Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търтей офроуд тим

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Търтей офроуд тим

    За да си личат наклоните в кадър трябва да попадат "референтни" обекти - дрвета, хоризонт, вода.

    Коментар


    • От: Търтей офроуд тим

      Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
      Добре си се разтъпкал! А какъв е съвета на Явор?
      Амии то трябва да се покаже

      Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
      Ооо, Търтьо - ха добре дошел па отново
      Е не знаех е съм липсвал ама мерси, мерси.

      Първоначално публикуван от Жоро Байкушев Преглед на мнение
      Ми бършеш от ляво, тя дясната чистачка не ти работи
      Е тя и дясната ли ралти, ама е на едно 10 години сигурно и толкова си чисти. Но аз понеже от дясно не се возя, а и това е лятна кола с тая палатка та ми е се двеста

      Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
      Добива се представа от дърветата, макар че пак е далеч от реалното.
      Много въри таа мадмоазел, бе! С коа маторетка е ?
      Браво, Петьо!
      ом605 с малко тунинг от мен.
      Мерси Саше, трябва да се повозим пак - ама не на -20 в реката, вече сме стари за ескремни температури (поне аз)

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      За да си личат наклоните в кадър трябва да попадат "референтни" обекти - дрвета, хоризонт, вода.
      То това убаво. Ама те примерно на тоя клип с просеката си има дръве, пък пак е постно, а на живо не е точно така



      Абе явно не ставам за видео оператор, ма на навигатора му измръзнаха краката и отказа да слиза. Или пък просто гопро-то толкова си може и язък им за рекламата (ама надали)
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Търтей офроуд тим

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        Няма как да си изглежда как си е,и в морето е така - вьлна мамата си трака пьк после на клипа и с вана изглежда,че става.Трябва си някой от поне 100 метра на равно от статив с хоризонт та ега хване картинката
        А, знаех си - трябва да оборудвам втори жип със снимачно оборудване, а - да бе да дада аз да не съм Ротвайлер ))


        ПП Или тоя се казваше Рокщайн?
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Търтей офроуд тим

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          То това убаво. Ама те примерно на тоя клип с просеката си има дръве, пък пак е постно, а на живо не е точно така


          Тук ако говориш за момента около 1:25 беше 20* страничен, последван от около 20* (най-много 25*) спускане - погледнах клинометъра точно в този момент, заради лекия дискомфорт, който ми причиняват страничните наклони.
          V70-T5 / GR 2,8 / XV1900A

          Коментар


          • От: Търтей офроуд тим

            За да ли личат наклоните ти трябва пътник, който да стане "набожен" в първите минути от возенето и да не си мълчи
            Глей как си личат:


            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

            Коментар


            • От: Търтей офроуд тим

              Изхвърлям гопро(сто)то и сменям навигатора
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Търтей офроуд тим

                Първоначално публикуван от Postman Преглед на мнение
                Тук ако говориш за момента около 1:25 беше 20* страничен, последван от около 20* (най-много 25*) спускане - погледнах клинометъра точно в този момент, заради лекия дискомфорт, който ми причиняват страничните наклони.
                Явно си е било както казаха по-горе 2Д
                Ама е да знам де, пак на видеото ми изглежда по-плоско от реалността.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Търтей офроуд тим

                  Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                  За да ли личат наклоните ти трябва пътник, който да стане "набожен" в първите минути от возенето и да не си мълчи
                  И аз върша работа в тия моменти.
                  Николай Савов
                  Опел Фронтера А КБ, 2.0
                  +359885 07 00 92

                  Коментар


                  • От: Търтей офроуд тим

                    Да не си помисли някой че разходките са спрели


                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03.jpg
Прегледи:1
Размер:569.0 КБ
ID:5760484
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Търтей офроуд тим

                      Като проимам джип отново, ще ми организираш една разходка. Само трябва да си купя нова камера, че вече две уморих.
                      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                      Коментар


                      • От: Търтей офроуд тим

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Да не си помисли някой че разходките са спрели


                        [ATTACH=CONFIG]922707[/ATTACH]
                        Ха - това ти ли си бе! Много си фотогеничен, на живо не изглеждаш толкова добре
                        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                        Коментар


                        • От: Търтей офроуд тим

                          А теб Божката те е снимал яко размазан и не на фокус и няма да те качвам
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Търтей офроуд тим

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            А теб Божката те е снимал яко размазан и не на фокус и няма да те качвам
                            Не бе! Той е профи - просто така си изглеждам

                            п.п. Сина ми е полудел по твоя джип и са ме кара да го праим фруктиса камуфлажен...
                            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                            Коментар


                            • От: Търтей офроуд тим

                              С тоя камуфлаж трябва, когато спираш в кората за да пуснеш една вода, да го оставяш на аварийни...
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • От: Търтей офроуд тим

                                Това просто прикрива следите от корозия.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X