Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Краш-тест над х.Мечит

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Краш-тест над х.Мечит

    Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
    Като знам,какъв е склона по който,се е претъркалял,джипа,не се учудвам че колегата е скочил през прозореца.Не знам дали в случая е било по-правилно да е вързан с колана ,но когато нещата завършват щастливо,това е правилното решение.До скоро мислех че не стават чудеса,но явно на някой се случват.
    Ти Дедо Боже за какъв го имаш
    К мирной жизни не пригоден.
    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

    Коментар


    • #32
      До: Краш-тест над х.Мечит

      да определено е късмет.
      Никой не е себе си в такава ситуация и повечето действия са ти инстинктивни. Много са малко хората които знаят какво им се случва и мислят в такива моменти а пък при търкаляща се кола, не вярвам някой да седи в нея и да търси "правилното решение"
      При екстремни ситуации отключваме в себе си едни възможности и състояния за които незнаем че ги притежаваме. Именно и заради това повечето не знаем какво се е случило на момента и след това анализираме.
      Така че човече, не курбан трябва да правиш ами незнам какво
      Последно редактирано от bliss-stick; 29-06-09, 23:15.

      Коментар


      • #33
        До: Краш-тест над х.Мечит

        Благодаря за коментарите колеги! Ще добавя последно към темата че склона от пътя изглежда безкраен и площадката на която спря джипката не се вижда отгоре. За това си помислих че ако не скоча колата ще набере страшна скорост и ще спре не на 70м а на 500м от пътя при което нямаше да оцелея от блъскането. Това е само разяснение за действията ми обаче друго е по-важно - извода който си направих е че човек е добре да помисли преди да предприеме нещо а не след това да взима решения за части от секундата и да се моли на дедо боже да го спаси.
        Пожелавам на всички безаварийно каране и късмет!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X