Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

    А по-рано не можеше ли да научим. Аз съм с цивилни гуми и кучешко ремарке. Трябва да стана в 6. Ако знаеш къде ще се ходи пиши

    Коментар


    • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

      Не знам къде ще се ходи,ще се решава по на кафе

      Коментар


      • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

        А кой ще ходи знаеш ли

        Коментар


        • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

          И това не знам аз само предавам посланието, без G класи няма страшно

          Коментар


          • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

            Колеги,карате ли?
            Да дойда с вас някой път?
            YAMAHA WR450F

            Коментар


            • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

              Да...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20151106_175856.jpg
Прегледи:1
Размер:77.4 КБ
ID:5690191

              Коментар


              • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

                - Косово-Бяла черква-Персенк-Мечи чал-Пампорово

                Момци малко помощ. Косово Бяла черква го издрапах не е нещо особено и тежко.От бяла черква към Персенкм Мечи чал и Пампорово как е?
                Ако може трак и ли ориентири.
                Не съм майстор извънпътник.
                Просто джапам с едно служебно магаренце китаиско Steed 5.
                Като за служебно все пак малкооо се съобразявам де да го не пуфна в някой окоп и да няма кои да помага

                Коментар


                • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

                  За целия тоя маршрут от Косово до Бяла черква е най-трудната част. От там нататък са само дълги и безкрайни магистрали. Подготви се с трак ако не си ходил, понеже е цял ден каране. Ако ще се губиш и връщаш може да не ти стигне деня. Кога ще го караш?
                  Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                  Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                  Коментар


                  • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

                    Ако имаш предвид пътя Косово-Б.Ч. той е само друсане. Шорт къта е стръмен е странично одиращ. съгласен съм с Росен, че с тази кола и сам няма да ти стигне деня. Правили сме го до Мечи чал и пак замръкваме. Верно лежерно каране със обяд в Лилково.
                    Общо взето караме, но вече почти не пишем.

                    Коментар


                    • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

                      Има ли друга тема в която се разбирате да карате или фейсбук ?
                      Иска ми се да дойда с вас на някоя разходка.
                      YAMAHA WR450F

                      Коментар


                      • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

                        Първоначално публикуван от mureto Преглед на мнение
                        Има ли друга тема в която се разбирате да карате или фейсбук ?
                        Иска ми се да дойда с вас на някоя разходка.
                        Заповядай Offroad.world във фейса

                        Коментар


                        • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

                          От Косово тръгнах малко трудно се ориентирах, преди съм го ходил пеш със старите руски карти и пътеки, сега помогна чичо Гошо даже чак ме изненада, без проблем се додрусах до Бяла черква само почти под лифта по нанагорното си вкарах малко адреналин на едни хлъзгави камъни но късмет, че беше сухо и заобиколих.Ако това е трудната част значи с другото ще се справя.Има ли готови тракове за Бяла черква - Мечи чал и Персенк.От Лилково съм го трамбовал пеш но преди 3-4 г.

                          Коментар


                          • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

                            Първоначално публикуван от zik7777 Преглед на мнение
                            От Косово тръгнах малко трудно се ориентирах, преди съм го ходил пеш със старите руски карти и пътеки, сега помогна чичо Гошо даже чак ме изненада, без проблем се додрусах до Бяла черква само почти под лифта по нанагорното си вкарах малко адреналин на едни хлъзгави камъни но късмет, че беше сухо и заобиколих.Ако това е трудната част значи с другото ще се справя.Има ли готови тракове за Бяла черква - Мечи чал и Персенк.От Лилково съм го трамбовал пеш но преди 3-4 г.
                            Ся като завали пробвай от долния край на Бяла черква.Па после...

                            Коментар


                            • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

                              А не само с компания.И по подготвени колеги.Друго си е някои да те дръпне да подложи камък.
                              А и магаренцето не е екипирано с подходящи гуми.
                              Точно там както писах имаше едни камъни ни бързи ни бавни и аиде през нивата.
                              Ако ходите нататък ще се радвам да съм с вас ама да не ми се смеете.

                              Коментар


                              • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

                                Не бой се! Никой на никого не се смее, просто в началото трябва повече да слушаш.
                                Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                                Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X