, в моите ръце!!!

      Коментар


      • #4
        До: 16.09.2007 – Разходка около Пирдоп

        А по вторият въпрос - "ХУБАВИТЕ НЕЩА СТАВАТ БАВНО!!!" - любима фраза на всички майстори!

        Коментар


        • #5
          До: 16.09.2007 – Разходка около Пирдоп

          Видеото:

          Разгрявка преди обяд (22 MB)
          Реката (41 MB)
          The only thing that looks good on me...is TOYOTA

          Коментар


          • #6
            До: 16.09.2007 – Разходка около Пирдоп

            аууууу колко са яки снимките леллелелелеле колко ме е яд,че изпуснах.......ето така като всички ми се правят на сърдити.....няма да ми каже дори собствения ми брат......
            Семеиство Прокопиеви......БеДсТвИе ТЕАМ!!!!Правим и невъзможното!:twisted:

            Коментар


            • #7
              До: 16.09.2007 – Разходка около Пирдоп

              Мда....... със нас винаги е интересно А у гурата е пълно с ПЪНОВЕ-(Г-та) хи хи хи ни6то ли4но НО ВЕЧЕ СМЕ 21век ако е Жип да е ТOYOTA ako e Жена да е руса ако е пържола да е от свински врат

              Коментар


              • #8
                До: 16.09.2007 – Разходка около Пирдоп

                Да, да, за сега е така, но......................до кога?!
                Никой не знае!
                Или по-точно докато звяра излезе от бокса, но кога ще стане това??????????
                Пак никой не знае!
                Някой ден ще сменя фразата лично, на:
                Ако е Жип да е Г, ако е жена да е Надето, ако е пържола да е свинско каре, чисто месце!!!

                Коментар


                • #9
                  До: 16.09.2007 – Разходка около Пирдоп

                  хи хи ........скъпи ми Мишо, колко време е нужно да РЕСТАВРИРАТ твоето Г-е . Мразя да се повтарям, вече сме 21-ви век, Г-то е било джип в миналия век. Никой не може да избяга от времето.....

                  Коментар


                  • #10
                    До: 16.09.2007 – Разходка около Пирдоп


                    Колко време е нужно..............според мен 2-3 месеца максимум, даже при добро желание и по-малко, уви други хора не са на това мнение, но какво да се прави, ще чакаме!!!
                    Дотогава най-много да си купя още един джип!!!
                    Даже в момента съм много близко до тази операция!!!
                    А по въпроса за Г-то и времето му....................машина на всички времена!!!
                    За съжаление около теб няма нито един истински представител на марката, който да бъде достойна конкуренция, ЗА СЕГА!!!
                    Но скоро, скоро...........може би!!!

                    Коментар


                    • #11
                      До: 16.09.2007 – Разходка около Пирдоп

                      Недейте така да му говорите на Mишо, той получи обещание че Г-то със сигурност ще стане някой готово някой ден!
                      NO EXCUSE for not driving a TOYOTA!!
                      Toyota Land Cruiser LJ70, 2L-T, KUMHO 31/10.5/15, 2,5" TrailMaster, SuperWinch 10000

                      Коментар


                      • #12
                        До: 16.09.2007 – Разходка около Пирдоп

                        докато умните се на умуват, ЛУДИТЕ се налудуват

                        Коментар


                        • #13
                          До: 16.09.2007 – Разходка около Пирдоп

                          Пусни некоя снимчица!

                          Коментар


                          • #14
                            До: 16.09.2007 – Разходка около Пирдоп

                            Маистура ти е у Германия он да ти пусне сним4ици НО на ... гледа ново Г всите екстри само за теб...или мен

                            Коментар


                            • #15
                              До: 16.09.2007 – Разходка около Пирдоп

                              Офертата, която спомена е много добра, ма да видим какво ще излезе!
                              95г., дълга база, 350ТД, с всички екстри и крив преден мост, но давали един мост комплект с колата, всичко за 9000 евро!
                              Ако наистина само моста трябва да се смени и всичко останало верно е перфектно, джипа ще е готов за 20000лв. - перфектна цена!
                              А дано, ама на дали! Аз съм му казал, ако човека, който е с него се откаже, и офертата е такава, да ми звънне на мен!
                              Добре че с него има и други хора, че ако беше отишъл сам, кай знае какъв отпадък щеше да докара!!!
                              Нали знаеш, се какви ги избира от 2500лв. до 4900лв. максимум, с пътната помощ до гаражУ У Пирдор!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X