Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

    Ква скара бе пич.
    То момчето не може да спи от вълнение .
    Бяхме съпричасни с него.

    Коментар


    • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

      Днеска пускахме Равдин с колелетата и като видях наредени камъни на двата камъка скали бях сигурен, че сте били вие

      http://www.sports-tracker.com/#/work...i081a5hgfa06a9

      Коментар


      • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

        [VIDEO]http://youtu.be/F80PaGOFewo&nbsp



        http://<a href="http://youtu.be/qxQb...xQbEc-SfJk</a>

        Коментар


        • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

          Едно въпросче отсечката ''св кирик''лясково ли е? Иначе след вас вална дъж и стана мн готино по горските пътища.

          Коментар


          • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

            Честито за новата джипка.

            Коментар


            • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

              aaaaaaa ето защо сте ходили до софия
              да е честита новата предобивка,и да не я остава да почива
              както някои вече разбраха имах малък проблем с плюсовите кабели на акумулатора и добре че се случи на пътя а не в гората,че тогава купона щеше да е пълен
              проблема е отстранен и да се надявам другата събота да не съм зает че имам да черпя за съдействието

              Коментар


              • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

                Честито и от мен /Продавача/ за новата придобивка! Пожелавам Ви много трудни терени да преодолеете с него, много късмет и радост да Ви донесе, както беше и при мен!

                А бе, така като гледам снимките, страх ме хвана - откъде сте минавали... аз на лов уж ходя с него, че и зимата го тормозих, ама толкова зор не е видяло до момента горкото!
                "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

                2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

                Коментар


                • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

                  Първоначално публикуван от Samuil Преглед на мнение
                  Честито и от мен /Продавача/ за новата придобивка! Пожелавам Ви много трудни терени да преодолеете с него, много късмет и радост да Ви донесе, както беше и при мен!

                  А бе, така като гледам снимките, страх ме хвана - откъде сте минавали... аз на лов уж ходя с него, че и зимата го тормозих, ама толкова зор не е видяло до момента горкото!
                  Ууу, горкото паджеро.
                  Умирало е от скука при ловеца.
                  При нас хем ще си има другарчета, хем ще види красиви места, хем ще покаже какво може с новите обувки.

                  Поздрави.

                  Коментар


                  • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

                    Колеги за събота 30.03.13 планирате ли разходка?Кога,къде.

                    Коментар


                    • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

                      Първоначално публикуван от miro76 Преглед на мнение
                      Колеги за събота 30.03.13 планирате ли разходка?Кога,къде.
                      Моя милост, ще ашладисва диви сливи с череши на Лясково.

                      Коментар


                      • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

                        Първоначално публикуван от joro_c Преглед на мнение
                        Моя милост, ще ашладисва диви сливи с череши на Лясково.
                        За сливи и аз знам, ама за черешите ще е интерсно!

                        Коментар


                        • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

                          За утре 07.04.2013г ще има ли нещо?
                          JEEP Grand Cherokee ZJ 4.0,Toyota LC90 1KZ-TE
                          BMW X5 E70 4.8is

                          "Да бъдеш втори означава да си пръв сред загубилите" Аертон Сена

                          Коментар


                          • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

                            в последно време все се разминавам с разходките в горада ама пуста работакво да се прави
                            дано си покарате,че положението изобщо не е за изпускане.тъй като все по никое време свършвам и нали съм много работен та и в неделя пак.таднес свърших към 4часа следобяд и закарах жената и детето при бабата с нощувка и си викам сега е момента малко да разпусна.докато се върна и прехвърля рошавите гуми и да тръгна си подмина 17:30 имаше още слънце,забрах един приятел и газ
                            не се чудих много на къде да хвана и хванах стария път от лясково за добралък който минава през реката.нивото на реката леко се е покачило ама нищо сериозно.точно до реката на полянката имаше един изоставен дефендър и никакви следи от хора и изобщо не го погледнах,покарахме доста и колкото повече се изкачвах по пътя толкова калта си ставаше все повече и повече докато не стигнах един сенчест участък на който коловозите бяха целите с вода а калта си беше рядка като за лажица и отдоло вече взе да се усеща как започвам да опира.викам си от дебелата си глава много пъти съм му ял .......,а съм и сам джип без никаква екипировка по добре да не си насилвам късмета че и слънцето се скри тъкмо намерих и място къде да обърна посоката и моя човек направи някоя снимка с телефона си и да покажа за какво става на въпрос,макар че май като гледам неможе да се добие реална представа
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0021.jpg
Прегледи:1
Размер:206.5 КБ
ID:5468800Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0023.jpg
Прегледи:1
Размер:246.7 КБ
ID:5468805Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0024.jpg
Прегледи:1
Размер:158.1 КБ
ID:5468806Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0025.jpg
Прегледи:1
Размер:212.1 КБ
ID:5468807Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0026.jpg
Прегледи:1
Размер:134.7 КБ
ID:5468808Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0028.jpg
Прегледи:1
Размер:198.9 КБ
ID:5468801Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0019.jpg
Прегледи:1
Размер:223.9 КБ
ID:5468802Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0020.jpg
Прегледи:1
Размер:220.1 КБ
ID:5468803 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0022.jpg
Прегледи:1
Размер:274.3 КБ
ID:5468804
                            а на връщане тъкмо стигаме до реката и гледаме двамата колеги с дефендъра си правят разходки пореката нагоре.спряхме запознахме се,оказа се че са от пазарджик.побъбрихме си стъмни се и айде кой от къде е.ето го и тяхното возило и тях самите
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0030.jpg
Прегледи:1
Размер:105.7 КБ
ID:5468809Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0031.jpg
Прегледи:1
Размер:99.1 КБ
ID:5468810Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0032.jpg
Прегледи:1
Размер:109.7 КБ
ID:5468811Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0033.jpg
Прегледи:1
Размер:117.2 КБ
ID:5468812Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0029.jpg
Прегледи:1
Размер:93.8 КБ
ID:5468813
                            нали утре пак съм на работа и немога да мръдна,поне който има възможност да не му се чуди

                            Коментар


                            • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

                              Първоначално публикуван от ghaytov Преглед на мнение
                              За утре 07.04.2013г ще има ли нещо?
                              По този край сме по съботните изпълнения. За сега.
                              Може да пробваме и в неделя, само организацията да е по-отрано.
                              Пак ми се е приходило на Широка лъка, да се разтъжим старите кучета в местните кръчми с преспиване !
                              Нещо да се организираме пенсионерския клуб офроуд ?

                              Коментар


                              • От: Разходки на юг от Пловдив и на север от Смолян

                                Първоначално публикуван от joro_c Преглед на мнение
                                По този край сме по съботните изпълнения. За сега.
                                Може да пробваме и в неделя, само организацията да е по-отрано.
                                Пак ми се е приходило на Широка лъка, да се разтъжим старите кучета в местните кръчми с преспиване !
                                Нещо да се организираме пенсионерския клуб офроуд ?
                                Ок!Само че,за преспиване трябва да знам по-рано.
                                Ще следя темата или ми звъннете на тел.0888649593 ГЕОРГИ ХАЙТОВ.
                                JEEP Grand Cherokee ZJ 4.0,Toyota LC90 1KZ-TE
                                BMW X5 E70 4.8is

                                "Да бъдеш втори означава да си пръв сред загубилите" Аертон Сена

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X