Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Русе каране по и през Дунава

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Re: Русе каране по и през Дунава

    За сега не намирам някакви поражения по витарата ми
    Николай Папазов

    Коментар


    • #62
      Re: Русе каране по и през Дунава

      Goldi накани се да дойдеш до Свищов и ще те заведо Русе по брега на Дунава.
      0888 69 88 72
      https://www.youtube.com/channel/UC2lB8CKbb5eIV1Aj8ikgayw

      Коментар


      • #63
        Re: Русе каране по и през Дунава

        тази седмица ва изтървамтрябва да сложа двг на джипа приятно и безаварийно каране на цялата група от русе
        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

        Коментар


        • #64
          Re: Русе каране по и през Дунава

          и таз седмица ако се оплаквате че нямаше кал грехота викво правихте карахте лиочаквам снимки от излета ако сте излизали
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • #65
            Re: Русе каране по и през Дунава

            Карахме по маршрута николово-ряхово имаше калчица и беше голям кеф.Бяхме две витари, две Г-та и едно зверско атв.Г-та се държаха перфектно на калта а ние с витарите заради не калните гуми бая "танцувахме" особено аз.За атв-то нямаше никакви проблеми освен че бая се намокри след като свали импровизирания костюм който беше навлякал в началото.Ама си беше дзвер правеше по 80км/ч на асвалта!Снимките са малко щото само аз снимах с телефона.В края на разходката аз шибнах задна дясна гума в бетонно блокче насред нивата и в резултат гумата даде фира.После гумаджията отсече само за резервна и то с вътрешна.Та така....
            Прикачени файлове
            Николай Папазов

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X