Обява

Свий
Няма добавени обяви.

По маршрута Ком-Емине през зимата...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Значи струва около 13хил. и е УАЗ 31519 както вече писах. Закупена е от КАРБОН - ПЛЕВЕН към края на миналата година
    LZ1DMR

    Коментар


    • #17
      И аз купих моята от там ама през по миналата година за близо същата сума Но продавачите я бяха оставили на 4х4 и я бях карал така близо 300 кл. Преди да прочета хубаво книжката и да си изклуча Двойното.
      SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
      +359 0878 888 874
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

      Коментар


      • #18
        Нищо му няма от 300 километра 4х4. И в снега например, направо е срамота без тая ръчка, за постоянно.
        А виж външния каркас е отделна песен, ама не мога да кажа всичко квото мисля, щото модераторите са по-яки от мене)
        Ама па за пред дискотеката се е утепал!

        Коментар


        • #19
          E да за зимата е най добре на 4х4 ама аз по някой път я карам и само на задно. А аз веднъш бяь решил да си ида на Дискотека с нея ама Тате недаде и ми спадна гумите да е сигурен че няма да ида
          SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
          +359 0878 888 874
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

          Коментар


          • #20
            Ком - Емине зимата

            Някоя от колите имаше ли повреди от парчетата лед в реката по специално гумени съединения маншони и кабели, от опит знам че леда е твърд като камък, при определен ъгъл на удър реже. По специално ме интересува Хънтара също за него много ли вода глътнаха диференциалите и скоростите наложи ли си смяна на масло.

            Коментар


            • #21
              Е имаше калобрани и едно стопче за мъгла НО......., разбира се боксуване по леда което незнам как се отразява на гумите , други жертви НЕ.
              LZ1DMR

              Коментар


              • #22
                Мале ама тиси си се разминал много леко. Все едно си го карам по обикновен път. Това първото каране на Хънтъра в off-road рейим ли му беше. Защото за първо каране си е направо нищо. АЗ изкривих бронята на моята когато я карах за пръв път в Off-road режим
                SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                +359 0878 888 874
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                Коментар


                • #23
                  Първото по тежко каране беше на похода организиран от Вушев /втория ден/, а иначе се пробвам при всяка възможност , когато сме повече хора.
                  Колкото до броните и ламарините имам идея да ги "оформя" в подходящ за offroad "стил" в момента събирам идеи и информация, но нещата ще се ускорят защото при последното каране давайки назад го подпрях и искривих калника отдолу под стопа ..........
                  МНОГО НЕЛЕПА МАНЕВРА ОЩЕ МЕ Е ЯД
                  LZ1DMR

                  Коментар


                  • #24
                    Винаги е много кофти като се чукнеш някаде по много каръшки начин. И при това като си правил маневра която досега си правил без грешка N-пъти. Нали
                    SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                    +359 0878 888 874
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                    Коментар


                    • #25
                      От няколко дни зимата дойде и по нашите места.
                      Та кой казвате щял да прави КОМ-ЕМИНЕ тия дни.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X